NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Draft party se nezadržitelně blíží

čtvrtek 23. dubna 2015, 8:22 Ano, dámy a pánové, událost roku už je za dveřmi. Přesně za týden, ve čtvrtek dne 30.4.2015 proběhne první setkání redaktorů a fanoušků tohoto webu, a to u příležitosti konání letošního NFL draftu, jenž se uskuteční v noci ze čtvrtka na pátek našeho času v americkém Chicagu!

Draft party se nezadržitelně blíží NFL.cz draft party nebude jen mužskou záležitostí.

Jsme neskutečně rádi, že jste o tuhle akci projevili tak neuvěřitelný zájem – kapacita baru byla naplněna za necelé 3 dny po ohlášení záměru tuhle party uspořádat. Přijedou fanoušci NFL z Čech, Moravy i Slovenska – máme ohlášené fanoušky až z Košic a jeden náš věrný čtenář si dokonce dobrovolně zkrátí dovolenou v Itálii, aby za námi mohl dorazit. Neskutečný nářez!!!

Abychom vás do baru vměstnali co nejvíce, dohodli jsme se s manažerem Bejzmentu, že snížíme počet míst k sezení a do prostoru umístíme nefalšované barely pro odkládání piva a jiných pochutin, čímž zvýšíme kapacitu podniku na absolutní maximum. Nohy vás snad bolet nebudou – kdyby ano, tak budeme v pravidelném časovém intervalu střídat u stolečků fanoušky Steelers za fanoušky Ravens, následně se prohodí fandové Seahawks s Niners a nezůstaneme pozadu ani my s INZINIEREM, jakožto fandové Packers, respektive Lions. I když já asi budu stát a chodit celou noc a po ohlášení dalšího nesmyslného picku Detroitu možná i skákat do stropu. Ale žerty stranou – věříme, že v tomhle stylu bude mít naše party ještě větší grády a jak už jsem psal výše, především chceme tenhle zážitek nabídnout co nejširšímu počtu našich fanoušků.

Co se týče programu, tak platí to, co jsem napsal v minulém článku – od 20.00 do 22.00, kdy bude ještě Bejzment otevřen i pro obyčejné smrtelníky nepolíbené americkým fotbalem, se budeme postupně scházet a neformálně probírat vše co vás bude zajímat. Od 22.00, kdy už bude bar patřit jenom nám, začne oficiální program, v jehož rámci se můžete těšit na představení top 50 nováčků, kteří budou letos pro výběr týmů NFL k dispozici, Mayockových top 5 pro každou pozici a na můj Mock draft, který poprvé v historii představím live. Celé to proložíme i nějakými krátkými videosekvencemi, které nám navodí tu správnou atmosféru. No a ve 2.00 ráno to vypukne – „with the first pick in 2015 NFL draft the Tampa Bay Buccaneers select…“

Jak už jsem několikrát psal, na tuto akci se neskutečně těšíme – a budeme moc rádi, když si na sebe vezmete cokoliv, co se vztahuje k NFL – dresy, trička, kšiltovky, boty, ručníky nebo třeba cheesehats! Každopádně si ale s sebou především přineste dobrou náladu – u nás na webu jsme se vždy snažili o to, aby si tento sport přinesl z USA i do Čech to, jej zdobí a odlišuje od evropských sportů – pozitivní naladění a respekt a přátelství i vůči fanouškům týmů, které jsou na hřišti našimi nesmiřitelnými rivaly. Nicméně bučet u picků divizních rivalů je samozřejmě povoleno.

A abych nezapomněl – ohlášena je i účast nemalého počtu slečen, dívek a mladých paní, takže Bejzment nebude přeplněn jen velkými ošklivými chlapy. A naše partnerky konečně poznají, že to, co mají doma, není jediný šílenec v celém prostoru Česka a Slovenska – že takových bláznů přebývají v těchto končinách celá hordy.

Ještě jednou bych chtěl touto cestou poděkovat panu Zdeňku Střížkovi, který nám jednak vyšel bez váhání vstříc při rezervaci Bejzmentu a jednak pro nás připravil speciální Draft party menu, které naleznete níže v tomto článku – na švestkový burger už se mi sbíhají sliny teď!

Takže ještě jednou – ve čtvrtek 30.4. si vezměte na sebe dres, čepici nebo tričko svého týmu (nebo klidně vše najednou), do kapsy si naberte co nejvíc dobré nálady a doražte za námi do baru Bejzment ve Zborovské 6. Budeme se na vás vážně moc těšit!

P.S.1: Pokud se mi někdo nahlásil na mail a nebude moci dorazit, ať mi prosím dá vědět na mail nflczparty@gmail.com. Máme na waiting listu už přes 15 dalších fandů, tak bychom jim samozřejmě rádi umožnili také dorazit.

P.S.2: Kdo nade mnou vyhrál ve Fantasy, či v jiné sázce pivo, nechť se o něj u mě přihlásí – ať už mám konečně všechny své dluhy z krku. Ale ne, že budete hřešit na to, že jsem toho prohrál tolik, že už si ani nepamatuju, komu všemu to pivo dlužím! Už vidím, jak někteří dorazí s nárokem na výhru třeba i třikrát v průběhu večera. Ale co, já vám to pivo zaplatím rád!

Bejzment.jpg.png

Bejzment draft party


Cibulové kroužky s BBQ omáčkou

Nachos s chilli con carne, zakysanou smetanou a jalapenos

Buffalo kuřecí křidélka, blue cheese dresink, celer

Bacon cheese burger

Švestka burger – pikantní švestková bbq

PBP burger – čili čokoládová omáčka

Hell burger

Bejzment burger

Redneck hotdog

Shakes

Brownies

Cheese cake

Na čepu Moucha - Bejzment 11,

Moucha - Black Panter 12

Victory Hop Devil, USA

Komentáře ke článku (celkem 78)

54882 Mr.Pumpkin/MVCZ napsal před 64 měsíci:
Díky za pochvalu i budoucí oplátku.. Rád svoji troškou podpořím český fandovský web o NFL ;)
54876 Doktor napsal před 64 měsíci:
uživatel je televizním komentátorem na stanici nova sport
až dorazíte, tak mě tam někde odchytněte, jo? Budu se těšit!
54875 martas86 napsal před 64 měsíci:
Díky moc za odpověď a hlavně se neomlouvej.Nemáš za co.Určitě toho máš hodně a já Ti nechtěl přidělávat práci nebo starosti jen jsem chtěl tu informaci a nenapadl mě jinej způsob než zkusit napsat sem :-) Já jsem vůbec rád že se něco takovýho organizuje a že můžu přijít.Takže já díky Tobě :-)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Drew Brees

Drew Brees

Tým: Saints (#9)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2000


NFL kariéra v kostce Drew Brees byl během NFL draftu v roce 2001 v 2. kole, jako 32 hráč celkově, vybrán týmem San Diego Chargers. Nejlepší sezónu v… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Forward Pass

Přihrávka, která přeletí line of scrimmage (letí směrem dopředu). Forward pass mohou zachytit pouze eligible receivers (hráči kteří smějí podle pravidel… Forward Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | on-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4