NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz Velikost textu

Doktorův Mock Draft - Draft Day

čtvrtek 25. dubna 2019, 18:30 The one that rules them all!

Doktorův poslední Mock draft je tady!

Doktorův Mock Draft - Draft Day

1. Arizona Cardinals

Kyler Murray – QB, Oklahoma

Osobně jsem přesvědčený, že Arizona by ještě víc než Murrayho preferovala získat za svoji letošní jedničku hromadu draft picků v tomto i v příštím draftu. K tomuto závěru mě vede fakt, že už od Scouting Combine cíleně vypouštějí informace, že budou Murrayho brát. Když totiž skutečně chtěl vloni Cleveland Bakera Mayfielda (a já jsem přesvědčen, že pan Dorsey byl rozhodnut už několik týdnů před draftem), tak z tábora Browns neuniklo jediné slovo. Cards se snaží zvyšovat cenu a pevně doufají, že se někdo chytne. Možné to je, ale já osobně nevěřím zvěstem, že Murray je nový Russell Wilson, a tudíž nečekám, že se najde v NFL tým, jenž za něj pošle Arizoně statek i se stádem koní. A tak Arizoně asi zbyde v ruce jednička a po Murraym budou muset chtě nechtě sáhnout. Protože jinak by ten trade z fleku udělal John Lynch na dvojce a Steve Keim by z draftu vyšel jako největší hlupák pod sluncem. Tenhle scénář by se patrně líbil i pánům z Redskins, kteří by s největší pravděpodobností získali velmi brzy po draftu Joshe Rosena za velmi přijatelnou cenu (3. a 6. kolo?). Ač se první pick může zdát jako zlatá slepice, tak s ohledem na to, že Cards investovali loňské první kolo do Rosena a že letos není k dispozici slam dunk quarterback typu Lucka, tak je naopak pozice týmu z Phoenixu poměrně nezáviděníhodná. A tak se pan Keim musí denně modlit, aby byl letošní vítěz Heismanovy trofeje stejný real deal jako ten loňský. A nebo, aby se někdo zbláznil a ty 4 vysoké picky mu poslal.

2. San Francisco 49ers

Nick Bosa – DE, Ohio State

I John Lynch bude jistě sedět do posledních chvil u telefonu a čekat na lukrativní nabídky. A tady už si myslím, že je trade výrazně pravděpodobnější než v případě Arizony. Dle mého názoru jsou v letošním draftu jen dva hráči, jež lze označit charakteristikou „sure-fire pick“. A těmi jsou Nick Bosa a Quinnen Williams. Netvrdím, že se z nikoho jiného nestane hvězda (naopak zcela jistě stane), ale po této dvojici už se opravdu jen těžko odhaduje, který hráč z poměrně vyrovnaného pole výkonnostně vylétne až k nebesům. Když to tedy trochu přeženu – po Bosovi a Williamsovi už je v podstatě jedno, jestli draftujete jako 4. či 15. v pořadí. A rozhodně se v balíku týmů vybírajících za Niners najde někdo, kdo bude věřit, že právě mladší bratr Joeyho je tím hráčem, jehož nutně potřebují na cestu do země zaslíbené. Zrovna včera jsme se po telefonu bavili s Inzinierem, že by takovým týmem mohli být i Packers, kteří disponují dvěma volbami v prvním kole draftu a jednoznačně se nacházejí ve win-now módu. Otázkou je, jestli požadovaná cena nebude až příliš vysoká. Pokud ano, tak se Niners mohou v klidu rozhodnout mezi Bosou a Williamsem. Podpis Dee Forda naznačuje, že by se mohli spíše přiklonit k posile do středu D-line (Williams), ovšem já osobně si myslím, že spojit duo ege rusherů Bosa- Ford bude pro Niners příliš neodolatelná představa.

