NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy (v)tipy - week 16 - neděle

neděle 23. prosince 2018, 19:40

Doktorovy (v)tipy - week 16 - neděle

Giants@Colts

Tip: Colts

Giants se po týdnu znovu utkají s týmem z AFC South, který hraje o play-off. A po pravdě očekávám, že i průběh zápasu bude podobný. Ne, že by Giants znovu nedali ani bod, ale obrana Colts je k nějakým zásadním výletům přes hřiště nepustí a Marlon Mack je po zemi zničí podobně jako Derrick Henry. Tohle by měla být jasná výhra pro domácí.

Jaguars@Dolphins

Tip: Dolphins

Kdyby mi někdo před začátkem ligy, řekl, že v tomhle zápase předposledního týdne ligy bude jeden ze soupeřů hrát o play-off a druhý už jen o čest, tak bych mu naprosto věřil. Jen bych si ovšem myslel, že to bude přesně obráceně. A u Jags mi v posledních týdnech přijde, že nehrají ani o tu čest, ale spíš o co nejvyšší postavení na draftu, aby se konečně zbavili Bortlese. Kvalita je na straně týmu z Jacksonville, ale touho po výhře bude mít mnohem větší domácí tým z Miami. A to dnes rozhodne

Falcons@Panthers

Tip: Falcons

Sokolové jdou výkonnostně nahoru zápas od zápasu. Postupně se jim uzdravují klíčoví hráči a jejich obrana předvádí diametrálně odlišné výkony než na začátku ligy. Panthers jsou na podobné cestě, ovšem opačným směrem. K tomu už vyhasly naděje na play-off a na hřišti bude chybět i jejich lídr Cam Newton. Z mého pohledu další jasný zápas.

Bengals@Browns

Tip: Browns

Poslední dva hráči, kteří v útoku Bengals něco v posledních týdnech hráli, byli Mixon a Boyd. A vzhledem k tomu, že Tyler Boyd dnes bude chybět, tak bude veškeré břemeno ofenzívy BEngals ležet na ramenech Joe Mixona. Ne, že by to byl špatný hráč, ale tenhle úkol by nezvládl patrně ani Herkules. Browns navíc jedou na vítězné vlně a Benglas dnes hravě přejedou.

Buccaneers@Cowboys

Tip: Buccaneers

Tenhle zápas má pro mě jasnou nálepku „upset“. Boys hrají o vše a to nejsou zápasy, kdy se jim zrovna daří. Naopak Tampa se dostala do absolutní pohody a její výkony jsou pro mě v posledních týdnech velmi pozitivním překvapením. Budu fandit Boys, ale můj gut feeling mi říká, že tenhle zápas strhnou na svoji stranu Bucs.

Vikings@Lions

Tip: Vikings

Lions sice umí překvapit a potrápit silné soupeře, a to zejména ve fázích sezóny, kdy už nehrají o nic, ale Vikes si tenhle zápas prostě nemohou dovolit prohrát. Solidně hrající defenzíva Lions nepřipraví Cousinsovi a spol. úplně příjemné odpoledne, ale ofenzíva Lions moemtálně prostě nemá na to, aby se proti Vikingům výrazněji prosadila. A to dnes rozhodne.

Bills@Patriots

Tip: Patriots

Pats neprohrávají na Foxborough a už vůbec neprohrávají třikrát v řadě. Josh Allen hraje velmi sympatickou sezónu a myslím, že se na hřišti jednoho z top týmů ligy bude chtít předvést, ale některé věci jsou prostě neměnné. To spíš bude Okamura vítat na hranicích muslimské imigranty, než aby Pats prohráli třikrát za sebou.

Packers@Jets

Tip: Packers

Po vyhazovu McCarthyho je to od kluků ze zeleného zálivu úplně jiná písnička. Na Bears to sice minulý týden nestačilo, ale proti Jets by obdobný výkon měl zaručit vítězství. Očekávám velký den od Jamaala Williamse a jasnou výhru Pack.

