NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorovy (v)tipy - week 9

neděle 4. listopadu 2018, 18:20

Doktorovy (v)tipy - week 9

Steelers@Ravens
Tip: Ravens

I když jsou favoritem dnešního zápasu zcela jistě Steelers, neboť v posledních zápasech začínají předvádět výkony, na které jsme od nich byli zvyklí v minulých sezónách, tak tohle derby mívá speciální náboj a favorit z něj velmi často odchází poražen. Obrana Ravens dnes bude mít navrch a utkání zlomí na stranu domácích.

Bears@Bills
Tip: Bears

Medvědi se pravděpodobně budou muset znovu obejít bez služeb Khalila Macka, ale jejich obrana zastaví Buffalo i bez něj. U Bills očekávám podobný průběh jako v souboji v minulém týdnu s Patriots – Bears budou pomalu navyšovat vedení a pak se jedním nebo dvěma touchdowny utrhnou a bude konec.

Bucs@Panthers
Tip: Panthers

Tady žádné překvapení nečekám. Panthers jsou ve skvělé formě a Cm s McCafreym rozeberou obranu Bucs jak puzzle.

Chiefs@Browns
Tip: Chiefs

Obrana Kansasu hraje venku mnohem hůře než doma a pass-rush Browns může Mahomesovi jeho výlet do Ohia pořádně znepříjemnit. Nicméně Chiefs by tenhle zápas stejně měli vyhrát. I když tentokrát žádný velký debakl nečekám.

Jets@Dolphins:
Tip Dolphins

Devante Parker ve svém prvním 100%-ním zápase minulý týden ukázal, jak neuvěřitelně nebezpečnou zbraní může být. Proti slabé pasové obraně Jets dnes čekám přes 150 yardů a 2 touchdowny.

Lions@Vikings
Tip: Vikings

Seahawks minulý týden jasně ukázal recept, jakým je třeba proti Lions hrát – kreativní běhová hra prostě naší obraně nesvědčí. Pokud nebude moci nastoupit Dalvin Cook, tak by to dnes mohlo být zajímavé – pokud ale na hřišti bude a nebude limitován svým zdravotním stavem, tak to dnes velká zábava pro fanoušky Lions nebude.

Falcons@Redskins
Tip: Falcons

Útok Atlanty nemá se skórováním nejmenší problém a i proti silné obraně Washingtonu se dokáže prosadit. Naopak Redskins nemají tak kvalitní ofenzívu, která by dokázala udržet s Falcons tempo. Tady dnes očekávám překvapení a výhru hostů.

Texans@Broncos
Tip: Broncos

Texans jsou sice v posledních zápasech v dobré formě, ale Broncos hrají systémem, který jim nebude vyhovovat. Miller s Chubbem předvedou totální demontáž slabé O-line Texans a ani Watson těmhle dvěma dobrmanům neuteče. Na Mile High se dnes budou radovat domácí.

Chargers@Seahawks
Tip: Chargers

Na tenhle zápas se opravdu nesmírně těším. Oba dva týmy hrají trochu pod radarem (Chargers mají v divizi Chiefs, Sehawks zase Rams), ale oba mají šanci a potenciál to letos dotáhnout hodně daleko. Seattle hraje doma výborně, ale i přesto si myslím, že je Chargers dokáží porazit. Mají meomentálně nesmírně komplexní tým bez větších slabin. A to dnes rozhodne.

Rams@Saints
Tip: Saints

I když z pohledu zápasové bilance se jedná bez diskuse o hlavní šlágr týdne, tak díky souboji dvanáctek stojí tenhle úžasný duel neprávem poněkud ve stínu SNF. Nejlepší dva týmy konference NFC ve vzájemném souboji. Obrana Saints minulý týden předvedla zlepšený výkon v Minnesotě a nebýt několika lapsů P.J.Williamse, tak si explozivní útok Vikings příliš nezahrál. Proti Rams to bude ještě o level těžší práce, ale něco mi říká, že Kamara dnes přehraje Gurleyho a Saints připraví Beranům první porážku v sezóně.

Packers@Patriots
Tip: Patriots

Myslím, že na tenhle zápas se všichni fanoušci těšili už od dubna, kdy NFL zveřejnila schedule na letošní sezónu. The clash of GOAT´s! Ať chcete nebo nechcete, oba pánové s číslem dvanáct dnes budou mít rozhodně speciální motivaci. Už roky proti sobě stojí dva tábory, které straní jednomu, respektive druhému v debatě, kdo je nejlepším quarterbackem této generace a možná i celé historie. Brady má o 4 prsteny víc, ale zastánci Rodgerse oponují, že je to dáno silným týmem a především excelentním coachingem Belichicka. Dnešní vzájemný duel zase o něco málo posune misky vah na jednu či druhou stranu. Nicméně nevyřeší se zase nic – Patriots vyhrají, ale díky lepšímu coachingu. Takže budeme tam, kde jsme nyní.

Titans@Cowboys
Tip: Cowboys

Tak co, Amari? Předvedeš nám, že Tě v Raiders drželi na obojku a že máš na to, abys na hřišti dominoval? Cooper sice asi ještě nebude ovládat playbook Cowboys do poslední stránky, ale s ohledem na sestavu receiveru týmu z Texasu by se i tak měl stát okamžitou jedničkou. Navíc výkony Titans mají v posledních týdnech sestupnou tendenci a Dallas si doma výhru ukradnout nenechá.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 699)

136180 Countryman napsal před 7 dny:
Jo jo díky Chrisovi, několika dalším fandím Titans, byl to skvělý RB. Vždy mě zajímá co pak takoví hráči dělají když ukončí kariéru...sice můžou mít miliony, ale peníze jsou kulaté a rády se rozkutálejí. Když webu hráče jako Troy Aikman, Tony Romo, oba kovbojové, oba pracují pro televize, ale co ti druzí...?
136104 mates007 napsal před 2 týdny:
Měl jít do důchodu jako Titans, zasloužil by si to. Tohle byla fantazie sledovat...
136100 Lagasse napsal před 2 týdny:
taka mladá kočka  jen 38 že vás huba nebolí :)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Bust

Označení pro hráče, který se měl podle předpokladů odborníků stát hvězdou NFL. Bust

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za listopad 2018:

dano81 | off-line 110 bodů
rodinger | off-line 110 bodů
Vena | off-line 110 bodů
ignác | off-line 105 bodů
DebiQue | off-line 3569×
gaučový odborník | off-line 3526×
Aleš | off-line 3427×
Luc123 | off-line 3285×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4