NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy (v)tipy - week 5

sobota 6. října 2018, 19:30

Doktorovy (v)tipy - week 5

Titans@Bills
Tip: Titans

Ale nebude to podle mě jednoduché. Titans zatím ukazují vlastnost, která je mi nesmírně sympatická – vždy najdou cestu, jak zvítězit. Nad týmem s vynikající obranou (Jags) i třeba nad obhájcem titulu z Philadelhie. V žádném zápase nedominují, ale vždycky to nějak utlučou. A domnívám se, že tak tomu bude i tentokrát.

Giants@Panthers
Tip: Panthers

Cam hraje v neskutečné formě – dle mého subjektivního názoru hraje lépe než v sezóně, kdy se hoši z Charlotte dostali do SB. Barkley to dnes bude mít hodně složité a Eli díky tomu jakbysmet. Nechci Giants podceňovat, ale Panthers jsou pro mne v tomto zápase jasnými favority.

Dolphins@Bengals
Tip: Bengals

Cincinnati jsem před sezónou hodně věřil a Bengals mě svými dosavadními výkony ani trochu nezklamali. Problémem v dnešním zápase může být running–back, neboť Bernard je out a Mixon s otazníkem. Ale i tak by měli domácí bez problémů zvítězit. A osobně jsem zvědavý, jak se chytne C.J.Uzomah – mně se tenhle hráč vždycky líbil a bez Eiferta jeho role naprosto zásadně vzroste. Věřím mu, že svoji šanci chytne za ten správný konec.

Ravens@Browns
Tip: Ravens

Fandit budu Clevelandu, ale vyhraje Baltimore. Od začátku sezóny pěju ódy na o-line Ravens. Tahle sestava, ve které dominuje Marshall Yanda hraje famózně a investice vysokých picků do tight-endů (Ozzie Newsome byl taky TE, že?) se začíná vyplácet. Browns jsou skvělí v pass-rushi, ale dnes narazí na skvělou ofenzivní lajnu, a to zápas převáží na stranu Havranů.

Packers@Lions
Tip: Packers

Jednoznačná záležitost, co si budeme povídat. Mám radost z Kerryona Johnsona a Dariuse Slaye, který momentálně patří mezi 3 nejlepší cornerbacky v lize. Ale to je tak všechno. Na Aarona prostě a jednoduše nemáme.

Jaguars@Chiefs
Tip: Jaguars

Z mého pohledu jednoznačně zápas týdne. Miluju souboje skvělých ofenziv s dominantními defenzívami. Mahomes nadchl celou ligu, ale proti tak kvalitní obraně ještě nikdy v životě nehrál. A znáte mě – v souboji skvělého útoku se skvělou obranou vždycky sázím na obranu.

Broncos@Jets
Tip: Broncos

Sam Darnold dostává v těchto týdnech jeden oříšek za druhým. S Millerem a Chubbem se bude cítit po pár minutách jak na Matějský. Myslím, že tak od třetí čtvrtiny mu bude hlavou znít: „Kupujte lístky! Prodloužená jízda!“

Falcons@Steelers
Tip: Falcons

V kabině Steelers dle mého názoru něco nefunguje. Obrana Atlanty bez Jonese a Neala sice nabízí možnost na velké ofenzivní manévry, ale Ryan a spol. dle mého názoru Steelers přestřílí.

Raiders@Chargers
Tip: Chargers

Zapomeňte na Gurleyho, Bella, Elliotta nebo Davida Johnsona. Nejlepším RB v letošní sezóně NFL je Melvin Gordon. Raiders na tohoto hráče nemají v obraně odpověď. Spolu s Ekelerem tvoří Melvin jednoznačně nejúdernější duo running backů v lize.

Vikings@Eagles
Tip: Vikings

Kirk Cousins hraje v životní formě a každým hodem splácí 84 milionů, které do něj Vikings investovali. Ti tak získali svého vysněného quarterbacka, ale jak na potvoru jim přestala zase fungovat obrana. Zejména Harrison Smith je jen stínem hráče, na jehož dominantní výkony jsme byli zvyklí. Nicméně pokud Cousinse nezastavila obrana Rams, tak jej nezastaví ani obrana Eagles. A Zimmer tu obranu prostě dohromady dá.

Cardinals@49ers
Tip: 49ers

C.J. Beathard minulý týden ukázal, že dokáže poměrně solidně zastoupit Jimmyho. A spolu s Breidou dokáže tenhle zápas strhnout na stranu domácích. Určitě mu také pomůže fakt, že obrana Niners hraje momentálně v mnohem větší pohodě než obrana Cards.

Rams@Seahawks
Tip: Rams

Seahawks jsou sice doma o parník lepší než venku, ale Rams jsou zase o parník lepší než Seahawks. Sice úplně nesouhlasím s tím, že jsou v současné době neporazitelní, ale Hawks dle mého názoru na zastavení téhle mašiny prostě nemají.

Cowboys@Texans
Tip: Texans

Hoston nehrál v prvních týdnech zase tak špatně, aby měl bilanci 0-3, ale potřeboval ze sebe zvednout deku. A to se mu i díky nepochopitelnému callu Franka Reicha podařilo. Už před týdnem jsem tvrdil, že je to nakopne a že díky tomu Dallas přejedou. A tvrdím to i teď. Look out for Watt-tsunami!

Redksins@Saints
Tip: Saints

Odpočinutí Redskins budou hodně sázet na Petersona a na svou obranu. Ta je podle mě jedním z nejpodceňovanějších „zboží“ v lize, ale domácím se vrací Ingram, a ti tak mohou znovu použít svou dvouhlavou saň, která ničila všechny obrany v minulém roce. Tenhle zápas si určitě nenechte ujít – už jen proto, že v něm na 99% padne all-time rekord Peytona Manninga v počtu naházených yardů. Předem gratuluji, pane Breesi.


Komentáře ke článku (celkem 611)

133383 Pats555 napsal před 20 měsíci:
ahoj všem, jsem tady nový. Tipy a zhodnocení zápasů je na každé kolo ? četl jsem tipy week 5 a musím říct, že super.... kdyby to bylo na každé kolo, bylo by to skvělý... 
132693 Ecthelion napsal před 20 měsíci:
Ano, souhlasím, ale pořád to neřeší náš momentální problém v backfieldu. ;)
132692 Vlad67 napsal před 20 měsíci:
Ked bude hrat O line bozsky Wentz nebude sackovany 6x za zapas a po pomaly kazdom snape na zemi

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Chris Johnson

Chris Johnson

Tým: Titans (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2007


NFL kariéra v kostce Christopher Duan Johnson byl v roce 2008 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 24. hráč celkově, týmem Tennessee Titans. … Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Transition tag

Transition tag je nástroj, který používají týmy NFL, pokud nechtějí, aby některý hráč odešel jako free agent. Transition tag

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4970×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4