NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

BREAKING! Nový web nfl.cz bude!

úterý 28. ledna 2020, 10:30 To, po čem jste tak dlouho volali, je tady! Připravíme pro vás zbrusu nový web nfl.cz.

BREAKING! Nový web nfl.cz bude!

Ač dnes nejsou Vánoce, máme pro vás jeden extra speciální dárek, ze kterého, jak doufáme, budete mít velikou radost. To, po čem valná většina komunity již několik let volala, se stane realitou. Připravíme pro vás zbrusu nový web nfl.cz.

Byť jsem již poslední 2-3 roky měl chuť se do toho pustit, neměl jsem bohužel dostatek času, který bych mohl tak velkému projektu věnovat. Teď ho sice nemám taky, ale za prvé mám kolem sebe tým skvělých lidí, který s tvorbou nového webu pomůže a za druhé bych asi těžko našel rok, kdy by se mi to hodilo. To by možná dřív Lions vyhráli Lombardi (jsem si trošku zapřeháněl, no).

A co vám nový web nabídne? Přehlednější rozhraní, plnou mobilní responzivitu, fórum pro přehlednější diskusi o jednotlivých tématech a týmech (po kterém asi volal komunita nejvíc), sekci o NCAA, české lize a slovenské lize (sice jsou u nás naše ligy mnohem minoritní, ale my bychom chtěli přispět svým dílem k jejich popularizaci) a rádi bychom vám s Ondrou nabídli také pravidelné podcasty (což bude myslím fakt pecka a Ondra už se na ně teď neskutečně těší).

K tomu by přibyla vylepšená tipovačka, RSS systém, který by vás upozornil na reakce na vaše komentáře a možnost přidat si do profilu tým, kterému fandíte.

Také jsme se dohodli se všemi pravidelnými přispěvateli, že budou obohacovat náš obsah svými články i nadále (a to ještě sedím na Šrámovi kvůli NCAA, tak doufám, že mi ho pomůžete přemluvit, protože větší borec na NCAA u nás prostě není).

Ovšem vzhledem k tomu, že se chceme při jeho tvorbě opírat o naši komunitu, rádi bychom do procesu přípravy nového webu zapojili i vás! A jak? Jednoduše – chtěli bychom, abyste nám napsali, co byste rádi viděli na novém webu vy. Co by vám nejvíc udělalo radost nebo dle vašeho názoru zlepšilo náš web.

Tudíž prosím pište vaše náměty, podněty a přání do komentáře k tomuto článku.

My to pak všechno vezmeme, dáme to dohromady, připravíme beta verzi a tu vám předložíme „ke schválení“ a případným posledním návrhům na zlepšení a doplnění.

A pak už to dotáhneme do finální verze. Tu bychom samozřejmě rádi spustili před začátkem nové sezóny.

Vzhledem k tomu, že chceme mít web opravdu co nejhezčí, tak to samozřejmě nebude zadarmo. Nechceme jít cestou placeného obsahu, neboť naším cílem vždy bylo, je a bude zpopularizovat tenhle úžasný sport v Čechách i na Slovensku. Proto bychom vás rádi za celou redakci požádali, zda byste se s námi v tomto úsilí nespojili a nepřispěli nám na naprogramování našeho nového webu. Budeme opravdu moc rádi za každý příspěvek, který je ve Vašich silách. Samozřejmě já sám jsem připraven se na této akci významně finančně podílet, ale budu rád, když to nebudu muset zaplatit celé sám.

Takže pokud máte chuť nám s tvorbou nového webu finančně pomoci, tak níže naleznete odkazy na paypal a číslo bankovního účtu, kam je možné přispět. Pokud bychom náhodou vybrali víc, než bude třeba, tak každou korunu navíc věnujeme buď do ještě lepší kvality webu nebo do atraktivních cen pro vítěze tipovačky.

Předem moc a moc děkujeme za každý příspěvek v jakékoliv výši! Kdyby každý z vás poslal stokorunu, tak máme nejen na web, ale i na zájezd na Super Bowl jakožto hlavní cenu do naší soutěže.

Číslo bankovního účtu: 2007216014/3030 

(pro naše čtenáře ze Slovenska uvádím i IBAN: CZ7230300000002007216014)

Paypal: https://paypal.me/pools/c/8lW86Z2Kvw

A ještě jednou připomínám – do komentářů nám napište, co byste na novém webu rádi viděli. Za každou inspiraci budeme vděční.

Díky moc za vše a doufáme, že vás nový web, který společným úsilím vytvoříme, naprosto nadchne!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 153)

177459 pedrito napsal před 3 týdny:
mozno nejaka pravidelna rubrika o fantasy? viem ze su medzi nami aj zaryti odporcovia fantasy ale odhadujem ze fanusikov je viac. prispevok odoslany cez paypal. dakujem vsetkym co venujete svoj cas tejto stranke
177452 adamkrepinss napsal před 3 týdny:
Zivot jde skvele, ale uz neni moc casu na sledovani zapasu. Ale obcas to tady sleduju)) 
177449 Narttu napsal před 3 týdny:
Posláno :) Já bych rád English okénko, kde by se házely odkazy na nejrůznější drbací servery, aby bylo každej den co číst :)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Bootleg

Akce, při které quarteback naznačí předání míče running backovi, který běží opačným směrem než quarterback. Bootleg

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za únor 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4958×
formic | off-line 4838×
Ježour | off-line 4519×
DebiQue | off-line 4382×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4