NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Eagles vyměnili Nicka Folese do Rams za Sama Bradforda

středa 11. března 2015, 10:12 Během prvního dne trhu s volnými hráči v NFL se událo mnoho dech beroucích výměn. Asi nejvíce šokovala Národní Fotbalovou ligu výměna starting quarterbacků mezi Philadelphií a St. Louis.

Eagles vyměnili Nicka Folese do Rams za Sama Bradforda Sam Bradford se stal hráčem Eagles

Eagles vyměnili Nicka Folese do Rams za Sama Bradforda. Rams rovněž vyměnili do Eagles své právo volby v pátém kole draftu 2015 za jejich právo volby ve čtvrtém kole draftu 2015 a právo volby ve druhém kole draftu 2016. Pokud Bradford odehraje v letošní sezóně kvůli zranění méně než 50% snapů, tak Eagles obdrží od Rams navíc jejich právo volby ve čtvrtém kole draftu 2016.

Zatím není jasné zda-li se Eagles rozhodli učinit z Bradforda svého starting quarterbacke nebo je jeho získání součástí „velkého plánu“ jak získat na draftu současného držitele Heisman Trophy Marcuse Marioty. Zatím se jako pravděpodobnější varianta jeví ta, že se Chip Kelly rozhodl postavit svou ofenzívu kolem Bradforda.

Rams si vybrali Bradforda do svého týmu jako jedničku draftu 2010. Největším problémem talentovaného qaurterbacka jsou častá zranění. Bradford si již dvakrát přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleni. Naposledy si toto vážné zranění přivodil ve druhém utkání uplynulé sezóny. Od univerzity jej trápí problémy s pravým ramenem. Za poslední dvě sezóny vynechal 25 zápasů. Jinak řečeno odehrál v posledních dvou sezónách pouze 7 utkání! Pouze dvakrát během pěti let v NFL odehrál všech 16 zápasů základní části. Za letošní sezónu si vydělá 12,985 milionů dolarů.

Nick Foles se stal starting quarterbackem Eagles v průběhu sezóny 2012, a to po zranění tehdejší jedničky Michaela Vicka. Nejlepší sezónu odehrál v roce 2013, během které zkompletoval 64% přihrávek pro 2,981 yardů, 27 touchdwnů a pouze 2 interceptions – jedná se o nejlepší poměr touchdownů a interceptions za sezónu v historii NFL. Za tyto výkony byl vybrán do Pro Bowlu.

V polovině uplynulé sezóny utrpěl zlomeninu klíční kosti a zbytek sezóny strávil na marodce. Na pozici starting quarterbacka jej nahradil Mark Sanchez, se kterým Eagles podepsali před několika dny dvouletý kontrakt na 9 milionů dolarů. Foles pod vedením Chipa Kellyho vyhrál 14 z 18 zápsů.

„Jsem vděčný za příležitost začít svou kariéru ve Philly,“ uvedl Foles na Twitteru. „Budu postrádat své spoluhráče a fanoušky, kteří mě podporovali.“

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 64)

51717 pertc100 napsal před 59 měsíci:
jen ještě bych přidal Chipovo prohlášení....Kelly on Mariota draft talk:
'I think that stuff's crazy' tak uvidíme jaká překvapení se na nás chystaji v draftu...Go Eagles go
51715 pertc100 napsal před 59 měsíci:
Konečně se Chip ozval  tisku a to nikoliv jen o výměnách hráčů ale taky o vztahu s vedením. závěrem se ozvalo že další překvapení budou během draftu 2015.Fly eagles Fly
51714 Ecthelion napsal před 59 měsíci:
Tak Murray prý letí do Philadelphie na návštěvu.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Adrian Peterson

Adrian Peterson

Tým: Vikings (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2006


  Adrian Lewis Peterson se narodil 21. Března 1985 v Palestine ve státě Texas. Adrian Peterson, přezdívaný "A. D."("All Day" - "celý den") a "Purple Jesus"… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Zone Defense

Zónová obrana (zone defense nebo zone coverage) je defenzivní taktika, při které se obránci snaží bránit jednotlivá místa hřiště a nesoustředí se na bránění… Zone Defense

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za leden 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4947×
formic | off-line 4777×
Ježour | off-line 4496×
DebiQue | off-line 4346×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4