NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Co zaujalo Doktora - week 7

úterý 23. října 2018, 19:00

Co zaujalo Doktora - week 7

1. Tenhle týden patřil vyloženě kickerům. Asi se kluci dohodli, že se jim věnuje málo pozornosti, tak to trochu strhnou na sebe.

2. Úplně evidentní byl tenhle záměr u Chandlera Catanzara. Prostě si řek, že ten chipshot nedá, aby se stal hvězdou prodloužení a napálil tam 60-yarder! Ten výraz Baker Mayfielda poté, co míč propadl háčkem, říkal o tom kicku absolutně vše.

3. Justin Tucker si asi zase řekl, že ta porážka Ravens by Breesovi v jeho resume fakt chyběla. Baltimore je jediný tým, který tenhle legendární quarterback do neděle neporazil a s ohledem na to, že se Ravens střetává jen jednou za 4 roky, je už poměrně pravděpodobné, že už by další šanci nedostal. Tak to prostě Justin z úcty k němu kopnul na tribunu. Jinak si první minutý extrapoint v jeho sedmileté kariéře nedovedu vysvětlit. A mimochodem – ten jeho pohled byl tomu Mayfieldovu hodně podobný.

4. Pozadu za svými kolegy nechtěl zůstat ani Brett Maher, a tak kopnul FG, kterým mohl vyrovnat skóre duelu s Redskins do tyčky. Jemu ovšem notně pomohli rozhodčí – onen false start, který hodili před oním klíčovým kickem long-snapperovi Boys L.P. Ladoceurovi za snap-infraction byl naprosto hororový. Ladoceur dělá stejný pohyb celou svoji kariéru – položí míč na špičku, pak ji dá směrem od sebe a pak provede snap. Absolutně šílené rozhodnutí – ze 47 yardů (respektive ze 42, protože to měl být encroachment) by ten míč háčkem proletěl.

5. Eagles prohráli už 4. utkání v sezóně. Přitom za celý loňský rok prohráli jen tři. A Doug Pederson říká, že nevidí jediný důvod, proč by měl kvůli tomu být na jeho tým zvýšený tlak. To jako vážně?

6. Patriots sice ovládli proti Bears celý druhý poločas (a Trent Brown zaslouží medaili za to, jak vymazal Macka ze hřiště), ale nakonec ještě Trubisky udělal ze zápasu drama, když při Hail Mary dokázal najít ruce Kevina Whitea, ale ten už se na 1-yardové linii nedokázal otočit a protlačit míč do endzóny. A z Hail Mary tu byla Fail Mary.

7. Blake Bortles byl v zápase s Houstonem posazen na lavičku. Já k tomu mám jen jediný dovětek – nechápu, proč až teď. 

8. Jinak Justin Tucker nebyl jediný, kdo se o uplynulém víkend rozhodl věnovat svému soupeři výhru. Mike Vrabel mu totiž zdatně sekundoval. Může mi někdo vysvětlit, proč když vaše obrana nepovolí soupeři v celém druhém poločase ani ň, jdete hrát po touchdownu 2-pt conversion, když můžete extra pointem vyrovnat? Já to nepochopil – asi se Mikovi v Londýně moc nelíbilo a chtěl chytit první letadlo zpátky do států.

9. Zápas Bills s Colts snad ani žádný komentář nepotřebuje. Ale třeba se Bills zase zblázní a po Vikings porazí příští týden Patriots. Ale že bych si na to vsadil, to fakt teda ne.

10. Kerryon Johnson je Bůh! To je taková nádhera, když máme od doby Barryho Sanderse prvního solidního running-backa. Jako 158 yardů po zemi v jednom zápase? Tolik jsme většinou dosáhli tak za čtvrtinu sezóny.

11. Před zápasem s Jets jsem v tipech psal, že je Cousins s Thielenem vzduchem rozstřílí. A to se také do písmene naplnilo. Ono tedy na tenhle tip nemusíte být úplně Jolanda. Tady bylo jasný, že to pro Jets bude velký špatný.

12. Stejně tak bybylo jasné, že zápas Niners s Rams bude pořádný Kalifornský msakr motorovou pilou. Aaron Donald si připsal 4 sacky a forced fumble. Počítám, že má zálusk na druhý DPOY v řadě.

13. Průměrná úspěšnost pasů quarterbacka NFL, jenž hází mimo kapsu, je kolem 39%. Patrick Mahomes má úspěšnost 55%. K tomu si připsal 6. utkání v řadě, kdy nasbíral přes 300 yardů – a stal se tak nejmladším quarterbackem, jemuž se takového počinu podařilo dosáhnout. Myslím, že by celá AFC měla udělat maximum, aby Chiefs neměli po základní části nejlepší konferenční bilanci. Na Arrowhead se totiž momentálně vyhrát nedá.

14. Giants jsou momentálně u dna. Zejména jejich O-line je naprosto tragická a Eli má své nejlepší roky patrně také definitivně za sebou. I tak to ale mohli Atlantě zkomplikovat. To by ovšem museli hrát lépe v endzóně. A taky by bylo fajn nevyčerpat na konci zápasu 40 sekund na dva QB sneaky.

15. A závěrem gratulace Drew Breesovi k dalšímu milníku. Stal se čtvrtým quarterbackem v historii, jenž dosáhl na metu 500 touchdownů. Schválně si tipněme – bude jich mít na konci sezóny na svém kontě víc on nebo Tom Brady?

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 134)

134405 Šráma*NOTRE DAME napsal před 6 měsíci:
Chudák Will... :-(
134395 prop napsal před 6 měsíci:
Vše hovoří proti GB, takže si myslím, že vyhrají.
134394 Frana napsal před 6 měsíci:
Tak jasně všichni byli naštvaný a pěkně nalitý( pivo za 12dolars a oni to tam do sebe klopí....) uvidíme jestli se zlepší pro mě jen škoda že nic nepředved zrovna když sem poprvý na NFL☠️

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Chris Johnson

Chris Johnson

Tým: Titans (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2007


NFL kariéra v kostce Christopher Duan Johnson byl v roce 2008 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 24. hráč celkově, týmem Tennessee Titans. … Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Down the Field

Označení pro situaci během, které se útočící hráč nachází v hloubi soupeřova pole. Down the Field

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za duben 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | on-line 4200×
DebiQue | off-line 3975×
Aleš | off-line 3553×
Ježour | off-line 3527×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4