Aktuální informace ze světa amerického fotbalu.

Pojďte si zahrát Madden na XBOX

Madden je nejlepší! A je tu další šance si zharát! Více

Weekly Quarterback: Dozvuky Super Bowlu

Výjimečné finále nám dává ještě pár týdnů o čem mluvit, ačkoliv offseason se nemilosrdně blíží. Již pátý titul pro Patrioty v podání dvojice Tom Brady - Bill Belichick, to je něco nevídaného… Více

Weekly Quarterback: Super Bowl

Zápas, na který jistě jen tak nezapomeneme. Dva poločasy rozdílné jako noc a den. V každém byl na koni jiný tým. Více

Patriots vyhráli Super Bowl LI

Patriots dokázali v Super Bowlu LI smazat 25-bodový náskok Atlanty Falcons a zvítězit v prodloužení 34:28! Nejužitečnějším hráčem Super Bowlu byl vyhlášen Tom Brady. Budoucí člen fotbalové… Více

Doktorovo Super Bowl preview

Největší zápas sezóny je tu! A abyste si jej mohli dokonale vychutnat se znalostí toho, jaké taktické šachy se budou na hřišti odehrávat, tak vám doporučujeme si přečíst Doktorovo obsáhlé… Více

Individuální ocenění NFL - sezóna 2016

NFL vyhlásila vítěze individuálních ocenění za letošní sezónu. Jejich přehled naleznete v tabulce pod fotem Více

Tipy na vítěze zápasů - Super Bowl

Který tým vyhraje Super Bowl? My tipujeme, že Patriots. Více

Weekly quarterback: Před Super Bowlem

Nabídnu krátké ohlédnutí za Pro Bowlem a velké preview Super Bowlu. Povím, co můžeme od obou týmů očekávat v obraně, co v útoku. A pak už se budu jen modlit, aby utkání očekávání naplnilo. Více

Weekly Quarterback: Konferenční kolo playoff

Dva zápasy, jež nabídly podobný průběh. Atlanta si nebrala servítky a přejela Green Bay stylem start - cíl. New England strčil do kapsy Pittsburgh. Více

Souhrn nedělních zápasů: Finále konferencí

Poprvé od roku 1998 postoupila Atlanta Falcons do Super Bowlu. Díky dominantnímu výkonu Matta Ryana a jeho spoluhráčů se Atlanta radovala z vítězství 44-21 nad Green Bay Packers v posledním… Více

Zobrazit stránku:

Představujeme:

Julius Peppers

Tým: Bears (#90)
Pozice: Defensive End
Draft v roce: 2001

Julius Peppers byl v roce 2002 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 2. hráč celkově, týmem Carolina Panthers. Peppers měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi