NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Doktorův Mock Draft – verze 2.0

pondělí 23. března 2015, 10:10 Při psaní své první verze Mock draftu jsem vám slíbil, že po skončení free-agency sepíšu verzi druhou. A vzhledem k tomu, že většina významných volných hráčů již byla podepsána, tak plním svoje slovo a přicházím s druhou verzí svého Mock draftu. Jak se dalo očekávat, tak první tři týdny od okamžiku, kdy bylo možné podepisovat smlouvy s hráči, kterým skončila po letošní sezóně smlouva, se škatulata skutečně pořádně hýbala, což významně ovlivnilo potřeby mnoha týmů, na něž budou muset hledat odpověď zejména v letošním draftu. K tomu proběhlo hned několik velmi nečekaných tradů a mnoho nováčků se představilo skautům a trenérů na svých univerzitách v rámci Pro Days. A samozřejmě jsme se nevyhnuli ani mnoha spekulacím (kde nakonec zakotví AP?), průšvihům (Bernard Pierce už není v Ravens ale Jaguars) a dokonce se objevil náznak znovuzrození Tima Tebowa!

Znovu zdůrazňuji, že do draftu stále zbývá více než měsíc a nebyla by to NFL, aby do 30. dubna neproběhlo ještě několik nečekaných veletočů, které opět výrazně zamíchají kartami (tudíž verze 3.0, kterou zveřejním těsně před draftem, bude patrně mnohem blíže skutečnosti než ta nynější), ale pojďme se podívat, jak vidím průběh posledního dubnového chicagského večera v této chvíli:

Doktorův Mock Draft – verze 2.0 Jameis Winston

1 ) Tampa Bay Buccaneers – Jameis Winston – QB – Florida State

JW all the way. Marcus Mariota při svém Pro Day v Oregonu úplně nezazářil, a tak se jeho odstup na quarterbacka FSU považovaného za nejnadějnějšího dirigentu letošního draftu ještě zvýšil. Tampě se Winston líbí a obecně zde panuje přesvědčení, že dokáží jeho pozornost nasměrovat správným směrem a nikoliv k jeho pověstným mimofotbalovým radovánkám. Čas ukáže, zda se jim to povede. Já musím znovu zopakovat, že sedět na židli GM Bucs, tak bych se ještě pořádně zamyslel, jestli je to ta opravdu správná volba pro budoucnost mého klubu. Nicméně pokud se Winston nezraní nebo nepředvede nějaký opravdu velkolepý průšvih, tak se na 99% stane jedničkou letošního draftu. Ve filmu Draft Day sice Kevin Costner vsadil na charakter Vontaeho Macka, ale v reálném světě dostávají přednost Bo Callahanové…

2) Tennessee Titans – Leonard Williams – DT/DE - USC

Na tomto místě už začne opravdová zábava. Titans stále sveřepě prohlašují, že jejich franchise quarterbackem je Zach Mettenberger, ale faktem zůstává, že Jake Locker ukončil svoji kariéru a do Tennessee se nepodařilo přivést žádného ze zkušených quarterbacků, kteří byli na trhu a jež mohli krýt Mettenbergerovi v případě jeho zranění záda (nedokončil poslední dvě sezóny – jak na univerzitě, tak u Titans). Mariotu Titans neustále zkoumají a evidentně o něm velmi vážně uvažují. Já si ale stále myslím, že se rozhodnou „na jistotu“ a vyberou si nejlepšího a nejkomplexnějšího hráče letošního draftu Leonarda Williamse. A neudělají chybu – Williams bude hvězdou NFL. Tomuto hráči je navíc stále pouze 20 let! Představa, jak dobrý může být za 5 let, musí být pro quarterbacky ostatních týmů AFC South přímo noční můrou.

3) Jacksonville Jaguars – Dante Fowler – DE/OLB – Florida

I zde zůstávám u stejného hráče jako ve svém prvním mocku. Jags potřebují pass-rushera a Dante Fowler je dle mého názoru nejlepším naháněčem quarterbacků, jenž bude letos k dispozici. V defenzívě Guse Bradleyho by měl zářit.

4) Oakland Raiders – Kevin White – WR – West Virginia

Mnoho mocků v USA přisuzuje Raiders Amari Coopera, nicméně já se stále domnívám, že Raiders dají přednost Whiteovi. Pokud k nim nějakou čirou náhodou nespadne Leonard Williams (patrně by stačilo, aby Titans brali Mariotu), tak si budou nový cíl číslo 1 pro Dereka Carra vybírat právě mezi těmito dvěma hráči. A vzhledem ke kvalitě obou hráčů mohou jen těžko udělat chybu.

5) Washington Redskins – Randy Gregory – DE/OLB – Nebraska

Ve svém prvním mocku jsem na tomto místě avizoval trade pro Mariotu, a ani v tuto chvíli jej nevylučuji. Kdokoliv bude chtít mít jistotu, že Mariotu získá, bude se muset v draftu dostat před Jets, a Redskins jsou v současné době, kdy potřebují hráče skoro na každou pozici ve svém týmu, pro takový trade ideálním partnerem. Nicméně pro Chipa je to z 20. pozice asi příliš drahá legrace a jiní partneři buď nebudou mít zájem obětovat hned několik picků za posun na 5. místo (Texans), a nebo nebudou mít dostatečný balíček picků, který by Redskins za tutto výměnu požadovali (Bills). Pokud Redskins skutečně na tomto místě volit budou, pak patrně sáhnou po náhradě za Briana Orakpa. Po nepovedeném Pro Day Shanea Raye mi vycházejí jako nejpravděpodobnější kandidáti Vic Beasley a právě Randy Gregory. A jak jsem tedy dospěl ke Gregortymu? Hodil jsem si korunou. Ne, vážně, bude to opravdu těsný souboj a hodně bude záležet na tom, kdo se bude Rudochům při individuálních workoutech líbit víc.

6) Cleveland Browns (projected trade s New York Jets) – Marcus Mariota – QB – Oregon

Trade Clevelandu pro Mariotu jsem předvídal už ve svém minulém mocku a stále jej vidím jako velmi pravděpodobný. Dokonce mi po průběhu letošní offseason připadá ještě více pravděpodobnější. Browns vyvíjeli v offseason poměrně intenzivní snahu o získání svého franchise quarterbacka, ale nabídku volby v prvním kole draftu za Sama Bradforda přebil Chip Kelly, když Rams předhodil Nicka Folese. Brian Hoyer navíc podepsal smlouvu s Texans, takže Clevelandu zbyl za centrem v podstatě jen Manziel. Cleveland navíc má Jets co nabídnout (dva poměrně vysoké picky v prvním kole, či jednu první a dvě druhé volby) a nadto mám takový pocit, že Todd Bowles o Mariotovi úplně přesvědčený není a po akvizici Brandona Marshalla se bude spíše poohlížet po klasickém pocket passerovi (Bryce Petty ve druhém kole?). Suma sumárum všechny okolnosti nahrávají tomu, že by se tento trade skutečně mohl uskutečnit. Takže to v souladu s Murphyho zákony dopadne určitě úplně jinak.

7) Chicago Bears – Danny Shelton – NT – Washington

U Bears se objevuje celá řada typů na hráče, který se jim bude na 7. místě líbit nejvíc. Od Shanea Raye, přes Trae Waynese až po Marcuse Mariotu. Já osobně ale zůstávám u svého picku z minulého mocku. Bears nutně potřebují špunt do své DL a Shelton je jasně nejlepším řešením pro tento jejich problém.

8) Atlanta Falcons – Vic Beasley – DE/OLB – Clemson

I naše babičky vědí, že Falcons budou draftovat pass-rushera. Tam je tlačí bota naprosto nejvíce. Počkají, zda na ně zbyde Fowler, Gregory, Beasley nebo Ray a vyberou si jednoho z nich. Easy job, co říkáte? V mém scénáři stále platí jméno Vic Beasley.

9) Miami Dolphins (projected trade s New York Giants) – Amari Cooper – WR - Alabama

Kdokoliv bude chtít uzmout druhého top wide receivera letošního draftu (ať už jím bude na základě volby Raiders White nebo Cooper), bude muset přeskočit Jeffa Fishera, jenž by velmi pravděpodobně po elitním wide-reciverovi pro Nicka Folese sáhnul. Giants jsou nadto pro takovou výměnu ideálním partnerem, protože potřebují zalepit hned několik děr v jejich korábu, do kterého opravdu zatéká skoro ze všech stran. Dolphins navíc v offseason jasně ukázali, že letos do toho jdou takříkajíc all-in. Po megakontraktu pro Suha a podepsání Kennyho Stillse budou ještě usilovně shánět náhradu za Mikea Wallace. O tom svědčí i jednání s Michaelem Crabtreem, z nichž se ale patrně kontrakt nevyklube. Získáním Amariho Coopera by určitě udělali radost Ryanu Tannehillovi a zásadně zvýšili údernost své ofenzívy. No, když se tak dívám na Jets, Bills a Dolphins, tak se nemůžu ubránit dojmu, že letos to bude v AFC East fakt pořádné maso.