3. New York Jets

Quinnen Williams – DT, Alabama

A třetí tým v řadě, který by se za trade dolů rozhodně nezlobil. Jets potřebují zalepit ve svém rosteru spoustu děr, a tak by se jim naskytla možnost zisku třech až čtyř picků, tak by se asi dokázali smířit s tím, že se bez mohutného defenzivního tackla z Alabamy budou muset obejít. Ideální scénář by pak pro Gang Green byl, kdyby Raiders skutečně toužili po Drew Lockovi a pro jistou, aby je nepředskočil někdo jiný si s Jets prohodili pořadí a k tomu přidali třeba druhé kolo. Jets by tak stále získali svého vytouženého hráče a k tomu jednu vysokou selekci navíc. To by asi bylo nej. Pokud ale žádný trade nedopadne ani na této pozici tak „Williams duo“ (Quinnen a Leonard) bude budit ze sna všechny soupeřovy quarterbacky po celou příští dekádu.

4. Oakland Raiders

Devin White – LB, LSU

První pick v kariéře mého guru a geniálního analytika Mikea Mayocka v roli GM. U mikrofonu ve studiu už jich udělal stovky, ale tohle je přece jen trochu jiná káva. Raiders poslali celý svůj scouting department z Nashville domů, neboť dle zákulisních informací chystají překvapivý výběr, jenž vyžaduje naprosté utajení. Někteří tvrdí, že je to proto, že ti samí lidé vybírali Carra a že by tudíž nebyli úplně šťastní, že si Raiders půjdou pro Locka. Nicméně přesto, že se o Drew Lockovi na této pozici živě spekuluje, neboť jej Jon Gruden coachoval v Senior Bowlu a po tomto zápase jej otevřeně vychválil, tak můj subjektivní názor je, že oním překvapivým pickem bude Devin White. Tenhle inside linebacker je schopen hrát každý down a pokrýt kompletně celé hřiště sideline to sideline. Osobně jsem přesvědčen, že inside linebacker je nejpodceňovanější pozice v celé NFL. Ač jsou mnohem více ceněni D_linemani a edge rusheři, tak z mého pohledu jsou to především tito „středoví muži“, kteří určují charakter obrany. Kolem Kuechlyho či Wagnera už můžete postavit s nadsázkou kohokoliv a pořád máte jistotu, že budete disponovat velmi kvalitní obranou. A já si myslím, že White je podobným typem hráče. A že to Mayock vidí lépe než kdokoliv jiný.

5. Tampa Bay Buccaneers

Josh Allen – DE, Kentucky

Velký univerzál, jehož můžete využít ve front 7 prakticky na jakékoliv pozici, posbíral v minulé sezóně hned několik univerzitních cen. Vynikající pass-rusher, jehož hra je neustále na vzestupu může být pro Tampu nesmírně cennou komoditou. Bucs totiž zrovna neoplývají velkým talentem na pozici esge rushera. Což je v situaci, kdy hrajete v divizi proti Breesovi, Ryanovi a Newtonovi, poměrně zásadní problém. V Allenovi tak Tampa získá nejen nesmírně kvalitního hráče, ale také řešení zalepení možná té největší mezery v jejich defenzívě. Pro Todda Bowlese ideální hračka!

6. New York Giants

Ed Oliver – DT, Houston

Akcie tohoto defenzivního tackla letí v posledních týdnech nahoru rychleji než cena bitcoinu v předloňském prosinci. Po Scouting Combine v Indianopolis byl v mock draftech většinou analytiků posílán k různým týmům mezi pozicemi 10 až 20. V těch posledních už je ale jen zcela výjimečně mimo top 10 a četl jsem i spekulace, že je do něj zamilován nový defenzivní koordinátor Jets Gregg Williams, jenž usilovně lobbuje u vedení svého týmu, aby jej vybral dokonce jako třetího v pořadí! A faktem je, že za tohoto hráče mluví jeho produkce. Už coby freshman posbíral 22,5 tackles for loss a v minulé sezóně řádil před svým zraněním v backfieldu soupeřů jako černá ruka (fakt v tom nehledejte rasistický podtext – tak se to prostě říká). Tak uvidím, jak vysoko nakonec tenhle pořízek z Houstonu doletí.

