NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Bývalá hvězda Patriots se oběsila ve vězení

čtvrtek 20. dubna 2017, 10:12 Aaron Hernandez se narodil 6. listopadu 1989 v Bristolu ve státě Connecticut. V rodném městě také navštěvoval místní střední školu a v roce 2006 byl dokonce vyhlášen jako Connecticut's Gatorade Football Player of the Year, poté co za sezónu skóroval 24 touchodownů. Původně vše nasvědčovalo tomu, že by se měl dostat do týmu University of Connecticut. Na poslední chvíli však přehodnotil svoje názory a rozhodl se odejít hrát na Floridu.

Bývalá hvězda Patriots se oběsila ve vězení

Právě ve slunném státě na jihu USA se možná začala vršit špatná rozhodnutí, která vyvrcholila v tragický konec. V univerzitních letech byl několikrát souzen za barové potyčky, užívání marihuany a podobné další delikty. Stal se také jedním z podezřelých v případu střelby ve městě Gainesville. Tento případ nikdy nebyl vyřešen. Rozhodl se tak vynechat svůj poslední rok na univerzitě a nastoupit rovnou do NFL. V draftu 2010 byl vybrán ve čtvrtém kole New England Patriots.

Po svém příchodu do týmu se stal velmi platným členem skvělé offense a s Robem Gronkowskim tvořili opravdu výjimečnou dvojici tight endů. V roce 2011 se účastnil Super Bowlu, ve kterém se svým týmem podlehl New Yorku Giants 21-17.

22. srpna 2013 byl Aaron obžalován z vraždy Odina Lloyda. Tehdejšího přítele Shaneahy Jenkins, sestry Hernandezovi snoubenky. Patnáctého dubna 2015 byl shledán vinným a odsouzen na doživotí, za vraždu prvního stupně. Už při jeho pobytu ve vězení byl znovu obžalován, tentokrát z dvojité vraždy Daniela de Abreu a Safiro Furtada. Čtrnáctého dubna 2017 však z úst poroty vyšel verdikt nevinen. Nicméně mu byl prodloužen trest o pět let za nelegální držení zbraně.

Včera, devatenáctého dubna, ve 3:05 ráno byl nalezen oběšený ve své cele. Symbolicky v den, kdy se hráči New England Patriots účastnili návštěvy v Bílém domě. Svět ztratil člověk, ale fotbal ztratil výborného hráče už někdy před čtyřmi lety, když se Aaron rozhodl k tomu hroznému činu. Byl to vrah, ale také člověk a výborný fotbalista.

Články související s tématem:

Bývalý hráč Patriots, Aaron Hernandez, byl odsouzen za vraždu na doživotí

Zdroj: Fox News                                                                                                         autor: Ondřej Horák

Komentáře ke článku (celkem 80)

95442 Šráma*NOTRE DAME napsal před 10 měsíci:
Jabrill je neskutečný talent a nejvšestrannější hráč do secondary na draftu. Přesto všechno si myslím, že ho tenhle prohřešek bude stát hodně.  
95432 Jirka (WeeklyQB) napsal před 10 měsíci:
Pořádám komunitní mock draft, dnes večer (úterý 25.4. v 8 - v článku je to chybně), pokud máte zájem čtěte nový článek na nfl.cz. Vše poběží po mailu, nemuseli byste u toho sedět ...
95424 gaučový odborník napsal před 10 měsíci:
No já si myslim, že po něm někdo šáhne hodně brzo, nevim proč, ale já v něm vidim novýho Polamala.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Patrick Willis

Patrick Willis

Tým: 49ers (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 2006


Patrick Willis byl během NFL draftu 2007 vybrán v 1. kole, jako 11. hráč celkově, týmem San Francisco 49ers. Willis měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Muff

Situace velmi podobná fumblu (ztrátě míče). Muff označuje situaci, kdy se hráči nepodaří chytit letící míč, například z puntu nebo kick offu. Muff

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za únor 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3218×
Aleš | off-line 3208×
Luc123 | off-line 3176×
Doktor | off-line 3151×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4