10) St. Louis Rams – Brandon Scherff – G – Iowa

Jake Long je pryč, Greg Robinson se konečně přesune na svůj přirozený post levého tackla, Rams získají nejlepšího guarda na draftu, a Nick Foles bude nejspokojenějším mužem v širokém dalekém okolí.

11) Minnesota Vikings – Devante Parker – WR – Louisville

Po odchodu Grega Jenningse musí i Vikings najít pro svého mladého quarterbacka nějaký jiný spolehlivý terč. Charles Johnson se sice jeví jako velmi nadějný hráč, nicméně Teddymu by se určitě hodil podobně kvalitní receiver na protější straně. A Vikings mu takovou hračku patrně velmi rádi pořídí.

12) New York Jets (projected trade s Cleveland Browns) – Shane Ray – DE – Missouri

Todd Bowles začíná v New Yorku skládat defenzívu snů. V D-line tvrdí muziku Wilkerson s Richardsonem, na post cornerbacka přilákali Jets své dva ztracené syny Revise s Cromartiem a pokud by se k tomu přidal vynikající pass-rusher na pozici OLB, tak bych Tomu Bradymu opravdu ty dva zápasy za sezónu proti těmto „zvířatům“ nepřál. Lepší obranou by v takovém případě skutečně nedisponoval snad žádný tým v celé lize.

13) New Orleans Saints – Trae Waynes – CB – Michigan State

V očích většiny analytiků i v očích mých je Trae Waynes jednoznačně nejlepším cornerbackem letošního draftu. Ač by Svatí patrně rádi ukořistili některého z elitních pass-rusherů, tak pokud k nim na třináctku žádný z nich nepropadne, tak určitě nepohrdnou možností výrazně posílit svoji secondary. Saints provedli v offseason hned několik poměrně zásadních změn a spekulovalo se, že budou chtít vyměnit i Drewa Breese, jehož cap hit (26,4 milionu) znamená pro jejich salary mnagement obrovskou zátěž, a dostat se díky tomu na místo, odkud by mohli sáhnout po Mariotovi, avšak Mickey Loomis se vyjádřil v tom smyslu, že chtějí jen posílit a vyhrát další Super Bowl. Takže Drew se patrně stěhovat nikam nebude. Pokud se to ale letos nepovede, tak bych si tipl, že příští rok ten Breesův trade skutečně přijde.

14) New York Giants (projected trade s Miami Dolphins) - La´el Collins – OT/G – LSU

Giants by na tradu s Delfíny v tomhle scénáři vydělali podobně jako Jets – získali by hráče, kterého by si velmi pravděpodobně vybrali na své původní pozici a k tomu by ještě nabrali nějaký ten pick navíc. Nemohu se ubránit dojmu, že týmy, které tradují dolů, na té výměně zpravidla vydělají mnohem více, než týmy, které tradují nahoru.

15) San Francisco 49ers – Dorial Green-Beckham – WR – Missouri

Ač jsem v době offseason, kdy jsem byl osobně v San Franciscu, žádné otřesy půdy nezaznamenal, na Levi´s Stadium přesto proběhlo zemětřesení, které by si na Richterově škále vysloužilo minimálně označení devátého stupně. Patrně nejsilnější součást defenzívy Niners, post inside linebackera, kde na se depth chartu skvěla jména 3 hráčů, jež na svém postu patří mezi top 10 v lize, se během týdne stala pro devětačtyřicátníky obrovským problémem. Ukončení kariéry Patricka Willise, jehož by Niners patrně stejně propustili, se ještě poměrně dalo očekávat, ale to, že pověsí kopačky na hřebík jejich letošní objev Chris Borland hned po své nováčkovské sezóně, to byla opravdu nečekaná rána. Jenže Niners se rozpadla sestava i na jiném postu – po odchodu Crabtreeho a Stevieho Johnsona jim v podstatě zbyl z loňského týmu jen Anquan Boldin, který je sice vynikajícím hráčem, ale rozhodně již nezapadá do kategorie „perspektivní“. I přes příchod Torreyho Smitha tak Niners nutně potřebují doplnit svůj arzenál o kvalitního receivera. Proto očekávám, že v prvním kole sáhnou Niners spíše po hráči na tento post a zkusí zariskovat s Green-Beckhamem. Buď budou mít hráče, který bude do dvou let patřit mezi top 10 receiverů v lize a nebo hráče, který za dva roky už v lize nebude. Otázkou zůstává, zda by DGB vytvořil úderné duo s Colinem Kaepernickem na hřišti, či ještě údernější dvojku s Aldonem Smithem v sanfranciských barech a nočních klubech

