NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

4. výroční NFL.cz Draft party

středa 21. března 2018, 17:00 Už za měsíc a pár dní je tu Draft! Tak neváhejte a přijďte si ho užít ve společnosti ostatních fandů NFL.

4. výroční NFL.cz Draft party

Rok se opět sešel s rokem a my tu máme už 4. vydání naší výroční NFL.cz Draft Party!

Jak je vidět, vytváří se nám z našeho pravidelného sekání vás, fanoušků NFL v Česku a na Slovensku, s námi, tedy tvůrci a redaktory webu nfl.cz, už poměrně silná tradice. I letos si tak společně užijeme den, který mám alespoň já osobně zakroužkován v kalendáři jako druhý nejdůležitější v roce – hned po Super Bowlu. 

(Zrovna mi při psaní tohoto článku kouká přes rameno manželka a hloupě se ptá, na kterém místě jsou její narozeniny, narozeniny našich dětí a datum naší svatby – což mi připomíná, že bych měl ten kalendář zkontrolovat, jestli tam tahle data vůbec mám - muž prosně musí mít žebříček priorit jasně daný)

Ano, v noci ze čtvrtka 26.4. na pátek 27.4., přesně od 2.00 středoevropského času vypukne 1. kolo NFL Entry Draft 2018. Letos se netradičně uskuteční přímo na stadionu jednoho z týmů, a to konkrétně v domácím svatostánku Dallasu Cowboys v Arlingtonu. 

Samozřejmě i letos se můžete těšit na setkání se známými tvářemi – nebude chybět Doktor, Inzinier, Jirka Robek, a mnoho a mnoho dalších. Věřím, že dorazí i hráči z naší Madden franchise, kteří logicky budou fandit zejména svému týmu, aby v devatenáctce měli o jednoho kvalitního nováčka navíc.

Samozřejmě nebudou chybět videa, tipovačka a především mock drafty. Jako tradičně odprezentuji svůj poslední před-draftový mock přímo na místě – a tentokrát mi bude sekundovat Jirka Robek, jenž paralelně okomentuje komunitní mock draft – tedy mock sestavený přímo vámi, fanoušky a čtenáři našeho webu (článek Jirka připraví v nejbližší době). Myslím, že to bude hodně zajímavá konfrontace!

Vrcholem večera pak bude samozřejmě přímý přenos 1. kola NFL Draftu 2018, jenž vám a divákům TV Sport 2 okomentuji společně se Standou Jantošem.

Jako obvykle očekáváme velmi solidní účast všech fandů tohoto úžasného sportu, a proto opět doporučuji, zarezervovat si místo na této party co nejdříve. Současně bych chtěl moc požádat ty, kterým nakonec nějaká negativní síla typu nemoc – práce – manželka, znemožní původně plánovanou účast, aby mi tuto skutečnost co nejdříve oznámili a já mohl jejich místa přepustit dalším zájemcům z waiting listu. 

Tady jsou základní informace ohledně naší 4. NFL.cz Draft party:

Kdy: 26.4. od 22.00 

Předpokládané ukončení akce: 27.4. kolem 6.00 ráno 

Kde: Klub Joe – Revoluční 1, Praha 1 (klub se nachází v pasáži u obchodního domu Kotva, jež začíná hned vedle vchodu do restaurace Pizza Nuova) – začneme programem ve spodní části klubu a následně se přesuneme do horní části, kde bude na dvou plátnech promítáno vysílání TV Sport 2.

Rezervace: prostřednictvím e-mailu nflczparty@gmail.com - do těla mailu prosím uveďte, pro kolik osob rezervaci požadujete. Všem, kdo mi zašlou e-mail co nejdříve odpovím, zda mají místa rezervována, či zda jsou na waiting listu.

Co s sebou: dresy, čepice, šály a jakékoliv jiné věci, týkající se vašeho oblíbeného týmu a hlavně dobrou náladu! Za dress-code v podobě dresů a triček budeme moc rádi – vytváří tu na místě dokonalou atmosféru.

Rezervace je otevřena v momentě zveřejnění tohoto článku na našem webu, takže neváhejte a pokud máte chuť si užít bezva večer s námi a s letošním draftem, tak rychle pište.

Na shledanou v klubu Joe se s vámi těší redakce webu nfl.cz a samozřejmě i já osobně!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 153)

124654 DebiQue napsal před 9 měsíci:
Ja som reagoval na oboch, druha cast bola o tom, ze je to sprostost z pera vlcinceho... Podla mna je to otazka treningu techniky tacklovania... aj behania... mimo tackle boxu je to zakazane uz dlhsie, teraz to uz bude na celom ihrisku... pozor ale nejde o nahodne kontakty helmou, ale o umyselne spravanie...  dost tazko sa to posudzuje, ale ja mysim, ze to bude ok....
124639 Šráma*NOTRE DAME napsal před 9 měsíci:
v Notre Dame studuje až 12 tisíc. Některý to mají asi dálkově nebo studují v jiných zemích (jako Austrálie, Irsko). Studenti maj nějaké slevy a mají to jen do studentského sektoru, kde se těch 8 500 krásně vejde :D 
124638 korek napsal před 9 měsíci:
Kde říkám, že to má být tolerováno? Ale prostě se tak vždycky hrálo, tak i nejzkušnější borci budou muset svou hru upravit. Především ILBs podle mě měli tuhle techniku už skoro zakodovanou v momentě, kdy RB soupeře proletěl skrz LoS.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Draw Play

Útočná běhová taktika. Smyslem Draw play je přesvědčit bránící tým, že se útok chystá hrát passing game, ale ve skutečnosti zahraje running game, tím se… Draw Play

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za prosinec 2018:

barnabyjo | off-line 110 bodů
Bart (greenbaypackers.eu) | off-line 110 bodů
Ďuro | off-line 110 bodů
Dwathen | off-line 110 bodů
gaučový odborník | off-line 3710×
DebiQue | off-line 3672×
Aleš | off-line 3429×
Luc123 | off-line 3322×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4