7. Jacksonville Jaguars

Jawaan Taylor – OT, Florida

Pokud už nebude Oliver na boardu, tak je mise managementu teamu z Floridy naprosto jasná – vybrat nejlepšího ofenzivního linemana na boardu. Když už zainvestujete do Folese a za ním máte Fournetta, tak taky potřebujete mít před nimi pluh, který jim tu cestičku rozhrne. Otázkou ovšem zůstává, koho z poměrně vyrovnaného tria hráčů na této pozici mají Jags na svém boardu nejvýše. Může to být Taylor, ale klidně také Jonah Williams nebo Andre Dillard. Pro Jawaana by mohlo hovořit i to, že je to local boy z Floridy. A u mě je na to o chloupek lépe než jeho dva kolegové. Ale čert ví, jestli tomu tak je i u Jags.

8. Detroit Lions

Rashan Gary – DE, Michigan

Myslím, že je poměrně známým faktem, že volbu „svých Lvíků“ v 1. kole jsem netrefil snad od doby Ansaha. Nicméně letos bych si docela vsadil, že přijde trade down. A faktem je, že Lions jsou v pozici, která je ideální pro zájemce o Drew Locka. Ale vzhledem k tomu, že svůj mock dělám bez tradů, tak mi jako nejlogičtější volba vychází Rashan Gary. Představa spárování tohoto jinocha s Treyem Flowersem je nesmírně lákavá, nicméně i já hlasuji všemi deseti pro trade down. Čas na to vyměnit Stafforda ještě nanadešel. Bohužel…

9. Buffalo Bills

Jonah Williams – OT, Alabama

Když jsem v srpnu převzal v maddenu pod kontrolu tenhle tým ze severu státu New York a prohlédl si, co má k dispozici v O-line, tak se mi pořádně zhořklo v ústech. Bills potřebují chránit svoji drahocennou investici. A čím víc bude mít Allen času, tím bude výrazně stoupat jeho efektivita. Já osobně bych ještě o kousek více preferoval T.J.Hockensona (vysvětlím níže proč), nicméně něco mi říká, že možnosti vzít na devítce možná nejlepšího linemana letošního draftu prostě v Buffalu neodolají.

10. Denver Broncos

Drew Lock – QB, Missouri

Krásný scénář pro Denver. Ovšem v realitě se asi úplně nenaplní a pokud po tomto produktu z university Missouri budou skutečně toužit, tak je to s největší pravděpodobností bude stát nějaký ten pick za posun o 3-4 místa výše. Každopádně Elway se po několika nezdařilých experimentech na pozici dirigenta ofenzívy už potřebuje trefit. A Lock by opravdu mohl být důstojným pokračovatelem svých slavných předchůdců v modro oranžových dresech. Nejsem asi jediný, kdo se odvažuje tvrdit, že Lock může mít v NFL mnohem úspěšnější kariéru než všemi opěvovaný Kyler. A něco mi říká, že pokud jeho kroky skutečně do Denveru povedou, tak Flacca za centrem vystřídá ještě dříve než vloni Lamar Jackson.

11. Cincinnati Bengals

Dwayne Haskins – QB, Ohio State

Většina analytiků sledujících NFL hlásá unisono následující pravidlo – nový management = nový quarterback. Faktem je, že Andy „Red Rifle“ Dalton svůj tým bengálských tygrů k žádnému velkému sukcesu nepřivedl. A vzhledem k tomu, že mu je už 32 let a v následujících letech má na své výplatní pásce 17 milionů za rok, tak je asi skutečně na čase hledat za něj náhradu. No a já počítám, že se Bengals pokusí zopakovat úspěšný scénář jejich divizních rivalů Z Baltimore z loňské sezóny. Vezmou Haskinse a v průběhu sezóny jej pošlou na hřiště místo Daltona, kterého po sezóně cutnou. A aby té podobnosti nebylo málo, tak Dwayne je velmi obdobným typem jako právě Lamar Jackson a společně s Mixonem mohou zformovat více než solidní demoliční duo. Když to zafungovalo v Baltimore, tak proč by to nefungovalo v Cincy, že? Není potřeba vymýšlet kolo, když už ho před vámi vynalezl někdo jiný.