16) Houston Texans – Landon Collins – S – Alabama

Řada mock draftů připisuje Houstonu Todda Gurleyho, ale já osobně si nemyslím, že by Texans sáhli po running backovi hned v prvním kole. Arian Foster stále patří mezi nejlepší rushery v lize a Alfred Blue není vůbec špatným náhradníkem. Jistě, Foster bývá často zraněný, ale Gurley také nemá úplně nepopsanou zdravotní kartu a navíc by Texans měli zásadní problém, jak rozdělit playing-time mezi 3 running backy v momentě, kdy by Foster dokázal odehrát celou sezónu. Mnohem spíše by Texans dle mého názoru sáhli po nejlepším safetym letošního draftu, který o dvě hlavy převyšuje všechny nováčky na tomto postu. Získali y tak skvělého hráče na pozici, kterou nutně potřebují posílit, na příštích 10 let.

17) San Diego Chargers – Todd Gurley – RB – Georgia

Po odchodu Ryana Matthewse do Philadelphia Ducks, pardon Eagles, kde se pro mě překvapivě rozhodl hrát druhé housle za DeMarcem Murraym, zůstali Bolts bez legitimního running-backa. Výkony Lacyho a LaVeona Bella myslím přesvědčili mnoho týmů, že čekat na kvalitního rushera do druhého kola není třeba. Gurley navíc má veškerý potenciál na to, aby šel v jejich šlépějích. Jen musí zůstat zdravý.

18) Kansas City Chiefs – Jaelen Strong – WR – Arizona State

Andy Reid by v tomto mém scénáři určitě uvažoval o jednom z elitních tacklů (Flowers, Clemmings), kteří by ještě byli k mání, ale nutnost získat po odchodu Dwayne Bowea alespoň nějakého hráče, který by byl schopen chytit míč, neřku-li touchdown (i s Bowem neskóroval žádný z receiverů Chiefs TD už 18 zápasů v řadě), by jej patrně donutila sáhnout již po pátém receiverovi v prvním kole. A Strong skutečně má potenciál na to alespoň jeden touchdown za sezónu skórovat.

19) Cleveland Browns – T.J. Clemmings – OT – Pittsburgh

Pokud Browns nebudou muset obětovat na trade s Jets oba své první picky (Jets by možná mohly stačit krom dvanáctky v letošním draftu dva second-roundery), pak by jejich volba mohla padnout právě na tackla z univerzity v Pittsburghu. Clemmings umí hrát jak na pozici tackla, tak na pozici guarda, což by znamenalo výrazné posílení pro celou ofenzívu Browns. A pokud by skutečně Browns vzali Mariotu, tak by určitě ani Marcusovi nevadilo výrazné posílení O-line, za kterou by mohl vymýšlet své útočné strategie.

20) Philadelphia Eagles – Ifo Ekpre-Olomu – CB – Oregon

Pro mnohé možná překvapivé jméno, ale já vám to hned vysvětlím. Ze všech veletočů, které Chip Kelly provedl v březnu se svým týmem, jsou zcela patrné dvě skutečnosti – že miluje bývalé hráče Oregonu a že se nebojí postavit svůj tým na hráčích s poměrně bohatou historií lékařských záznamů. S trochou nadsázky by se po březnovém mayhemu dali Eagles označit jako All-Injured team. Nevím, jestli to byl Chipův úmysl, nebo mají ve Philadelphii nějaké speciální doktory, ale pořídit si Bradforda (jeho zdravotní karta už je delší než Jiráskovy Sebrané spisy), Alonsa (přetržený ACL v minulé sezóně), DeMarca Murrayho (za celou svou kariéru odehrál pouze jednu kompletní sezónu, a to tu minulou, kdy hrál rovněž několik zápasů přes zranění) a Ryana Matthewse (ten toho také více proseděl v ordinacích, než odehrál), to už chce opravdovou odvahu. A proč tedy Ekpre-Olomu? Protože je z Oregonu a je po operaci přetrženého ACL – pro Kellyho naprosto ideální profil.

