NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Chiefs postoupili do divizního playoff, ve kterém se střetnou s Pats. Hoyer hodil 4 interceptions

neděle 10. ledna 2016, 2:50 Kansas City Chiefs porazili v prvním zápase letošního playoff Houston Texans 30:0 a velmi snadno postoupili do divizního playoff, ve kterém se střetnou s Patriots. Chiefs vyhráli utkání v playoff poprvé od roku 1994 a ukončili tak sérii osmi porážek v řadě v závěrečných bojích o Super Bowl. Rudokožci se nadále nesou na vítězné vlně, vyhráli již po 11 v řadě.

Chiefs postoupili do divizního playoff, ve kterém se střetnou s Pats. Hoyer hodil 4 interceptions Brian Hoyer se dopustil 5 turnoverů

O tom jak se bude duel vyvijet napověděla první akce. Returner Chiefs Knile Davis vrátil úvodní výkop Houstonu 106-yardů pro touchdown a pro Texans tak začal velmi dlouhý večer. 

Z Rudokožčů bude mít ještě hodně dlouho noční můry Brian Hoyer. Quarterback Texans psychicky neunesl tíhu playoff a dopustil se celkem pěti turnoverů. V prvním poločase hodil 3 interceptions. Kansas se včetně výkopu vráceného pro touchdownu zmohl pouze na dva 49-yardové field goaly a ujal se poločasového vedení 13:0.

Nemohoucnost Texans pokračovala i ve druhém poločase. Když v závěru třetí čtvrtiny hodil Alex Smith 9-yardovou touchdownovou přihrávku na Chrise Conleyho a Hoyer přidal svou 4 interception bylo o výsledku utkání definitivně rozhodnuto.

Pohromu Texans dokonalo zranění J.J. Watta. Velký kandidát na defenzivního hráče roku si v průběhu třetí čtvrtiny poranil tříslo. Přestože se snažil vrátit na hřiště, tak mu poraněné tříslo nedovolilo pokračovat ve hře. Ve stejný moment se zranil i nejlepší wide receiver Chiefs Jeremy Maclin, který si pravděpodobně velmi vážně poranil pravé koleno.

Ve čtvrté čtvrtině upravil výsledek na konečných 30:0 Spancer Ware 5-yardovým během a Cairo Santos 33-yardovým field goalem.

V útoku Chiefs vynikl Travis Kelce. Talentovaný tight end zachytil 8 přihrávek pro 128 yardů.

autor: Bogas

Komentáře ke článku (celkem 16)

72339 aris napsal před 56 měsíci:
dal som tento príspevok pod nesprávny článok (sorry za to :-) )

Tiež nechápem tip na Texans. Tipoval som KC.
1. QB, 
Smith je o triedu až dve lepší QB ako Hoyer
Texans nemajú solídneho QB
2. HC
Z toho, čo som videl v Hard Knocks, Texans nemajú poriadneho HC. 
Reid je o triedu až dve lepší HC ako Bill O. 
A to sa potvrdilo v tomto zápase.
Osobne som rád, že Texans nejdú ďalej. Aj keď nejaké body som im prial. 
72316 HippoQB napsal před 56 měsíci:
Jí si zase myslím, že kdyby zůstal Smith, tak se dvakrát NFC Konference neudělá ani omylem.
72302 Slavek J napsal před 56 měsíci:
Určitě máš pravdu, že si Texans představovali zápas jinak a Alex předvedl výborný výkon, přesně jak píšeš. Já straním spíše Chiefs, ale Justina Watta se chci zastat. To, že se hra odvíjela jinde, než byl on, může být jen dalším důkazem toho, jak vyjímečný je to hráč, pokud je to obránce a ofenzívě stojí za to, aby se mu raději vyhnula. U útočníka je to naopak. 
Rozhodnutí vsadit na Colin Kaepernicka nedělali 49ers včera, to by to rozhodnutí vypadalo asi jinak. Abychom mohli posoudit, zda tehdy bylo jejich rozhodnutí s informacemi a herními plány, které měli k dispozici, správné či nesprávné, museli bychom asi o celé věci vědět víc. Souhlasím s tím, že Harbough je tak trochu magor, ale jistě se nebudeš zlobit, když k tomu přidám, že je to zároveň vynikající fotbalový trenér. Prsten bych Smithovi určitě přál.   

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Calvin Johnson

Calvin Johnson

Tým: Lions (#81)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 2007


Calvin Johnson byl během NFL draftu v roce 2007 vybrán v 1. Kole, jako 2. hráč celkově, týmem Detroit Lions. Johnson podepsal s Lions 6 letý kontrakt na $64 milionů… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Offseason

Offseason označuje období po skončení sezóny do začátku nové sézony. Offseason

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4