NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy (v)tipy - week 13

neděle 2. prosince 2018, 14:00

Doktorovy (v)tipy - week 13

Ravens@Falcons
Tip: Ravens

Velmi dobře hrající obrana Ravens dokáže vytvořit tlak na Matta Ryana a přibrzdit ofenzívu Falcons. Naopak obrana Falcons běhovou smršť Ravens nezastaví.

Broncos@Bengals
Tip: Broncos

Souboj dvou týmů, jejichž aktuální forma se nachází na naprostých protipólech. Broncos porazili Chargers a Steelers, Bengals jdou od prohry k prohře. Pokud se Denver neporazí sám, tak v tomhle zápase nemůže prohrát. Už teď upřímně lituji kohokoli, kdo se v týmu Bengals postaví na post quarterbacka. Nedivil bych se, kdyby se tam opět prostřídali dva hráči. Tohle bude pro ofenzívu Bengals hodně dlouhý večer. Respektive krátký, protože moc na hřišti nepobude.

Rams@Lions
Tip: Rams

Jestli věříte na Ježíška, tak si můžete vsadit na Lions. Já bohužel nikoliv. Tenhle masakr si ve studiu pěkně vyžeru i s desertem.

Cardinals@Packers
Tip: Packers

I když domácí mají v cestě do play-off pořádný kopec, tak s ohledem na jejich zbývající program to stále ještě nemusí být neřešitelný úkol. Aaron na Lambeau zase tak často neprohrává a pochybuji, že by se tak stalo dnes v duelu s Cards.

Browns@Texans
Tip: Browns

Tady si dám tip na upset. Texans jedou na vlně, ale něco mi říká, že je čeká podobná facka, jakou dostali ve čtvrtek od Dallasu Saints. Jestli mají Texans někde slabinu, tak je to jejich O-line. Naopak D-line Browns je nabitá jak kulomet. Na tenhle zápas se fakt těším a myslím si, že se bude jednat o hodně zajímavý duel.

Colts@Jags
Tip: Colts

Andrew Luck se zápas od zápasu stále více sžívá s ofenzívou Franka Reicha, která mu namísto big plays ordinuje postupnou systematickou hru založeno na kratších přihrávkách. Nadto O-line Colts je momentálně možná nejlepší v celé NFL. Jags bez Fournetta budou poloviční a na rozjeté Colts nebudou stačit.

Bills@Dolphins
Tip: Bills

Souboj dvou týmů, jejichž výsledky strašně nerad tipuju. Současně souboj dvou z nejhorších ofenzivních lajn v lize proti velmi kvalitnímu pass-rushi. Hughes s Alexandrem v Buffalu patří podle PFF mezi 10 nejlepších edge rusherů v lize, co se týká vytváření tlaku na quarterbacka. A na druhé straně zase Cameron Wake hraje v posledních týdnech jak za mlada. Tenhle souboj rozhodne to, který tým udělá méně chyb. A já si myslím, že to budou hosté z Buffala.

Bears@Giants
Tip: Bears

Saquon Barkley proti Akiemu Hicksovi. Aneb když kosa padne na kámen. Horký kandidát na ofenzivního nováčka roku a jeden z nejlepších running backů v lize narazí na elitní běhovou obranu vedenou patrně nejlepším run-stopperem celé ligy Akiemem Hicksem. Bears budou sice znovu bez Trubiskyho, ale na výhru v tomle zápase by jim měl bohatě stačit výkon jejich obrany.

Panthers@Bucs
Tip: Panthers

Cam Newton a spol. se dostali po polovině sezóny poněkud do útlumu, avšak Bucs a jejich obrana by pro Pantery měla být ideálním soupeřem pro návrat na vítěznou vlnu. Očekávám jednoznačnou výhru Panthers.