21) Cincinnati Bengals – Ereck Flowers – OT – Miami

V minulém mocku jsem Bengals přisuzoval Buda Dupreeho, ale s ohledem na návrat Michaela Johnsona, který po roční stáži v Tampě pochopil, že všude pšenka nekvete, bude patrně hlavní prioritou Tygrů posílit jejich O-line. Ereck Flowers je versatilním linemanem, který je schopen zastat jak pozici tackla, tak i guarda. A to se v moderním fotbale cení.

22) Pittsburgh Steelers - Bud Dupree – DE/OLB – Kentucky

Ať už nestor Harrison v Pittsburghu zůstane či nikoliv, Steelers budou muset hledat náhradu za svého dlouholetého hráče. Určitě by se jim hodil i corner (Jalen Collins je moje druhá volba), ale pokud by ještě byl Bud Dupree na boardu, tak pochybuji, že by po něm Oceláři nesáhli. S Jarvisem Jonesem by mohl být skutečně slibnou dvojicí na postu OLB pro partu kolem Mikea Tomlina.

23) Detroit Lions – Melvin Gordon – RB – Wisconsin

Tak jsme od Mayhewa stále slyšeli, jak Suh neodejde a jak si věří, že jej udrží – a ejhle Ndamukong už se opaluje v Miami a kromě floridského sluníčka jej hřeje i nejvyšší plat pro defenzivního hráče v historii ligy. Pryč je i Fairley, takže Mayhew naprosto neuvěřitelně přišel v jedné offseason o první picky z roku 2011 i 2012. I když většina mocků přisuzuje Lions hráče na pozici DT (Malcom Brown, Jordan Philips, Eddie Goldman), nebo OT (Andrus Peat, D.J. Humphries), já myslím, že Mayhew tak jako obvykle překvapí úplně všechny a dle své strategie „také the best player on the board no matter what“ vybere Melvina Gordona. A za 4 roky se zase budu dívat na to, jak tento hráč odchází hrát někam jinam. Ale to je prostě Detroit.

24) Arizona Cardinals – Eric Kendricks – ILB – UCLA

I tady zůstávám u svého původního mocku. Cards ILB nutně potřebují a pokud budou Gurley a Gordon pryč (a nebo přijde do Arizony AP), rádi sáhnou po nejlepším ILB letošního draftu, který výrazně vylepší pokrytí soupeřových tight-endů, což byla jedna z největších slabin loňské skvělé sezóny. S Kendricksem bude už tak vynikající obrana naprostou noční můrou.

25) Carolina Panthers – Andrus Peat – OT – Stanford

Panthers potřebují nutně vylepšit O-line. Velmi by mě překvapilo, kdyby si vybrali hráče na jakoukoliv jinou pozici, než je OL. V tomto scénáři by zřejmě vybírali mezi D.J. Humphriesem a Andrusem Peatem a v mých očích je o chloupek lepším hráčem druhý jmenovaný. Buď jak buď, Camovi se mělo dýchat příští sezónu o trochu líp.

26) Baltimore Ravens – Jordan Phillips – NT - Oklahoma

Letos to bude pro Ozzieho Newsoma pravděpodobně nejtěžší draft za poslední roky. Flaccův cap hit začíná Ravens dostihovat a ti se tak museli vzdát služeb jak Haloti Ngaty, tak i Torreyho Smitha. K tomu přišel vyhazov Bernarda Pierce a Ozzie najednou potřebuje zalátat hned několik mezer na svém depth chartu. Většina mocků přisuzuje Ravens na této pozici receivera, ale Ozzie prostě první kolo za tento post nedává. Timmy Jernigan se při Ngatově suspendaci nevedl minulou sezónu vůbec špatně, ale pozice NT je v 3-4 defenzívě zcela klíčová a Ravens by v případě Jerniganova zranění zůstali zcela nazí v trní. Jordan Phillips navíc přesně typově odpovídá tomu, co Ravens hledají – silný, atletický hráč s úžasným rozpětím rukou. Pokud jej John Harbaugh přiměje k tomu, aby hrál každý snap na 100% (což byla na univerzitě jeho slabina) a já věřím, že přiměje, tak by Phillips mohl být dalším z Ozzieho mistrovských kousků a stealem letošního draftu.

