NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy (v)tipy - week 8

neděle 28. října 2018, 15:30

Doktorovy (v)tipy - week 8

Eagles@Jaguars
Tip: Jaguars

Souboj dvoupředsezónních favoritů, kterým se hrubě nedaří, rozhodne to, kdo udělá méně chyb. Dle mého názoru to tentokrát budou Jaguars.

Ravens@Panthers
Tip Ravens

Obrana Ravens hraje momentálně v takové formě, že by s ní měli problém i Rams. Co potom proti ní chtějí hrát Panthers? 

Jets@Bears
Tip: Bears

Domácí tuhle výhru nutně potřebují. Něco mi říká, že to nebudou mít jednoduché, a vůbec bych se nedivil, kdyby se v tomhle zápase zrodilo překvapení.

Bucs@Bengals
Tip: Bucs

Tady už si na překvapení vsadím. Bengals ztrácejí formu každým zápasem a pokud se neutrhne Mixon, tak jejich obrana bude mít s Winstonem, Evansem, Goodwinem a Howardem hodně dlouhé odpoledne.

Seahawks@Lions
Tip: Seahawks

Moc si přeju, abychom tenhle zápas vyhráli a díky skvělým výkonům Kerryona Johnsona si myslím, že na to i máme, ale pořád se bavíme o Detroitu – vyhrát po Patriots a Packers i nad Seahawks, to už by na nás bylo až moc radosti na jednu sezónu.

Broncos@Chiefs
Tip: Chiefs

Denver odehrál minulý týden skvělé utkání a navíc měl na odpočinek 10 dní. Ale to byli Cardinals a tohle jsou Chiefs. Na Arrowhead se momentálně vyhrát nedá.

Redskins@Giants
Tip: Giants

I tady čekám upset. Giants rpočistili kabinu, a tým tak dostal nový impuls. Minulý týden ještě nezafungoval timing mezi Manningem a Engramem, ale tenhle week už to bude něco úplně jiného.

Browns@Steelers
Tip: remíza

Co jiného v zápase Browns? Králové remíz snad ani jiný výsledek uhrát neumí. A s Pittsburghem už si to letos vyzkoušeli, takže proč ten samý výsledek pro velký úspěch nezopakovat? P.S.: Kdybyste na každý zápas Clevelandu v letošní sezóně vsadili na remízu, tak už jsou z vás poměrně bohatí lidé. 

Colts@Raiders
Tip: Colts

Raiders se momentálně nachází v poločasu rozpadu a po tradu Coopera je všem jasné, že přichází velký rebuilding. V takové situaci se tým opravdu těžko motivuje k nějakému zásadnějšímu výkonu.

49ers@Cardinals
Tip: 49ers

Souboj slepého s jednookým. Tady si klidně můžete hodit korunou. Ale něco mi říká, že Niners udělají méně chyb a připíšou si druhou výhru v sezóně.

Packers@Rams
Tip: Rams

Jasný šlágr víkendu, na který se těší celá NFL. Aaron Rodgers proti rozjeté mašině z LA. Strašně bych to A-Rodovi přál, ale Rams jsou momentálně (téměř) neporazitelně. Očekávám, že na Packers vletí od první minuty jak uragán – a pokud by se Packers podařilo tenhle nástup ustát, tak se můžeme dočkat většího dramatu, než si většina fanoušků myslí. Pokud ovšem ne, tak to může být pořádná demontáž.

Saints@Vikings
Tip: Saints

Tu strašidelnou porážku z NFC Divisional Game musí mít všichni hráči Saints dodnes v hlavách. O to větší motivaci dnes budou proti Vikings mít. V USA se tomu říká „to play with chip on the shoulder“ a myslím, že dnes si tu odvetu Saints naplno vychutnají.

Patriots@Bills
Tip: Patriots

Monday Night Football? Really? No, myslím, že nejdýl v poločase půjdou všichni spát. Jedinou otázkou zůstává, jestli se Bills podaří skórovat aspoň nějaké body. Já si myslím, že ano – že až to bude o 30, tak jim Pats něco málo dovolí.

autor: Doktor.

Komentáře ke článku (celkem 525)

135119 Luc123 napsal před 3 týdny:
Musím se zastat Anforda, ty jsi teď fakt napsal na začátku pěknou blbost, kterou ti omlátil Anford o hlavu a ty na to pak reaguješ stylem já o voze a ty o koze. Já chápu, že si můžeš myslet že náš Rodgers porazí (klidně si zvol i expresivnější výraz), ale když nám tedy dá po držce tak jakto že nakonec vyhrajeme to fakt nechápu. A jinak je to neslušné i k Packers, protože Packers proti rams stáli hlavně na obraně a ne útoku včele s Rodgersem. On nehrál zase tolik povedený zápas, určitě ne na jeho vysoký standard. Takový Martinez byl doslova úžasný a určitě Rodgerse zastínil v tomto zápase. Já čekám těžký zápas, věřím naším ale tohle bude super duel možná poslední zápas mezi Bradym a Rodgersem, už se nemůžu dočkat. Kdybych si měl vsadit dnes tak tipuji 34:27 pro nás.
135081 potkan napsal před 3 týdny:
a pod strechou v arizone
135054 Ježour napsal před 3 týdny:
Protože jste 6-2 a neustále tady čtu fňukání, jak něco nejde, jak ten a ten hraje špatně a jak se něco nedaří. Myslím si a říkám to zcela upřímně, že hrajete výbornou hru (září zapomenuto) a že např.včera za zdánlivě vyrovnanýho stavu 9-6 ve 3.čtvrtině nebylo sebemenších pochyb o tom, kdo nakonec urve zápas na svou stranu. Ta vaše nynější věčná nespokojenost a hledání chyb budou znamenat kruté vystřízlivění ve chvíli, až to opravdu nepůjde. Až budete třeba hledat nového QB nebo trenéra. Máte holt měřítka toho, jak vypadá dobrý fotbal, úplně někde jinde než zbytek ligy.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Eli Manning

Eli Manning

Tým: Giants (#10)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2003


Eli Manning se narodil do fotbalové rodiny. Jeho otec Archie strávil většinu své profesionální kariéry v týmu New Orleans. Dvakrát byl vybrán do Pro Bowlu, výraznějšího… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Franchise

Označení pro profesionální sportovní klub v Severní Americe. V NFL je všech 32 klubů považováno za tzv. franchise (Dallas Cowboys franchise, Philadelphia… Franchise

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za listopad 2018:

dano81 | off-line 110 bodů
rodinger | on-line 110 bodů
Vena | off-line 110 bodů
ignác | off-line 105 bodů
DebiQue | off-line 3569×
gaučový odborník | off-line 3526×
Aleš | off-line 3427×
Luc123 | off-line 3285×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4