Texans@Eagles

Tip: Eagles

Tricky game pro Texans. Fletcher Cox rozbořil minulý týden O-line Rams, a ta je na tom výkonnostně o dva milníky lépe než O-line Houstonu. Eagles si brousí zuby na pla-off a tenhle zápas potřebují vyhrát. A jejich pass-rush jim vítězství v tomto zápase také přinese.

Rams@Cardinals

Tip: Rams

Hosté se potřebují vrátit zpět na vítěznou vlnu a zápas v Arizoně by měl pro ně být ideální příležitostí k návratu na výsluní a k obnově vlastního sebevědomí. Zejména ofenzíva Cards to dnes bude mít hodně těžké. Rams tenhle zápas s přehledem ovládnou.

Bears@49ers

Tip: Bears

Nick Mullens sice hraje hodně sympatický fotbal a v posledních dvou týdnech připravil dvěma adepům na boj o pla-off hodně hořké porážky, ale něco tak příšerného, co se mu postaví do cesty v tomto týdnu, ještě fakt neviděl. Proti Bears se nedá běhat, proti Bears se nedá házet, proti Bears se nedá dělat vůbec nic. Tentokrát David Goliáše fakt neskolí.

Steelers@Saints

Tip: Saints

Svatí jsou doma téměř neporazitelní. Pittsburgh sice právě takové zápasy proti velkým favoritům miluje a umí je hrát, ale v New Orleans mu dnes pšenka příliš nepokvete. Jednak Jaylen Samuels může zapomenout na podobné toulky po hřišti jako minulý týden, a především by defenzíva Steelers musela zahrát stejně době jako proti Pats. A to myslím v městě jazzu nezvládne.

Chiefs@Seahawks

Tip:Seahawks

Další tahák tohoto kola. Chiefs mají sice lepší tým, ale zkušenost mě naučila, že v prosinci se v Seattlu proti domácím prostě nesází. Čekám famózní zápas s atmosférou play-off a dominantní výkon defenzívy Hawks. CenturyLink je těžko dobytnou pevností a pro Patricka Mahomese to bude další velký křest ohněm. Ať to dopadne, jak to dopadne, tak na tenhle zápas se fakt neskutečně těším.

Broncos@Raiders

Tip: Broncos

Ani jednomu týmu už de facto o nic nejde, a tak si myslím, že na Vánoce asi budete mít jiný program než sledovat zrovna tenhle duel. Ale třeba se po půlnoční mši vrátíte domů, rozděláte si pivko a mrknete na to, jak Philip Lindsay zruší defenzívu Raiders.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 567)

144459 OMAHA napsal před 17 měsíci:
Nefaulovala 74 Colts, oboma rukami tam tlačil brániaceho hráča? Ináč Luck začal famozne.
144458 OMAHA napsal před 17 měsíci:
Tak si idem po ďalšie pivo máme už len jeden zápas, tak nemusím sledovať mobil či notebook. Stačí telka. Komu fandiť? Asi Colts aj keď nepatria medzi mojich obľúbencov no asi v WC zápasoch budú konkurencieschopnejší. PO nám začína.
143022 dosty10 napsal před 17 měsíci:
Mahomes 48 TD to je odlehlé pozorování 😂 ale taky 11 INT a 9 FUM a tyto věci ho budou stát MVP. I když ma Brees o 10 TD méně tak tahle konzistence ve “starani se o míč” z nej děla lepšího kandidáta. Uvidíme jestli to Mahomese zopakuje za rok a jestli z nej nebude spíše jednoletá kometa jako SuperCam Newton...

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Tým: Packers (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2004


Víte, co je?

Pojem: AFC

Zkrácené označení American Football Conference, která spolu s NFC (National Football Conference) tvoří NFL (National Football League). AFC

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4970×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4