27) Dallas Cowboys – Eddie Goldman – DT – Florida State

Náhradu za DeMarca Murrayho budou Cowboys dle mého názoru hledat až ve druhém či třetím kole. V tom prvním se zaměří na vyztužení středu jejich D-line. A ať si vyberou Goldmana, Malcoma Browna, nebo Arika Armsteada, tak nesáhnou vedle. S Gregem Hardym na pozici DE budou rázem ve své fornt four disponovat velmi silnou ekipou.

28) Denver Broncos – D.J.Humphries – OT – Minnesota

Díru vzniklou po odchodu Juliuse Thomase Broncos zalátali Owenem Danielsem, který dle mého názoru s Peytonem za zády chytí druhý dech a pokud zůstane zdravý, tak bude produkovat neskutečná čísla. Teď ještě zbývá zacelit mezeru po Orlandu Franklinovi. D.J.Humphries by měl tuto úlohu zvládnout a nesnížit tak kvalitu protekce legendy s číslem 18.

29) Indianopolis Colts – Cameron Erving – OT/G – Florida State

Colts se snaží vybudovat tým s ambicemi na zisk Lombardi Trophy. A pokud někde ještě výrazně zaostávají za svou konkurencí, tak je to jednoznačně post ofenzivních linemanů. Erving může hrát jak tackla, tak guarda, tak centra, což je jeho nespornou výhodou. V Colts by měl začít na pozici RT, čímž by okamžitě učinili tuto formaci výrazně silnější. A představte si, jak to bude vypadat, když bude mít Andrew Luck ještě o vteřinku víc času.

30) Green Bay Packers – Jalen Collins – CB – LSU

Packers by v tomto scénáři určitě uvažovali o inside linebackerovi (McKinney?), ale odchod Tramona Williamse a Devona House je patrně přinutí sáhnout v prvním kole po cornerovi. A pokud by byl Jalen Collins ještě k dispozici, tak by patrně příliš dlouho neváhali. Collins má talent odpovídající hráčům z top 15 a ukrást jej na 30. pozici by byla pro Packers obrovskou výhrou.

31) New Orleans Saints (trade Jimmyho Grahama se Seattlem Seahawks) – Markus Golden – OLB – Missouri

Bohužel pro Saints se letos vyplnila moje loňská věštba, že jejich obrana bude mít výrazné problémy s pass-rushem a Mickey Loomis se tak bude muset poohlédnout po hráčích, kteří vynikají v této činnosti. A Markus Golden toto kritérium bezezbytku naplňuje. Další možností je sáhnout po náhradě za Jimmyho Grahama. Tudíž ani nevylučuji, že by Saints mohli sáhnout po Maxxi Williamsovi. A nebo že by se jim líbil Devin Funchess?

32) New England Patriots – Marcus Peters – CB – Washington

Revis i Browner jsou pryč a Bill Belichick za ně nutně musí najít náhradu. Bradley Fletcher je kvalitou daleko za oběma výše zmiňovanými hráči a Pats budou zcela jistě potřebovat lockdown cornera, jenž bude čelit nejlepším receiverům jejich soupeřů. Marcus Peters je jedním z nejtalentovanějších cornerů, kteří jsou letos při draftu k dispozici. S jeho problémy mimo hřiště si Velký Bill jistě hravě poradí a Peters se tak od prvního dne stane jedničkou na depth chartu letošních šampionů.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 203)

54560 Doonku napsal před 65 měsíci:
mohl by odmitnout jenomze James je typ qb  pro Whisenhunta  je vysoky a hraje hlavne v poketu narozdil od Markuse Marioty
54554 yano92 napsal před 65 měsíci:
to by Ken Whisenhunt nemohol odmietnuť zobrať jamesa :)
54551 Doonku napsal před 65 měsíci:
kdys ho neveme tampa vemou ho tennesse nejjistejsi volba je pro prvni pick Leonard Williems kdys ho picknou nic nestrati a on je hoden 1picku.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Patrick Willis

Patrick Willis

Tým: 49ers (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 2006


Patrick Willis byl během NFL draftu 2007 vybrán v 1. kole, jako 11. hráč celkově, týmem San Francisco 49ers. Willis měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Cards

Zkrácené označení týmu Arizona Cardinals. Cards

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4