NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy tipy - week 2

neděle 16. září 2018, 13:00

Doktorovy tipy - week 2

Panthers@Falcons
Tip: Falcons

Freeman je sice out, ale Coleman jej dokáže plně zastoupit. Panthers nemají v kádru odpověď na Julia – naopak Falcons si zone-read option pohlídají a nad Panthers doma zvítězí.


Chargers@Bills
Tip: Chargers

Bills by v současné formě patrně prohráli i s lepšími týmy z univerzity, ovšem pokud je někdo mistr v tom, jak prohrát i s výrazně slabším týmem, tak jsou to právě Bolts. Tentokrát je ale rozdíl v kvalitě obou týmů tak výrazný, že Rivers a spol. prostě v Buffalu prohrát nemohou


Vikings@Packers
Tip: Vikings

Na tenhle zápas se opravdu těším a jsem rád, že jej budu mít příležitost komentovat. Packers fantasticky otočili zápas s Bears, ale Vikings jsou podle mého názoru ještě o stupínek výše. Dokonalý coaching Mike Zimmera, sehraná obrana a velmi solidní útok. Aaron bude pod ještě větším talkem než proti Bears a podruhé za sebou zázrak nevykouzlí. Jinak jsem zvědav na jeho setkání s Anthony Barrem – po minulé sezóně asi nebudou úplně největší kamarádi.


Browns@Saints
Tip: Saints

Trochu mě svrbí prsty na to, abych dal Browns, neboť obrana Saints vypadala proti Tampě hrůzostrašně, ale na druhou stranu Browns nebyli schopní zastavit Connera, takže opravdu netuším, co chtějí dělat s Kamarou. Nicméně pokud by se jim nějakým zázrakem podařilo Alvina zpomalit, tak to budou mít Saints hodně těžké. Brees je totiž super, ale Mylesovi neuteče. Nikdo Mylesovi neuteče.


Dolphins@Jets
Tip: Jets

Pokud Jets nechtějí vyhodit výhru s Lions oknem, tak doma na divizním rivalem musí bezpodmínečně zvítězit. Dolphins sice udolali Titans, ale nijak přesvědčivý výkon to tedy rozhodně nebyl. Na druhou stranu už budou mít k dispozici Parkera, který by mohl secondary Jets mnohem víc provětrat. Očekávám vyrovnaný souboj, kde rozhodne domácí prostředí.


Chiefs@Steelers
Tip: Steelers

I tady jsem hodně na vážkách. Steelers mě nijak zvlášť v Clevelandu nepřesvědčili. Jenže Chiefs dle mého názoru nedisponují tak kvalitním pass-rushem jako Browns a pokud má Ben čas, tak si s Antoniem pohraje s jakoukoliv obranou. A Mahomes to Heinz Field také nebude mít tak jednoduché jako doma v Kansasu.


Eagles@Buccaneers
Tip: Eagles

Fitzmagic se podruhé opakovat nebude, neboť obrana Eagles je trošku někde jinde než obrana Saints. Fletcher Cox zničí střed O-line Tampy a Ryan tentokrát narazí na zelenou zeď.


Texans@Titans
Tip: Texans

Mariota je tak 50:50 a Gabbert také není zcela stoprocentně zdráv. Titans jsou nadto bez Walkera, což je v útoku jejich jednoznačně nejspolehlivější cíl. Houston prohrál v New Englandu, ale z Nashville si odveze jasnou výhru.


Colts@Redskins
Tip: Redskins

Purple Jesus, byť už není tak úplně purple, ukázal, že rozhodně nepatří do starého železa a Alex Smith dokonale zapadl do nového systému. Nadto Colts ani Luck zatím ještě nejsou v optimální formě, takže tady očekávám oměrně jednoznačný zápas.