12. Green Bay Packers

T.J. Hockenson – TE, Iowa

Celá řada mocků přisuzuje hochům od Zeleného zálivu Hockensonova parťáka z Iowy Noaha Fanta. Já jsem ale bytostně přesvědčen, že Hockenson je výrazně lepší volba. Mí kolegové většinou vycházejí z předpokladu, že Fanta je atletičtěji lépe vybavený, a tudíž lepším cílem pro Aarona do pasové hry. Já ovšem říkám jedno velké JENŽE. Aaron celou svoji kariéru výrazně preferuje delší pasy na wide-receivery. I když měl k ruce Cooka či Grahama, tak vždy jeho první pohled směřoval na Nelsona, Cobba nebo Adamse. A Hockenson má navíc proti Fantovi jednu obrovskou výhodu – je totiž naprosto geniálním blokařem. Po zhlédnutí několik videí z jeho zápasů si troufám tvrdit, že od doby Gronka nepřišel do ligy tight end, jenž by blokoval lépe než právě Hockenson. Což dává vaší ofenzívě naprosto nerušené možnosti. Za prvé to výrazně zefektivňuje vaši běhovou hru, neboť máte na hřišti de facto šestého linemana a jednak je Hockenson absolutní noční můrou do pasové hry. Nikdy totiž nvíte, jestli zůstane blokovat nebo se vydá do routy. Takže když proti němu postavíte linebackera v předtuše, že T.J. poběží a on zůstane blokovat, tak vám ho při těch blocích zahrabe až pod zem. A jak na něj nasadíte enda, tak mu Hockenson zase s přehledem pláchne. Vůbec se netajím tím, že Hockenson je jedním z mých vůbec nejoblíbenějších hráčů letošního draftu. A tým, který jej získá, si bude moci mnout ruce ještě hodně dlouhou dobu. Takže pokud si Brian Gutekust nepůjde agresivně pro Bosu (o tom, že je tohle nové koště výrazně odvážnější než Ted Thompson, jsme se přesvědčili už ve free agency), tak by pro Packers byl Hockenson ideální volbou. Pokud tedy už nebude pryč z boardu.

13. Miami Dolphins 

Clelin Ferrell – DE, Clemson

Cameron Wake je pryč a Dolphins za něj musí sehnat náhradu. A clemsonský zabiják by se jim do týmu náramně hodil. Jedná se o hráče, jehož jméno je poněkud pod radarem a není opatřováno takovými superlativy jako v případě Gary, či nedej bože Bosy, ale nenechte se mýlit – jedná se o nesmírně platného a produktivního pass-rushera, jenž vylepší defenzívu týmu, který po něm sáhne od prvního dne. V souvislosti s Dolphins bývá po propuštění Tannehilla často skloňována pozice quarterbacka, nicméně většina analytiků je přesvědčena, že v Miami se čeká na příští rok, a to na hráče exotického jména Tua Tagovailoa.

14. Atlanta Falcons

Christian Wilkins – DT, Clemson

A Clemson produkt podruhé. Na téhle univerzitě se podařilo vychovat dva linemany, kteří budou oba s vysokou pravděpodobností vybráni v top 20 letošního draftu. Falcons by se sice hodil i CB, ale na toho si počínají ve druhém kole. Talent typu Wilkinse prostě nemohou opomenout. Spolu s Jarrettem by Wilkins vytvořil velmi solidní dvojici inside linemanů, přes kterou by se chodilo jen opravdu těžko.

15. Washington Redskins

Montez Sweat – DE/OLB, Mississippi State

Hráč, který oslnil svým výkonem (nejen časem na 40 yardů) na Scouting Combine a jenž byl v určité době pasován mnohými i do top 5. Bohužel pro něj se ale na tom samém Scouting Combine zjistilo, že má zdravotní problém se srdcem a nepomohly mu ani zprávy o jeho disciplinárních potížích na univerzitě. Tyto dva faktory výrazně srazily akcie tohoto excelentního pass-rushera na to, aby byl vybrán v top 10, ale na pozici číslo 15 už jeho talent za trochu risku stojí. Redskins by jej spárovali s Kerriganem a postavili kolem Paynea a Allena – a to by byla myslím hodně zajímavá front four. Samozřejmě Redskins nutně potřebují i quarterbacka, ovšem já jsem přesvědčen, že se jim podaří získat Rosena a tím pádem nebudou v prvním kole sahat po dalším signal-callerovi.

