NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

4. výroční NFL.cz Draft party

středa 21. března 2018, 17:00 Už za měsíc a pár dní je tu Draft! Tak neváhejte a přijďte si ho užít ve společnosti ostatních fandů NFL.

4. výroční NFL.cz Draft party

Rok se opět sešel s rokem a my tu máme už 4. vydání naší výroční NFL.cz Draft Party!

Jak je vidět, vytváří se nám z našeho pravidelného sekání vás, fanoušků NFL v Česku a na Slovensku, s námi, tedy tvůrci a redaktory webu nfl.cz, už poměrně silná tradice. I letos si tak společně užijeme den, který mám alespoň já osobně zakroužkován v kalendáři jako druhý nejdůležitější v roce – hned po Super Bowlu. 

(Zrovna mi při psaní tohoto článku kouká přes rameno manželka a hloupě se ptá, na kterém místě jsou její narozeniny, narozeniny našich dětí a datum naší svatby – což mi připomíná, že bych měl ten kalendář zkontrolovat, jestli tam tahle data vůbec mám - muž prosně musí mít žebříček priorit jasně daný)

Ano, v noci ze čtvrtka 26.4. na pátek 27.4., přesně od 2.00 středoevropského času vypukne 1. kolo NFL Entry Draft 2018. Letos se netradičně uskuteční přímo na stadionu jednoho z týmů, a to konkrétně v domácím svatostánku Dallasu Cowboys v Arlingtonu. 

Samozřejmě i letos se můžete těšit na setkání se známými tvářemi – nebude chybět Doktor, Inzinier, Jirka Robek, a mnoho a mnoho dalších. Věřím, že dorazí i hráči z naší Madden franchise, kteří logicky budou fandit zejména svému týmu, aby v devatenáctce měli o jednoho kvalitního nováčka navíc.

Samozřejmě nebudou chybět videa, tipovačka a především mock drafty. Jako tradičně odprezentuji svůj poslední před-draftový mock přímo na místě – a tentokrát mi bude sekundovat Jirka Robek, jenž paralelně okomentuje komunitní mock draft – tedy mock sestavený přímo vámi, fanoušky a čtenáři našeho webu (článek Jirka připraví v nejbližší době). Myslím, že to bude hodně zajímavá konfrontace!

Vrcholem večera pak bude samozřejmě přímý přenos 1. kola NFL Draftu 2018, jenž vám a divákům TV Sport 2 okomentuji společně se Standou Jantošem.

Jako obvykle očekáváme velmi solidní účast všech fandů tohoto úžasného sportu, a proto opět doporučuji, zarezervovat si místo na této party co nejdříve. Současně bych chtěl moc požádat ty, kterým nakonec nějaká negativní síla typu nemoc – práce – manželka, znemožní původně plánovanou účast, aby mi tuto skutečnost co nejdříve oznámili a já mohl jejich místa přepustit dalším zájemcům z waiting listu. 

Tady jsou základní informace ohledně naší 4. NFL.cz Draft party:

Kdy: 26.4. od 22.00 

Předpokládané ukončení akce: 27.4. kolem 6.00 ráno 

Kde: Klub Joe – Revoluční 1, Praha 1 (klub se nachází v pasáži u obchodního domu Kotva, jež začíná hned vedle vchodu do restaurace Pizza Nuova) – začneme programem ve spodní části klubu a následně se přesuneme do horní části, kde bude na dvou plátnech promítáno vysílání TV Sport 2.

Rezervace: prostřednictvím e-mailu nflczparty@gmail.com - do těla mailu prosím uveďte, pro kolik osob rezervaci požadujete. Všem, kdo mi zašlou e-mail co nejdříve odpovím, zda mají místa rezervována, či zda jsou na waiting listu.

Co s sebou: dresy, čepice, šály a jakékoliv jiné věci, týkající se vašeho oblíbeného týmu a hlavně dobrou náladu! Za dress-code v podobě dresů a triček budeme moc rádi – vytváří tu na místě dokonalou atmosféru.

Rezervace je otevřena v momentě zveřejnění tohoto článku na našem webu, takže neváhejte a pokud máte chuť si užít bezva večer s námi a s letošním draftem, tak rychle pište.

Na shledanou v klubu Joe se s vámi těší redakce webu nfl.cz a samozřejmě i já osobně!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 153)

124654 DebiQue napsal před 19 měsíci:
Ja som reagoval na oboch, druha cast bola o tom, ze je to sprostost z pera vlcinceho... Podla mna je to otazka treningu techniky tacklovania... aj behania... mimo tackle boxu je to zakazane uz dlhsie, teraz to uz bude na celom ihrisku... pozor ale nejde o nahodne kontakty helmou, ale o umyselne spravanie...  dost tazko sa to posudzuje, ale ja mysim, ze to bude ok....
124639 Šráma*NOTRE DAME napsal před 19 měsíci:
v Notre Dame studuje až 12 tisíc. Některý to mají asi dálkově nebo studují v jiných zemích (jako Austrálie, Irsko). Studenti maj nějaké slevy a mají to jen do studentského sektoru, kde se těch 8 500 krásně vejde :D 
124638 korek napsal před 19 měsíci:
Kde říkám, že to má být tolerováno? Ale prostě se tak vždycky hrálo, tak i nejzkušnější borci budou muset svou hru upravit. Především ILBs podle mě měli tuhle techniku už skoro zakodovanou v momentě, kdy RB soupeře proletěl skrz LoS.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Troy Aikman

Troy Aikman

Tým: Cowboys (#8)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1989


Troy Kenneth Aikman se stal jedničkou draftu roku 1989. Cowboys do mladé hvězdy vkládali velké naděje a Aikman se stal vůbec prvním nováčkem v historii klubu, který… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Perfect passer rating

Je statisticky "dokonalé pasové hodnocení quarterbacka," které vyjadřuje číslo: 158.3. Aby quarterback mohl dosáhnout perfect passer rating (dokonalého… Perfect passer rating

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za říjen 2019:

jana_fkt | off-line 120 bodů
Boubel | off-line 115 bodů
Didi | off-line 115 bodů
Keka | off-line 110 bodů
gaučový odborník | off-line 4504×
DebiQue | off-line 4123×
Ježour | off-line 3927×
formic | off-line 3875×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4