NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Giants si připsali první vítězství v letošní sezóně. V pondělním zápase porazili Vikings

úterý 22. října 2013, 10:27 New York Giants v pondělním zápase dokázali vyhrát první utkání v letošní sezóně, když udrželi na uzdě Adriana Petersona a porazili Minnesotu Vikings 23-7.

Giants si připsali první vítězství v letošní sezóně. V pondělním zápase porazili Vikings Giants poprvé v letošní sezóně vyhráli

Krátký souhrn zápasu:

- Giants začali sezónu šesti prohrami v řadě, kdy se jim nedařilo především v defenzívě a mnohokrát ztráceli míč. Proti Vikings to sice nebyl skvělý výkon, ale na první výhru v nové sezóně to stačilo. Oba týmy i po tomto zápase zůstávají ve svých divizích na posledním místě a šance na playoff je pro ně spíše sporadická.

- Úřadující MVP Adrian Peterson naběhal pouze 28 yardů. Před pěti dny byl v Jižní Dakotě pohřben jeho dvouletý syn, který se stal obětí domácího násilí. Peterson se do hry příliš nedostal a v hlavním světle reflektorů byl pro toto utkání nová posila Vikings na pozici quarterbacka Josh Freeman.

- Josh Freeman zkompletoval 20 z 53 přihrávek pro 190 yardů a 1 interception. Jeho protějšek, Eli Manning, zkompletoval 23 z 39 pasů pro 200 yardů a 1 touchdown na Ruebena Randleho. Touchdown si během zápasu připsal i running back Peyton Hillis a třemi field goaly dopoml k vítězství Giants kicker Josh Brown.

- V dalším kole jedou Giants do Philadelphie, kde je čeká divizní souboj proti Eagles. Vikings budou doma hostit také divizního soupeře, a to Green Bay Packers.

autor: Adam Křepinský

Komentáře ke článku (celkem 19)

26004 Slavek J napsal před 75 měsíci:
Na utkání jsem se hrozně těšil. Jenže nemám sport2, takže jsem si počkal na záznam, ale nedostal jsem se včas z práce. Takže večerní repríza a ono místo fotbalu Berdych naživo. Mám toho chlapce docela rád, ale tohle těžce podělal. Místo fotbalového zážitku tahanice o fiftýny.
25964 Toman napsal před 75 měsíci:
No říkal jsem si že jelikož to byl pro Freemana první zápas za Vikes,tak že to většinou půjde po zemi přes AP...jenže Freeman se potřebuje vytáhnout,pro mě zcela nepochopitelných 53pass plays.. AP jen 13rush pro 28yards (nachytal tolik co naběhal)..Mám AP dost rád a proto by měl z Vikes co nejdříve odejít..
25963 ePSn napsal před 75 měsíci:
a tiket zkaženej :(

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Forced Fumble

Obranný zákrok, při kterém se obránci podaří vyrazit nebo sebrat míč soupeři, který míč drží. Jedná se o velmi ceněnou a sledovanou statistiku defenzivních… Forced Fumble

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za prosinec 2019:

Ferry | off-line 55 bodů
#3 - Seattle | off-line 50 bodů
ado89 | off-line 50 bodů
jawor | off-line 50 bodů
gaučový odborník | off-line 4692×
formic | off-line 4309×
DebiQue | off-line 4248×
Ježour | off-line 4195×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4