Chiefs@Raiders
Tip: Chiefs

Hosté sice přišli o Kareema Hunta, ale stále mají Mahomese, Kelceho a Hilla a ti by si měli proti podprůměrné obraně Raiders bez větších problémů zařádit. Nadto Spencer Ware není úplně špatnou záplatou. A kdo si pamatuje jeho výkony před Huntovým vzestupem, ten jistě věří, že je na ně schopen navázat i po Huntově pádu.

Jets@Titans
Tip: Titans

Domácí jsou pro mě v této sezóně naprostou enigmou – nevyzpytatelným týmem, jehož výsledky se téměř nedají tipovat. Ale koho jiného už chtějí Titáni porazit, než na domácím hřišti Jets? Jestliže tenhle tým má mít ambice na postup do play-off, tak tady je výhra povinností.

Vikings@Patriots
Tip: Patriots

První z hlavních dvou taháků tohoto týdne. Vikes sice hrají výborný fotbal, ale Pats prohráli v předminulém kole, a historická zkušenost tak velí tipovat jejich výhru, neboť v jejich případě přichází většinou po prohře dlouhá vítězná série. Ale pokud Vikes dokáží vytvořit na Bradyho opravdu tvrdý tlak, tak se i v tomto zápase můžeme dočkat překvapivého výsledku.

49ers@Seahawks
Tip: Seahawks

49ers jsou momentálně spolu s Raiders patrně nejslabším týmem celé ligy. A na Century Link Field už vyhořely jiné mančafty, než jakým je momentálně zdecimovaný tým ze San Francisca. Tohle vypadá na pořádná jatka.

Chargers@Steelers
Tip: Steelers

Druhý z avizovaných největších šlágrů týdne. Oba týmy se chlubily sérií šesti vítězných zápasů a oba ztroskotali na Broncos. Nicméně Chargers bude chybět jejich hlavní ofenzivní zbraň Melvin Gordon. Ne, že by Ekeler hrál vyloženě špatný fotbal, ale Melvin to prostě není. A to převáží misky vah na stranu domácích.

Redskins@Eagles
Tip: Eagles

Od té doby, co se domácí opřeli o nováčka Joshe Adamse, tak jde produktivita jejich útoku jen a jen nahoru. Předpokládám, že tady budou do sebe bušit oba týmy běhovou hrou a že z této bitvy vzejdou vítězně Eagles. Redskins bez Alexe Smitha už jsou totiž polovičním týmem než se svým dirigentem na hřišti.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 586)

139893 Mi.Tch napsal před 6 měsíci:
Souhlasím a nechci se do ní pouštět nebo aspoň ne teď :-). Za rok touhle dobou tu ta debata bude zas :-D. ND samozřejmě přeju, aby vyhrávalo co nejdýl ;-). 
139877 Šráma*NOTRE DAME napsal před 6 měsíci:
Tohle je debata na hodiny. Každopádně s jedním nesouhlasím. Notre Dame bude vyhrávat konferencinrok co rok. Těžko si představit, že budeme zas 4-8. Momentálně v příštích leten ne.
139869 Mi.Tch napsal před 6 měsíci:
Nekončil už kvůli tomu jednou u Gators? Nesledoval jsem to moc podrobně, ale myslím, že tam měl i nějaké menší skandálky, kdy nebyl úplně schopen se postavit k nějakým průšvihům svých podřízených....ale sleduju to jen okrajově. Navíc si myslím, že Urban není trenér pro NFL. 

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Adrian Peterson

Adrian Peterson

Tým: Vikings (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2006


  Adrian Lewis Peterson se narodil 21. Března 1985 v Palestine ve státě Texas. Adrian Peterson, přezdívaný "A. D."("All Day" - "celý den") a "Purple Jesus"… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Dropped Pass

Označení situace, kdy wide receiver nezachytil snadnou přihrávku. Dropped pass je nezkompletovaná přihrávka kvůli chybě wide receivera, často se používá… Dropped Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4212×
DebiQue | off-line 4027×
Aleš | off-line 3558×
formic | off-line 3548×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4