Cardinals@Rams
Tip: Rams

Berani se v prvním poločase s Raiders rozehřívali, aby v tom druhém přiložili pod kotel a nedali svému rivalovi z Kalifornie sebemenší šanci. Cards mají sotva průměrnou O-line, takže v tomto utkání ani tak nemám starost o výsledek jako o zdraví Sama Bradforda


Lions@Niners
Tip: Niners

Pozitivní zprávou pro Detroit je to, že Stafford už hůř hrát nemůže. Negativní pak spekulace z tábora Lions, že jim Patricia dal v kempu zabrat natolik, že jsou totálně zavaření a že několika hráčům se tvrdý metr nového coache vůbec ale vůbec nezamlouvá. Pro Niners je tenhle zápas navíc z kategorie „must-win games“ a momentálně prostě disponují výrazně lepším kádrem.


Raiders@Broncos
Tip: Raiders

Většina expertů sice tipuje v tomto zápase výhru Broncos, ale já půjdu proti proudu. Raiders drželi proti Rams vyrovnané utkání celý první poločas. Pohřbili se vlastními chybami a spoustou penalt v ofenzívě. Myslím, že tohle bude úplně jiný zápas. A navíc jsem Gruden-believer.


Patriots@Jaguars
Tip: Jaguars

Zápas týdne a pro mnohé preview AFC Conference Championship Game. Hodně bude záležet na tom, zda k zápasu bude schopen nastoupit Leonard Fournette. Nicméně obrana Jags bude hrát na 200% a s ohledem na to, že Brady nemá Edelmana a že Jags jsou jako jeden z mála týmů schopni pokrýt i Gronka, tak věřím, že tenhle zápas udolají. Pomůže jim k tomu speciální motivace z prohraného duelu v loňském play-off, kdy měli Pats na talíři a nedokázali zasadit rozhodující úder. Tenhle zápas budou mít všichni hrči Jags v hlavách a budou chtít porážku Patriotům za každou cenu oplatit.


Giants@Cowboys
Tip: Giants

Těsná prohra s Jags jasně ukázala, že s Obry se letos bude muset počítat. Naopak Dallas je z formy a Prescott nemá na koho házet míč. Pokud Giants nezkolabují v obraně Elliotta, tak by tenhle zápas měli vyhrát.


Seahawks@Bears
Tip: Bears

Tohle je na tipování dost tricky game. Ač by Bears mohli být vnímaní jako jasní favorité, myslím si, že to proti Seahawks nebudou mít zdaleka tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nicméně tentokrát očekávám, že se Howard prosadí mnohem výrazěji, než proti Packers. Ač se to totiž nezdá, tak trojice Wilkerson-Clark-Daniels je v run stoppingu naprosto excelentní. Seahawks po exodu v obraně tak silnou hradbou nedisponují. A to převrátí misky vah přece jen o kousek na stranu Bears.


     autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 749)

129703 Mecko III napsal před 13 měsíci:
Ja si myslím ze je kopu ľudí ktorí tomu nebudú stále veriť... Tak jak to bolo s Eagles minulý rok... A sezóna je hodne dlhá, vyhrať 2 zápasy zo 16 možných je malá porcia, vid Chiefs nacali pár rokov dozadu sezónu 6-0 a myslím ze vtedy nepostúpili ani do PO...ps: chcel som to napísať uz pred 14 dňami ale bol som moc lenivý :D
129698 DCC napsal před 13 měsíci:
S Vaším útokem určitě.
129696 Ježour napsal před 13 měsíci:
Tomlin je celkově 16.trenér PIT, ale v SB éře teprve 4.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Tom Brady

Tom Brady

Tým: Patriots (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1999


Brady byl během 2000 NFL draftu vybrán v 6. kole, jako 199. hráč celkově týmem, New England Patriots. Ve své dosud mimořádně úspěšné profesionální fotbalové… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Fair Catch

Je způsob (signál), kterým se může chránit punt returner (hráč, který má za úkol zachytit punt soupeřícího týmu a následně doběhnout s míčem co nejdále… Fair Catch

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za říjen 2019:

jana_fkt | off-line 120 bodů
Boubel | off-line 115 bodů
Didi | off-line 115 bodů
Keka | off-line 110 bodů
gaučový odborník | off-line 4504×
DebiQue | off-line 4123×
Ježour | off-line 3927×
formic | on-line 3875×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4