NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktor a Bogas chtějí dobýt YouTube!

neděle 6. září 2015, 10:00 Co byste říkali tomu, kdybychom s Doktorem natáčeli videa na youtube, kde bychom rozebírali dění ze světa NFL? Sledovali byste to? Je to dobrej nápad, špatnej nápad? Jakej je to vlastně nápad? :-) Své názory a případné náměty pište prosím do diskuze. Mockrát děkujeme. Další informace se dozvíte v článku pod fotem.

Doktor a Bogas chtějí dobýt YouTube!

Doktor a Bogas reunited? Líbil by se vám návrat nás dvou na společnou obrazovku? Je to už 3 roky, co jste nás naposledy mohli slyšet společně na obrazovkách TV Nova Sport, kde jsme před nějakými 6 lety začali šířit virus se zkratkou NFL do českých luhů a hájů. Z důvodů pracovního vytížení Bogase na jiném projektu jsme se na čas rozdělili, ale jak říká klasik – dobří holubi se vracejí. Oba stále cítíme, že jsme spolu měli těžko opakovatelnou chemii (konec konců se známe celý Bogasův život), takže jsme začali uvažovat o tom, že bychom si jeden den v týdnu našli čas a začali natáčet videa, kde bychom rozebírali aktuální témata, která nejvíce hýbou naší milovanou ligou.

Už jsme prodiskutovali takový první nástřel obsahu těchto videí a shodli jsme se, že bychom krátce zhodnotili výsledky z minulého týdne, probrali hot topics ligy, dali si tipy na příští víkend a pravidelně si zvali do studia hosty, kteří by nám pomáhali, kdybychom už na to nestačili. Spektrum by jistě bylo široké – od lidí, kteří stojí kolem naší redakce, přes komentátory ze SPORT TV až po hráče amerického fotbalu u nás.

Samozřejmě bychom používali naši převážně nevážně provokativní formu (my to ani jinak neumíme) a vkládali do našeho trashtalku humor, o kterém kdysi agent Andyho Kaufmana ve filmu Muž na měsíci trefně prohlásil „to je fór, kterýmu rozumí akorát dva lidi na světě“ – tedy v našem podání Bogas a já. Ale třeba by vás to pobavilo taky.

Bogas přijal závazek, že pokud budeme mít dostatek lajků a pozitivních ohlasů, tak si najde čas na každotýdenní cesty do Prahy. Já za to slíbil, že z 3. a 4. weeku, kdy navštívím 5 zápasů přímo v USA (Detroit, Green Bay, Pittsburgh, Buffalo, Seattle), bych posílal přímo reportáže psané na oprátce z jednotlivých stadionů. To na oprátce platí doslova a do písmene, protože do Seattlu jedu na zápas s Detroitem a svůj modrý Megatronův dres nehodlám odložit ani v pekle Century Link Field.

Takže máme otázku – přežily by vaše oči a uši tuhle naši show?

autor: Doktor a Bogas

Komentáře ke článku (celkem 108)

58439 DJ Mluvka napsal před 57 měsíci:
Já myslím, že feedback je jednoznačný. Simply, D&B still alive!!!
58397 lifilifi1982 napsal před 57 měsíci:
Video je hodne tezky format na to to udelat zabavne a poutave. Jestli si na to verite tak prosim, urcite se rad (minimalne na prvni dil) podivam.

Jinak bych osobne spis uprednostnil pisemnou formu, treba jak jste to pred par lety udelali tady:
http://www.nfl.cz/Redakce/Zajimavosti/Krizovy-vyslech-komentatoru-Nova-Sport/92-9b-29X.article.aspx

Nebo proc nenechat lidi na foru klast otazky a vy by jste si kazdy tyden vybrali par a na ne odpovedeli?
58374 ivan car napsal před 57 měsíci:
...za mně určitě ANO!!!

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Randy Moss

Randy Moss

Tým: 49ers (#84)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 1999


Budoucí člen fotbalové síně slávy Randy Moss, započal svou profesionální fotbalovou kariéru v barvách Minnesoty Vikings, kteří si ho vybrali do svého týmu v 1.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Bye Week

část NFL se skládá z 17. kol (tzv. weeks), během kterých musí každý tým odehrát 16 utkání. Bye Week

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | on-line 4970×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4