NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Co zaujalo Doktora - week 3

středa 26. září 2018, 21:00

Co zaujalo Doktora - week 3

1. Přestřelku v Atlantě sice nakonec ovládli Saints, ale v tomhle zápase si zasloužily vyhrát oba týmy. Ryan hrál fantasticky, Ridley předvedl svůj breakout zápas a naznačil, že s Juliem může tvořit jednu z nejúdernějších dvojic wide-receiverů v celé NFL, nicméně nade všemi čněl Brees. Nejen, že překonal Favrův rekord v počtu zkompletovaných pasů, ale současně nabídl 60 minut dokonalé hry bez jediné chybičky. Ano, Atlantě chybí Jones a Neal, ale Brees by je patrně rozebral i tak. Neskutečný hráč!

2. AP jako za mlada! 120 yardů, 2 touchdowny a výhra nad Packers! Především bych ale chtěl ocenit obranu Skins, která nepustila Rodgerse k žádnému megavýkonu a po zemi už chlapcům od Zeleného zálivu nepovolila vůbec nic.

3. První zápas Wentze po zranění nebyl žádnou galashow, nicméně to, že je v porovnání s Folesem o dvě třídy výš, to musel vidět i slepý. Až se vrátí Ajayi a rozjedou spolu RPO, tak to bude ještě lepší. S obhájcem titulu se bude muset i letos počítat – až se Carson rozjede na plné obrátky, tak budou znovu k neporažení.

4. Opravdu důrazně doporučuji nesázet na NFL. Na to, že Bills nevyhrají v Minnesotě, bych vsadil roční plat. Když jsem se díval ve studiu na scoreboard, tak jsem si říkal, že je to asi nějaká poruch a že to skóre musí být obráceně. Ale jak to vypadá, tak nováčci na pozici QB začínají brát ligu útokem – Darnold, Mayfield, Allen i Rosen už jsou startery a až na Rosena zatím všichni příznivce svých klubů museli nadchnout. Tak teď ještě zbývá ten Lamar.

5. Dolphins porazili Raiders, kterým nepomohlo ani 173 receiving yardů od Jordyho Nelsona. Gruden time je zatím v Oaklandu spíše černou hodinkou. A pokud jim něco opravdu chybí, tak je to pass-rush. Inu Macka na ulici nenajdete každý den.

6. Jak už jsem předpokládal ve svých tipech – jakmile Broncos nebudou schopni hýbat s míčem po zemi, tak budou mít problém. Přesně to se v Baltimore potvrdilo. Stejně tak se potvrdilo, že Ravens mají jednu z nejlepších O-lines v lize. Celý slavný pass-rush Denveru si připsal pouhopouhé dva sacky.

7. Christian „Run-CMC“ McCaffrey zažil životní noc. Kdo by byl řekl, že se tak stane právě v zápase proti Bengals. Těm, kromě běhové obrany, zásadně chyběl Joe Mixon. Gio je fajn kluk, ale na three-down backa prostě nemá postavu.

8. V souboji týmů, které oba čekaly na první výhru, se nakonec radovali Giants. Dovolil bych si tvrdit, že vyhráli o jednoho Barkleyho. Zatímco co Saquon posbíral 84 yardů a touchdown, tak Miller s Bluem naběhali dohromady směšných 23 yardů. Bez running backa se prostě ani v dnešní NFL vyhrát nedá. A tak jedinou pozitivní zprávou pro Texans je asi to, že pan Watt už je zase pan Watt. To, co tam předváděl z pravé strany O-line Giants, to byl čistý teror.

9. Zatímco Patriots porazili Jags i bez Fournetta, tak proti Titans jim tenhle jejich hvězdný running back jednoznačně chyběl. A Bortles opět potvrdil, jak nevyrovnanou tendenci mají jeho výkony. Slovy klasika z filmu Forrest Gump – on je jak bonboniéra, nikdy nevíte, co od něj dostanete. Takže už se zbývá jen zamyslet nad tím, jestli je obrana Titans tak dobrá, a nebo obrana Patriots tak tragická.

10. And the Mahomes train speeds-up. Patrick dál udivuje celou NFL. Jeho TD pas na Chrise Conleyho, to byla neskutečná podívaná – i slavní quarterbackové let minulých se vyjádřili v tom smyslu, že tohle se snad prostě ani hodit nedá. No a Niners mají po Garoppolovi a tím i po sezóně. Škoda, že nevyběhl ze hřiště, ta jeho snaha se pokračovat ve hře, která už nemohla přinést víc než jeden nebo dva yardy, jej stála sezónu. Ale kdo to v tu chvíli může vědět…

11. Bilance Rams – 3 výhry vždy o 10 a více bodů. Gurley září, Goff pokračuje ve skvělých výkonech z loňska a Suh řádí s Donaldem jak černá ruka. Není o čem diskutovat – Rams jsou momentálně nejlepším týmem celé ligy.