16. Carolina Panthers

Andre Dillard – OT – Washington State

Tenhle pick čekají snad všichni. Dillard je minimálně stejně dobrý jako Jawaan Taylor či Jonah Williams a pokud bude na 16. pozici k mání, tak by po něm Panthers asi bez váhání sáhli. Vynikající pass-blocker a patrně nejlepší „čistý LT“ v draftu. V Carolině by rozhodně nepohrdli ani cornerem, ale na něj se dostane v pozdějších kolech. Možnost získat excelentního blind-side protektora a posunout Motona na pozici guarda je prostě něco, co bude Panthers obrovsky lákat.

17. New York Giants

Brian Burns – DE, Florida State

Giants podruhé a znovu bez QB. Sice by na tomto místě mohli sáhnout po Danielu Jonesovi, ale já myslím, že Giants chtějí nejdříve postavit solidní tým a teprve poté do něj dosadit mladého franchise quarterbacka. A v Big Apple budou toužit po větším jméně než je Daniel Jones. V danou chvíli bude mnohem rozumnější volbou výběr vynikajícího edge rushera z Washington State, jehož celá řada analytiků vidí jako top 10 hráče letošního draftu. Eli ještě rok dva odehraje a pak už by mohli mít Giants tým, jenž bude připraven na nového dirigenta za centrem. A s ním i na útok na mety nejvyšší.

18. Minnesota Vikings

Cody Ford – G, Oklahoma

Největší problém Vikings tkví už nějaký ten pátek v O-line. A stále ne a ne ho vyřešit. Investice do Kirka Cousinse prostě musí být co nejlépe pojištěna – a pořízek z Oklahomy, který při nejhorším odehraje i tackla je přesně tou součástkou, která umožní Kapitánu Kirkovi dokormidlovat vikingskou loď o nějaký ten krůček dál než vloni.

19. Tennessee Titans

Garett Bradbury – C, NC State

I tady lze očekávat, že by mohlo dojít k tradu – Titans na této pozici patrně už žádného game changera nezískají a kterýkoliv tým, jenž bude toužit po službách Daniela Jonese, by mohl být ideálním partnerem do tance. Pokud by ale žádná výměna nedopadla, pak by Titans určitě neudělali chybu, kdyby sáhli po nejlepším centerovi letošního draftu, jenž bez jakéhokoliv problém odehraje i guarda. Bradbury je v mých očích nový Travis Frederick, takže ruku, která jeho jméno na lísteček napíše, bude jeho nový tým líbat ještě za 10 let.

20. Pittsburgh Steelers

Devin Bush – LB, Michigan

I tady se budu od většiny analytiků lišit. Samozřejmě Steelers mají need na pozici CB, a tak jim většina amerických analytiků posílá do týmu patrně nejlepšího cornera letošního draftu Greedyho Williamse, nicméně v mých očích je letos rozdíl mezi top 6-7 cornerbacky na draftu naprosto minimální a Steelers tak mohou získat de facto stejně kvalitního hráče i mnohem později. Naproti tomu já jsem přesvědčen, že hlavní morovou ránou pro jejich defenzívu není nedostatek kvalitních cornerů, ale obrovská díra na pozici ILB po zranění Ryana Shaziera. Bush je pak jednoznačně druhým nejlepší ILB letošního draftu – a tudíž se domnívám, že i ideální volba pro budoucnost Ocelářů.

21. Seattle Seahawks

Noah Fant – TE, Iowa

Seahawks už se podařilo poměrně solidně zalepit mezery ve své O-line. Co jim ale chybí (a to už delší dobu) je kvalitní TE, jenž pomůže jak v blockingu, tak v pasové hře. A musím říct, že spojení RW3 - Noah Fant mi zní neskutečně atraktivně. Tahle dvojka by mohla celou NFL neskutečně bavit. Jak už jsem psal výše – mé srdce víc bije pro spoluhráče Fanta z Iowy Hockensona (fakt málokdy se sejde, aby dva nejlepší tight endi v draftu byli spoluhráči z jedné univerzity), ale Fant je skutečně FANTastický hráč a v Seattlu by mu to s Wilsonem fakt slušelo.

