NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Co zaujalo Doktora - Wild Card Round

středa 11. ledna 2017, 20:00 Co zaujalo Doktora v první týdnu play-off?

Co zaujalo Doktora - Wild Card Round

1. V zápase Houstonu s Raiders mě nezaujalo skoro vůbec nic. Po pravdě jsem měl co dělat, abych při něm neusnul. Je mi líto kluků z Bay Area, protože odehráli fakt úžasnou sezónu a nebýt zranění Carra, tak mohli být hlavními aspiranty na post vyzyvatelů hegemonů z New Englandu, ale s Cookem za centrem to prostě nešlo. No nic, není všem dnům konec – od září se hraje zase.

2. Když mi ve čtvrtek před zápasem Lions v Seattlu volal velký fanoušek Cowboys a můj kamarád Jaro Wieger, jestli bych s ním v případě postupu Lions nejel do Dallasu na vzájemný zápas, tak jsem mu odpověděl, že se jedná o hypotetickou otázku na úrovni Einsteinovy teorie relativity, neboť se jedná o situaci, která v realitě nemůže nikdy nastat. A samozřejmě jsem se nemýlil. I když letos Stafford odehrál velmi slušně základní část, tak v play-off znovu potvrdil, že nemá mentální sílu na to, aby svůj tým dovedl k Super Bowlu. Kupil jednu chyb za druhou a i proti letos oslabené secondary Seahawks nedokázal dotáhnout ani jediný drive k touchdownu. Špatná rozhodnutí, špatné hody, špatný pocket movement, špatné všechno. Wilson ho přehrál rozdílem dvou tříd. Oproti tomu počítám, že Matt Ryan nastřílí Seahawks přes 30 bodů – znovu se tak potvrdí, že Stafford prostě mezi elitu na svém postu nepatří a patřit nebude.

3. Steelers si proti obraně Dolphins hezky potrénovali. Jsem přesvědčený, že by ten zápas vyhráli, i kdyby měl Roethlisberger zakázáno házet. Bell si dělal z run defense Miami trhací kalendář a nebýt toho, že jej v závěru Tomlin šetřil, tak mohl zaznamenat rekord v počtu naběhaných yardů v play-off zápase. Jen je škoda, že Tomlin nestáhl ze hry i Big Bena – ten si při jedné akci v závěru utkání, kdy už nebylo co řešit, poranil kotník, což může Steelers o víkendu hodně mrzet. Chiefs totiž rozhodně nejsou Dolphins a Steelers budou na Arrowhead svého dirigenta potřebovat mnohem víc než proti Dolphins – o tom jsem naprosto přesvědčen.

4. Na tomto místě si musím půjčit vyjádření Dave Damasheka – Mike McCarthy by měl být okamžitě propuštěn kvůli špatnému ofenzivnímu playcallingu. Po neděli je myslím jasné, že Packers by měli hrát při každém snapu Hail Mary. Jedná se evidentně o akci, při níž mají nejvyšší úspěšnost skórování touchdownu za poslední 3 roky. Fakt nechápu, proč se trápit s nějakými běhy nebo kratšími pasy. Jen to celé zdržují.

5. Odell Beckham prožil patrně nejhorší utkání své kariéry. Jeho dva dropy způsobily to, že Giants ze své dominance v první čtvrtině vytěžili vedení pouze 6-0. Možná se i zamyslí nad tím, že zajet si se spoluhráči v týdnu před rozhodujícím duelem sezóny na výlet na jachtu do Miami, není úplně ta nejlepší forma přípravy. 

P.S.: Absolutně nejvíc mě o víkendu zaujal zájem vás, čtenářů nfl.cz o naši NFl.cz Madden Franchise. Když jsem si při jejím založení psal s Ondrou Horákem, tak jsme si říkali, kdyby se nám za 24 hodin přihlásilo alespoň 20 hráčů. Nakonec byly všechny týmy pryč za pouhých 24 minut! Neskutečná jízda! A vyplatí se to patrně i těm, kteří se do ligy nedostali – Ondra díky tomu založil na youtube náš vlastní videokanál, čímž mě definitivně dokopal k tomu, abychom začali tvořit naše vlastní diskusní pořady týkající se NFL. První natáčení již tento pátek. Divisional Round preview is coming soon!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 190)

91465 vincenzo napsal před 15 měsíci:
Tak All pro se jevi jako zabavna uroven :) Tanenhil me vyhru vicemene daroval 5 x INT a RGIII se ovsem zranil, redskins mia 36:14
91453 ludoss napsal před 15 měsíci:
:-) myslím si ze im je to aj tak jedno alebo aspoň by malo byt :-) 3 Bees im naložia 30 a AFC finále Pats -Steelers ;-)
91452 pilka456 napsal před 15 měsíci:
opytaj sa to fanusika chiefs co ti nato povie 😂

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Randy Moss

Randy Moss

Tým: 49ers (#84)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 1999


Budoucí člen fotbalové síně slávy Randy Moss, započal svou profesionální fotbalovou kariéru v barvách Minnesoty Vikings, kteří si ho vybrali do svého týmu v 1.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Chain Gang

Jiné označení pro Chain crew. Chain Gang

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za duben 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3328×
Aleš | off-line 3236×
Luc123 | off-line 3178×
Doktor | off-line 3157×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4