12. Dak Prescott po rookie sezóně, kdy ohromil všechny fanoušky Boys i celé NFL, mnohem více vypadá jako bust, kterého se více jak polovina týmů z ligy obávala. Teď už je jen otázkou, jestli šel výkonnostně tak dolů, nebo jestli mu chybí Romo ve sluchátkách, popřípadě jestli to také není tím, že Cowboys prostě nemají solidního receivera. Osobně se kloním k názoru, že je to kombinace všech tří těchto faktorů. No a Seahawks zase potvrdili, že doma je doma.

13. Bears nepředvedli ve Phoenixu nic světoborného, ale protože byli Cards ještě horší, tak nakonec výhru z pouště Sonoran urvali. Ale pokud mají ambice postoupit do play-off, tak musí zásadně přidat. Ne každý jejich soupeř bude mít na QB duo Bradford – Rosen.

14. No a pondělní přestřelka, to byla velká lahůdka plná neskutečně atraktivních momentů. Steelers pochopili, že Fitzmagic lze odčarovat pouze drtivým pass-rushem, a tak posílali snap co snap proti Ryanovi celý regiment. Fitzovi to trvalo celý poločas, než si na to zvykl, ale v tom druhém už opět rozbalil svá kouzla naplno. Kdyby ještě tak pan Godwin uměl udržet v endzóně míč, tak nemusela prohrát ani Tampa ani já ve fantasy. Nicméně top okamžikem utkání byl pro mě touchdown Vance McDonalda. Když zahodil Chrise Conteho jak otravnou mouchu, tak jsem si nemohl nevzpomenout na hlášku z mého oblíbeného filmu White men can´t jump, jež zní: „Tak co, jak ses na tu prdel dostal? Jak se ti na ní sedí?“ No, myslím, že Contemu se fakt dobře nesedělo.

15. Omlouvám se, že mi ve výčtu z minulého kola chybí zápas Lions proti Patriots. Bohužel jsem u něj usnul a pouze se mi o něm zdálo. A věřte nebo ne, my jsme v tom snu vyhráli! A náš running back naběhal asi po 86 letech přes 100 yardů! Celý ten sen vypadal neuvěřitelně živě, až jsem si myslel, že se skutečně na ten zápas dívám. Ale jakožto dlouholetý fanoušek Lions prostě vím, že se něco takového nemohlo stát. Že je to moc pozitivní na to, aby to byla pravda. Takže já na to mrknu a až uvidím, jak to opravdu dopadlo, tak vám to k tomuto článku dopíšu, ok?

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 187)

131561 DebiQue napsal před 20 měsíci:
Mohli si pre niekoho zajst na drafte, Keenum, s ktorym to dobre fungovalo bol volny a u vas podpisal za presne 18 milionov rocne. Nie nahoda, ze som prave taku sumu spomenul. Verim ze by dal Vikingom pri rovnakej ponuke prednost... Cousinsa som naozaj nikdy nemusel, ale toto nema s tym vela spolocneho. Koniec koncov uvidime na konci sezony. Ako sa dari Redskins bez Cousinsa a Vikings bez Keenuma...
131064 DCC napsal před 20 měsíci:
(Mám dost pocit, že jsi proti Kirkovi fest zaujatý. :-D )

Pokud bych měl vzít tvůj "recept", tak pořídíš do NFL contendera QB typu Osweiler/Prescott a posílíš OL místo příchodu Kirka Cousinse ve formě, kterou odehrál zápas proti Rams? NTVL.

Jako fakt jo?
131062 Daniel.kr88 napsal před 20 měsíci:
Statistika dne: Mayfield je 30 startující qb od roku 1999...snad na dlouhou dobu poslední :)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Tom Brady

Tom Brady

Tým: Patriots (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1999


Brady byl během 2000 NFL draftu vybrán v 6. kole, jako 199. hráč celkově týmem, New England Patriots. Ve své dosud mimořádně úspěšné profesionální fotbalové… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Backup

Tento výraz označuje hráče, který je v týmu dvojka na dané pozici a nehraje pravidelně v základní sestavě. Backup

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4970×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4