22. Baltimore Ravens

Marquise Brown – WR, Oklahoma

Sice se zdá být neuvěřitelné, že by první WR z boardu padl až na pozici 23, ale mně můj mock prostě takhle vychází. Lamar nutně potřebuje legitimní cíl, aby nemusel spoléhat pouze na své nohy, a tenhle oklahomský produkt je přímo stvořen pro to, aby se z něj stal Havran. Co mu chybí do výšky, to vynahrazuje svojí fyzickou horu. Nebojí se sebetvrdšího hitu. Z mého pohledu je přesně tím typem playmakera, kterého Lamar potřebuje a kterého budou v Baltimore milovat. 

23. Houston Texans

Greg Little – OT, Mississipi

Když jsem výše u Buffala popisoval, jak strašidelnou mají celou O-line, tak o Texans platí to samé v bleděmodrém. Když máte Watsona, Hopkinse a Fullera, tak jediné, co potřebujete je čas. A pak také to, aby Deshaun zůstal nezraněn. K oběma těmto cílům by měl Greg Little Houstonu výrazně dopomoci. Texans by určitě rádi i cornera, nicméně protekce Watsona prostě musí být jejich prioritou číslo 1.

24. Oakland Raiders

Josh Jacobs – RB, Alabama

Občas se o některých týmech říká, že mají mezeru v sestavě. O Raiders se to na pozici RB říct nedá. Ti tam totiž mají díru jak Mariánský příkop. A vzhledem k tomu, že již sdělili Marshawnu Lynchovi, že s jeho službami nadále nepočítají, tak už by running backa musel hrát asi jedině sám Gruden. Pokud se jim za této situace propadl až na pozici číslo 24 jednoznačně nejlepší halfback letošního draftu, tak by asi neměli dlouho váhat. Josh Jacobs je opravdu real deal a ofenzívu Oaklandu by pozvedl minimálně i jeden level výš.

25. Philadelphia Eagles

D.K. Metcalf – WR, Ole Miss

Muž, jenž oslnil na Scouting Combine, ale současně hráč, kterému je často vytýkáno, že umí běhat jen go routy a posty routy. Dle zákulisních informací se Eagles plánují kvůli vysokému kontraktu rozejít s Nelsonem Agholorem a legitimní cíl pro Carsona Wentze a receiver, jenž vám roztáhne hru na 60 yardů, by se Eagles určitě hodil. Oni ho tam už ty další routy běhat naučí.

26. Indianopolis Colts

Jeffery Simmons – DT, Mississippi State

Většina mocků se shoduje na tom, že Colts budou vybírat v prvním kole hráče do obrany – a to buď do D-line nebo do secondary. Nabízí se tak hned několik variant – Tillery, Dexter Lawrence či právě Jeffrey (D-line), respektive Abrams, Byron Murphy či Greedy Williams do secondary. Dle informací, které pronikly na veřejnost se management Colts snažil do Indy přilákat Landona Collinse, a tak by logickou náhradou mohl být safety Jonathan Abram, nicméně pokud máte v divizi Fournetta a Henryho, tak váš první úkol zní jasně – zastavit run. A jestli je tohle někdo opravdu umí, tak je to právě Simmons. Kdyby nebyl zraněný, tak by neproklouzl přes top 10 ani náhodou, neboť se jedná o jednoho z nejlepších defenzivních hráčů letošního ročníku. A i když nikdo nemá v lásce čekat na rozbalování dárků déle než ti ostatní, tak v případě Simmonse se to zcela jistě vyplatí. Sebrat top 10 talent na pozici 26, to se vám nepodaří každý den.

27. Oakland Raiders

Greedy Williams – CB, LSU

A Mike Mayock potřetí. Jak už jsem několikrát zmínil výše, skupina cornerbacků je letos velmi vyrovnaná, což bohužel pro hráče na této pozici způsobuje, že mnoho týmů, které by rádi posílili svoji secondary, bude raději čekat na 2. a 3. kolo. Ale jednou se to prostě protrhnout musí. Myslím, že Mayock miluje brát nejlepší hráče na daném postu a řekl bych, že hvězda z LSU u něj bude nejvýše. Nicméně pokud by nějakou náhodou propadl až sem Noah Fant, tak by volba padla patrně spíše na něj.

