NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Co nám přinesla NFL – 20. týden

úterý 22. května 2018, 20:48 Venku už se nám pomalu probouzí léto a v NFL je teď doslova okurková sezona. A protože si nepřejeme, aby NFL.cz upadlo v zapomnění a vy neměli kde diskutovat, rozhodl jsem se pro vytvoření nové rubriky.

Co nám přinesla NFL – 20. týden

Bude vycházet každý týden a budu se v ní snažit shrnout dění uplynulých sedmi dní v pár odstavcích. Měl jsem tenhle typ článků v hlavě už delší dobu, ale nějak nebyl čas na to, přenést ho na vaše obrazovky. Snad mi vášeň vydrží a vás to snad bude bavit.

David Tepper novým vlastník Panthers

Je to tak. Carolina má nového majitele. Miliardář David Tepper koupil NFL tým za poměrně neuvěřitelnou cenu. Konkrétně ho tenhle špás vyšel na 2.275 miliardy dolarů. Což je opravdu hodně peněz. Ale když se na to člověk podívá z druhé strany, tým NFL není na prodej každý den, takže spekulovat o tom, jestli je to pro Teppera dobrý obchod, nebo není, je asi zbytečné. David si prostě udělal radost, protože může. A nám nezbývá nic jiného než závidět. Protože upřímně, kdo by nechtěl NFL tým. Tepper už má podíl v týmu Pittsburgh Steelers, kde mu ale patří pouhých 5%. Dá se očekávat, že se tohoto podílu zbaví. Tepper prohlásil, že Panthers zůstanou v Carolině a nechystá žádné stěhování franchise.

tepper.jpg

Cleveland Browns v Hard Knocks

Velmi oblíbený seriál z produkce HBO, který každý rok mapuje příběhy hráčů na přípravném kempu, tu s námi bude i tento rok. Na televizní obrazovky se dostane opět v měsíci srpnu a tentokrát budeme moci sledovat tým Cleveland Browns. Fanoušci se už určitě těší na to, jak se bude dařit nováčkůmBakeru Mayfieldovi na pozici quarterbacka nebo cornerbackovi Denzelu Wardovi. Kouzlo Hard Knocks tkví také často v hledání neznámých hrdinů. Uvidíme, kdo se v seriálu ukáže tento rok. Rozhodně nás čeká zajímavá série.

hard knocks.jpg

Dak Prescott chce být nejlepší QB Cowboys všech dob

V tomto týdnu došlo i k zajímavým prohlášením. Například Dak Prescott o sobě poměrně odvážně prohlásil, že by chtěl být nejlepším QB, který kdy nosil dallaskou hvězdu. Velmi odvážné je tohle tvrzení především ve chvíli, kdy se podíváme na jména, která musí překonat. Troy Aikman, Roger Staubach a pochopitelně i Tony Romo. Prescott bude muset svoje výkony opravdu zlepšit, pokud se chce vyrovnat zmíněným pánům. Minulá sezona ho rozhodně nezastihla v nejlepší formě.

Bills vyškrtli číslo 34 na počest Thurmana Thomase

Číslo 34 už si neobleče žádný hráč Bills. Vedení týmu z Buffala se rozhodlo o definitivní vyškrtnutí tohoto čísla na počest Thurmana Thomase. Thomase si Bills vybrali ve druhém kole v roce 1988. Za svou kariéru se dostal 5x do Pro Bowlu a v roce 1991 se dokonce stal MVP ligy. Za úctyhodných třináct sezon naběhal celkem 12 074 yardů a podařilo se mu 8x překonat 1000 yardů v jedné sezoně.

J. J. Watt uhradí náklady na smuteční obřad po střelbě v Santa Fe

Že je J. J. Watt úžasný hráč už víme, že je skvělý člověk, to už taky několikrát potvrdil a dokonce byl oceněn cenou Waltera Paytona za pomoc obětem hurikánu Harvey v Houstonu, když pomohl vybrat 37 milionů dolarů. Tento týden potvrdil svou pověst, když se nechal slyšet, že zaplatí smuteční obřad všem deseti obětem střelby na střední škole v Santa Fe. Watt je opravdu nejen inspirující hráč, ale také výborná osobnost, která by měla inspirovat mnoho lidí.

Johnny Manziel podepsal smlouvu s týmem CFL

Asi každý zná příběh Johnnyho Footballa. Přesto si dáme rychlou rekapitulaci. Hvězda univerzity Texas A&M, v roce 2012 získal Heisman Trophy a v roce 2014 si ho v prvním kole vybral Cleveland Browns. Do této chvíle hvězdná kariéra hvězdného quarterbacka. Jenže hned po draftu a podepsání pěkné smlouvy se věci pohnuly trochu jiným směrem, než si Johnny a celý Cleveland představoval. Začala spíš dráha profesionálního partymana než hráče NFL. Manziel se ale rozhodl chytit druhou šanci za pačesy. Odehrál pár zápasů Spring league a smlouva přišla tento týden. Zatím je to sice pouze CFL a do NFL je to pořád dlouhá cesta, ale je to profesionální fotbal. V sezoně 2018 tak nastoupí za tým Hamilton Tiger-Cats. Uvidíme, jestli to bude správná cesta, nebo už Johnnymu není pomoci.

manziel.jpg

PS: Moc se omlouvám uživateli OMAHA, jehož komentář byl vinou nefunkčního redakčního systému smazán. :/ Ale OMAHO já ho četl a díky za něj! :)

autor: Ondra Horák

Komentáře ke článku (celkem 48)

125851 R1cardo napsal před 8 měsíci:
Súhlasím + podľa mňa nebude pokračovať ani posledné miesto Bears a pozitívna bilancia Seahawks. Rams aj 49ers sa dosť posilnili a máme ťažký schedule
125838 Daniel.kr88 napsal před 8 měsíci:
Packers mají novou posilu na pozici TE podepsali Marcedese Lewise, podle mě velmi kvalitní poslla a dobrý tah pakcers
125829 tthom napsal před 8 měsíci:
Ja viem, nemal som v posledných dňoch prišli voľného času na sledovanie všetkých aktualít. Ale chcel som sa o túto informáciu podeliť. Lepšie neskôr ako vôbec 😀

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Fantasy Football

Strategická interaktivní online hra, ve které hráči řídí vlastní fotbalový klub (fantasy team). Cílem hry je zvítězit každý týden (během období kdy se… Fantasy Football

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za leden 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4061×
DebiQue | off-line 3789×
Ježour | off-line 3526×
Aleš | off-line 3514×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4