NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Komunitní Mock Draft 2020

středa 15. dubna 2020, 13:00 Je tu sezóna Mock draftů. Odborníci odhadují, jak by celý draft mohl dopadnout. Já to opět posunu o level výš. Kdo by si nechtěl vyzkoušet si, jaké to asi je, být generálním manažerem v NFL. Sedět nervózně v draft roomu ve svém sklepě u počítače a čekat, který z vašich vysněných atletů na vás zbyde. A pak si jednoho z nich zavolat nakliknout do svého týmu. Nic jednoduchého.

Komunitní Mock Draft 2020

Ale já si to zkusím. A tuhle příležitost, alespoň na nečisto, dám také vám. Připojte se ke mně v roli generálního manažera vašeho oblíbeného týmu. Je tu tradiční komunitní draft nfl.cz, už čtvrtý ročník. V něm každý z účastníků zaujme roli generálního manažera jedno z týmů NFL a až na něj přijde řada, draftuje jednoho hráče, který ještě zůstal nevybraný. No neláká vás to?

Teď k podmínkám. Chce to trochu přípravy a znalostí. Rád bych dal tuto možnost předně fanouškům daného týmu. Ti nejlépe vědí, jak na tom jejich oblíbený tým je. Jaké pozice je nejvíce tlačí, jaký typ hráče by zapadl do jejich schématu a po kom asi tak letos baží. Zároveň je potřeba, aby účastník alespoň trochu věděl něco o hráčích, kteří jsou na draftu k dispozici a neházel jen šipkou do žebříčku někde na nfl.com. Třetí a poslední podmínkou je čas. A to konkrétně v pondělí 20.4. večer od 20.30 hodin, kdy se začne. Očekávám trvání cca 1,5 - 2 hodiny. Zvažte prosím, zda je toto všechno ve vašich silách a možnostech, než se přihlásíte. Ať nám to odsýpá a má to hlavu a patu.

K organizaci: zájemci mi prosím pošlete mail na robekjiri@gmail.com a napište mi také váš oblíbený tým, který chcete zastupovat, případně přezdívku na webu nfl.cz, abych vás mohl identifikovat. Všem časem pošlu potvrzení a další informace (nejpozději do neděle podvečer). Případně odmítnutí, pokud už bude místo zabrané. Jak jsem již předeslal, přednost dostanou fanoušci týmu, lidé aktivní zde na fóru, loňští účastníci. Nechci tím nikoho urazit nebo diskriminovat, ale jak prozrazuje jméno, jedná se o komunitní draft. Týmy, které nikdo nebude chtít, dodatečně nabídnu těm, na které se nedostalo nebo obsloužím sám. Pokud chcete jen být na distribučním mail listu a sledovat draft live z povzdáli, také mi můžete napsat.

Samotný draft bude tradičně probíhat za pomoci hromadného emailu pod mojí taktovkou, ve kterém vždy všem oznámím novou volbu a vyzvu dalšího v pořadí. Ten mi pak ve vymezeném časovém limitu pošle svůj výběr a tak dále. Loňští účastníci vědí. Pokud by se dohadovali nějaké trejdy tak mailem, se mnou na kopii. To příliš nedoporučuji, ale nezakazuji. Nově bych rád nabídl možnost diskuze na Discord serveru během draftu. Ještě upřesním, pokud do té doby zjistím, jak funguje, ehm. Ke každému picku vás pak požádám dodatečně o 2-10 větiček s vysvětlením volby a z toho následně vznikne středeční článek s naším společným mock draftem. Na loňský výsledek se můžete podívat v Komunitní Mock Draft 2019 článku z minulého roku.

Alespoň trocha zábavy v těchto nelehkých časech. Držte se.

Komentáře ke článku (celkem 142)

179568 Vontae_Mack napsal před měsícem:
Áale no :)

Po prvé je ti určite jasné, že som fakt myslel 2021 a po druhé, 11% je "šílené" preplacení? Ok dnes večer kuknem trady v prvom kole za posledné 3 roky, som zvedavý, či to fakt takto preplatili iba Jets.
179558 korek napsal před měsícem:
Ty se v tom motáš jak nudle v bandasce. Jednak jsi psal o druhém kole 2021, jednak 11% je prostě moc. Takhle ojebat se nechají tak akorát Jets...
179557 korek napsal před měsícem:
Však nikde neříkám, že to Jags něco přinese. Ale říkám, že připálit druhé kolo je úplný nesmysl.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Turnover

Turnover nastane v momentě, kdy tým s míčem nad ním ztratí kontrolu a míč získá druhý tým. Turnover

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4971×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4