28. Los Angeles Chargers

Byron Murphy – CB, Washington

A jak to Raiders odšpuntují, tak začne run na secondary. Bolts také nutně potřebují posílit své zadní řady a Byron Murphy přesně splňuje to, čemu se v USA říká ball-hawk. Tenhle kluk umí nejenom velmi dobře pokrýt svého protihráče, ale zároveň exceluje v umění nalézt v pravou chvíli ve vzduchu míč a získat interception. Pro Chargers velmi vítaný upgrade.

29. Seattle Seahawks

Johnathan Abram – S, Mississippi

Po odchodu Earla Thomase je na čase zapomenout na Legion of Boom a definitivně začít budovat novou secondary. A kde jinde začít než právě náhrado Thomase. Většina odborníků se shoduje na tom, že Abram je nejlepším hráčem na své pozici v celé letošní draft class. Právě on by se tak mohl stát novým základním kamenem pověstné defenzívy týmu ze severozápadního okraje USA. Jsem přesvědčen, že pod Carollem by se z něj velmi rychle stala jedna z největších defenzivních hvězd celé ligy.

30. Green Bay Packers

Nasir Adderley – S, Delaware

A stejně tak jako u cornerů, i tady si dovoluji zavěštit, že jak půjde z boardu první hráč na této pozici, tak hned po něm bude následovat další. Packers přivedli do svého týmu Adriana Amose, což z mého pohledu vynikající krok. A když mu přivedou mladého parťáka, jenž se od něj může mnohé naučit, tak to bude ještě lepší rozhodnutí. Tahle dvojka by vzadu v secondary mohla pořádně tvrdit muziku.

31. Los Angeles Rams

Jerry Tillery – DT, Notre Dame

Rams jsou dalším týmem, jenž bude otevřen nabídkám na trade dolů. Letošní účastník SB nedisponuje volbou ve druhém kole, s ohledem na to, že mnoho týmů rádo traduje na konec prvního kola, aby svého vyvoleného hráče, měli pojištěného na 5 let za nováčkovskou smlouvu, tak si myslím, že tady by ten trade skutečně mohl dopadnout. Pokud ne, pak by se Rams měli soustředit na doplnění mezer po odchodech jejich starterů. Tedy buď brát hráče do O-line (ti už ale budou dle mého názoru dost přebraní) nebo nahradit Suha. A Bojující Ir z Notre Dame Tillery by vedle nejdominantnějšího defenzivního hráče ligy zapadl dokonale. Stejná kvalita do O—line již na této pozici pravděpodobně nebude k dispozici.

32. New England Patriots

N´Keal Harry – WR, Arizona State

Belichick ještě nikdy nedraftoval wide receivera v prvním kole. Ale to ani running backa. A když svůj zvyk porušil vloni v případě Michela, tak je myslím ten správný čas zbořit i tuhle zeď. Tom Brady už by si přece jen zasloužil trochu osvěžit jeho receiving corps. Gronk skončil, Edelman už taky zrovna nemládne, Gordon patrně stráví sezónu v nějaké léčebně, a tak by se docela hodil někdo, na koho by mohl Pán Prstenů taky hodit míč. Tah s Michelem vyšel dokonale, tak proč by to nemělo klapnout i s Harrym? Talentu má tenhle rychlík z Arizony na rozdávání. A myslím, že i pro něj by bylo splněným snem a obrovskou poctou, kdyby mohl chytat míče právě od Kozy.

autor: Doktor 


Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Larry Fitzgerald

Larry Fitzgerald

Tým: Cardinals (#11)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 2003


Larry Darnell Fitzgerald Jr. byl v roce 2004 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 3. hráč celkově, týmem Arizona Cardinals. Od svého prvního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Kick Off

Kick off je výkop míče ze země, který zahajuje každý zápas. Před každým zápasem proběhne los formou házení mincí a tým, který los vyhraje si může zvolit… Kick Off

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4220×
DebiQue | off-line 4056×
formic | off-line 3566×
Aleš | off-line 3562×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4