NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Ježourova tipovačka 2017

sobota 5. srpna 2017, 8:30 Sezóna 2017 už skutečně klepe na dveře. Do ostrého startu 7. září na Foxborough zbývá už jen odkroutit pár přípravných pouťáků, doléčit různé bolístky, podepsat nevýhodné kontrakty a povyhazovat z každého týmu 40 přebytečných hráčů, popřípadě zaplatit kauce za jejich propuštění z vězení.

Ježourova tipovačka 2017

Na nfl.cz se to už pomalu začíná hemžit nejrůznějšími předpověďmi a odhady, kdo komu vypálí rybník a který že bude ten, kdo bude smát naposledy. Pojďme si tedy naše odhady a tipy sesumírovat do pěkné ankety, tipovačky či soutěže, jak jen je každému libo. Ti nejúspěšnější z vás budou samozřejmě v únoru odměněni po zásluze cenami z NFL Shopu, stejně jako tomu bylo v loňském roce při Bold Predictions. Výherci vám rádi potvrdí, že takovou parádu jim teď každý závidí. Nebojte se ničeho, je to jen o zábavě, protože jak řekl kdysi Josef Švejk: „No, mejlit se může každej. Učenej nebo nevzdělanej blbec. Mejlej se i ministři.“ I ten zdánlivě nejbláznivější tip se může na konci sezony proměnit ve skutečnost. Takto nevyzpytatelná je totiž NFL, a přesně takovou ji máme všichni rádi.

Pro letošek opustíme poněkud těžce vyhodnotitelný model Bold Predictions a zkusíme jít exaktní cestou. Budeme se věnovat pouze kategoriím, které můžeme změřit, spočítat nebo přijmout jako nesporný fakt. Bude jich celkem 46 a jsou pro lepší přehlednost rozděleny do několika podskupin. Tipy na týmy stačí uvést pouze tradičním přízviskem (Jets, Rams), ale u tipovaného hráče nebo trenéra poprosím vždy vyplnit celé jméno. Nepoužívejte také přezdívky, byť by šlo o notoricky známé. Uzávěrka soutěže proběhne v době, kdy budou Chiefs a Patriots losovat o kickoff nové sezony, takže na přemýšlení, škrtání, přepisování a škrábání se na hlavě máte opravdu spoustu času. Pokud však již jednou tabulku odešlete, už ji nebude možné editovat.

Uvítal bych, kdyby se soutěže zúčastnili i naši mentoři Jindra, Bogas, Ondra, Adam, Grizly a další. Rád bych tím předešel oblíbeným, avšak velmi nedůvěryhodným větám typu „já vám to říkal už v srpnu“, objevujícím se během podzimu v mnoha článcích a komentářích. Ne, ne, kdepak pánové, důkazní břemeno ať je pěkně na papíře :-)

K účasti v soutěži stačí opravdu velmi málo. Na https://uloz.to/!nL2RaqTGHoYq/tipovacka-2017-xls si stáhněte tabulku, kterou po vyplnění vyznačených polí zašlete jako přílohu na sběrnou emailovou adresu boldpickstips@gmail.com. Kdyby snad někdo měl neřešitelný problém s tabulkou v Excelu, nechť mi napíše a já mu zašlu seznam tipů v textovém formátu. Z časových důvodů bych se ale přimlouval za vyplnění připravené tabulky, díky za pochopení.

Takže s chutí do toho a hodně štěstí!

Honza "„Ježour" “ Ježek

Komentáře ke článku (celkem 53)

97324 Luc123 napsal před 11 měsíci:
Za mě je to Brady,(tam prostě není o čem) ,Edelman (protože v krizových chvílích se hraje na něj a získává moře sice krákých ale zásadích první downu a navíc je to hecíř), no a pak je to Devin McCourty pro někoho překvapení, ale on je hodně klíčový hráč a dirignet secondery. Obrana Pats se honě zvdla za poslední 2-3 roky a je to hodně Devinova zásluha.
97323 gaučový odborník napsal před 11 měsíci:
rocková hvězda mezi profesionálníma sportovcema, poslední záchvěv normálního chlápka, co má v  ve světě, kde cokoliv jinýho než maximální nasazení není přípustný..proto ho ženy milují a všichni QB chtějí být jako on
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20664048_1581184621928220_370680054142798972_n.png?oh=d081f8c3efdadc7d323f84d9ef60e0ef&oe=59EC0156
97322 David.C.Corra napsal před 11 měsíci:
Kteří to jsou krom Bradyho?
Bez Gronka jste se obešli. Gostkowski je taky nahraditelný, třeba ten, co nedá startera v Bucs bude volnej :-D.
O Butlera ani Hightowera se BB nějak nepřetahoval, ale tam to zvládl manažersky, že je udržel. Nové tváře ještě nemůžou být úplně ty " bez kterych si uspech nedovedu predstavit".

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Perfect passer rating

Je statisticky "dokonalé pasové hodnocení quarterbacka," které vyjadřuje číslo: 158.3. Aby quarterback mohl dosáhnout perfect passer rating (dokonalého… Perfect passer rating

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3367×
Aleš | off-line 3269×
Luc123 | off-line 3179×
Doktor | off-line 3163×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4