NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

NFL.cz Draft Party číslo 5 je tu!

pátek 12. dubna 2019, 17:00

NFL.cz Draft Party číslo 5 je tu!

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne Tě zvu na další NFL.cz Draft Party!

Sám bych tomu nevěřil, ale budeme slavit půlkulatiny – ano, naše nejtradičnější setkání všech příznivců NFL u příležitosti Draftu se letos uskuteční už popáté! Takže pokud patříte do této komunity, tak byste na této události neměli chybět!

Jak jistě víte, NFL Draft nabírá rok od roku výrazně na popularitě jak v USA, tak ve světovém měřítku. Ratingy sledovanosti se pravidelně zvyšují a de facto všechna města v USA, kde se NFL hraje, pořádají několik desítek Draft parties, jež jsou z velké většiny beznadějně obsazena.

My se již tradičně sejdeme v Klubu Joe, Revoluční 1, Praha 1.

Tentokrát připadlo 1. kolo draftu na čtvrtek 25.4.2019. Start naší party vypukne jako již tradičně ve 22.00, přičemž Draft samotný začne přesně ve 2.00.

Hostitelem letošního výběru nejlepší nováčků z amerických univerzit bude město Nashville v Tennessee, kde své domácí zápasy hraje tým Titans.

Jako každý rok se můžete těšit na různá videa, tipovačky a především mock drafty. Letos sice bude chybět onen tradiční Mayockův, nicméně ten můj, poslední před draftem, odprezentovaný live, chybět nebude.

Vrcholem večera pak bude samozřejmě přímý přenos 1. kola NFL Draftu 2019, při jehož sledování opět zjistíte, jak moc jsem se mýlil.

Vzhledem k tomu, že pro Super Bowl party byl klub zcela naplněn již týden před konáním akce, doporučuji si zarezervovat místo co nejdříve. Tentokráte přímo na rezervacích klubu Joe.

Tady jsou základní informace ohledně naší 5. NFL.cz Draft party:

Kdy: 25.4. od 22.00 

Předpokládané ukončení akce: 27.4. kolem 5.00 ráno 

Kde: Klub Joe – Revoluční 1, Praha 1 (klub se nachází v pasáži u obchodního domu Kotva, jež začíná hned vedle vchodu do restaurace Pizza Nuova) – začneme programem ve spodní části klubu a následně se přesuneme do horní části, kde bude na dvou plátnech promítáno vysílání TV Sport 2.

Rezervace: prostřednictvím webu: http://klubjoe.cz/rezervace/ Rezervujte si prosím stůl na datum 25.4. a klikněte na link „Přidat zprávu“, kde vepište poznámku „Draft party“.

Co s sebou: dresy, čepice, šály a jakékoliv jiné věci, týkající se vašeho oblíbeného týmu. Pojďme ukázat, že i my Češi a Slováci umíme udělat draft party jako v Americe!

Na shledanou v klubu Joe se s vámi těší Doktor a redakce našeho webu nfl.cz.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 58)

154414 korek napsal před 2 dny:
Kdysi v roce 2010 se LeBron James, Dwyane Wade a Chris Bosh domluvili, že chtějí hrát spolu. Platové stropy NBA byly asi na polovině dnešní cen. Všichni tři měli nabídky prakticky z celé ligy na maximální kontrakty. A ti tři, aby mohli hrát spolu, podepsali smlouvy na nějakých 16 M ročně, tedy asi 2,5 M pod maximem, za což se tehdy v NBA dali podepsat další dva nadprůměrní hráči. Proti tomu se zvedla vlna odporu a následující 4 roky pro drtivou většinu fanoušků ten tým byl ne Miami Heat, ale Miami Hate.
154413 korek napsal před 2 dny:
Člověče, ty ses do něj zamiloval :D
154412 formic napsal před 2 dny:
ten trend kazdosezoniho navysovani salary capu nevypada ze by mel ustupovat. Takze kolem roku 2021-2022 muze brat nejlip placenej QB v lize klidne i pres 40 mega. Az bude podepisovat Mahomes, tak 37-38 na rok bude realny.
Dalsi sezonu konci smlouvy Wentzovi, Goffovi a Prescottovi a tam jsem dost zvedavej jaky cisla dostanou.

Problem neni preplatit top QB, problem je preplatit average QB. Predtim nez reknete ze Niners podepsali average QB za palku, tak odpovim ze ma jeste cas a kdyz letos nepotvrdi tu hodnotu, tak ho proste cutnem s uplne smesnou dead money sumou. Ty kontrakty Niners zvladaj jak malokdo.
Tuhle problematiku spis mirim prave na Prescotta a v budoucnu Trubiskyho, ktery sice klamou celkovym teamovym uspechem, ale proste nejsou to hraci kteri by si zaslouzili 30+ rocne, nicmene ten trend poslednich podpisu jim jasne nahrava do karet. A pak opet resime klicovou otazku jestli GM muze nepodepsat de facto "uspesneho" QB. Plus celkove jsem zvedavej na reseni budoucnosti ohledne Marioty a Winstona.

A ono je proste lepsi zaplatit Wilsona za 35 na rok nez Prescotta za 28-30 na rok. Ten rozdil tech 5 mega v tech smlouvach nebude mit takovej impact na ten team nez ten fact ze ti za centrem stoji Wilson a ne Prescott. Takze Hawks se neda nic vytknout

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Tým: Packers (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2004


Víte, co je?

Pojem: Call a Play

(„Určit hru“) Instrukce, podle níž tým zahraje nacvičenou herní kombinaci. Call a Play

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za duben 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4200×
DebiQue | off-line 3974×
Aleš | off-line 3553×
Ježour | off-line 3527×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4