NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

NFL.cz Draft Party číslo 5 je tu!

pátek 12. dubna 2019, 17:00

NFL.cz Draft Party číslo 5 je tu!

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne Tě zvu na další NFL.cz Draft Party!

Sám bych tomu nevěřil, ale budeme slavit půlkulatiny – ano, naše nejtradičnější setkání všech příznivců NFL u příležitosti Draftu se letos uskuteční už popáté! Takže pokud patříte do této komunity, tak byste na této události neměli chybět!

Jak jistě víte, NFL Draft nabírá rok od roku výrazně na popularitě jak v USA, tak ve světovém měřítku. Ratingy sledovanosti se pravidelně zvyšují a de facto všechna města v USA, kde se NFL hraje, pořádají několik desítek Draft parties, jež jsou z velké většiny beznadějně obsazena.

My se již tradičně sejdeme v Klubu Joe, Revoluční 1, Praha 1.

Tentokrát připadlo 1. kolo draftu na čtvrtek 25.4.2019. Start naší party vypukne jako již tradičně ve 22.00, přičemž Draft samotný začne přesně ve 2.00.

Hostitelem letošního výběru nejlepší nováčků z amerických univerzit bude město Nashville v Tennessee, kde své domácí zápasy hraje tým Titans.

Jako každý rok se můžete těšit na různá videa, tipovačky a především mock drafty. Letos sice bude chybět onen tradiční Mayockův, nicméně ten můj, poslední před draftem, odprezentovaný live, chybět nebude.

Vrcholem večera pak bude samozřejmě přímý přenos 1. kola NFL Draftu 2019, při jehož sledování opět zjistíte, jak moc jsem se mýlil.

Vzhledem k tomu, že pro Super Bowl party byl klub zcela naplněn již týden před konáním akce, doporučuji si zarezervovat místo co nejdříve. Tentokráte přímo na rezervacích klubu Joe.

Tady jsou základní informace ohledně naší 5. NFL.cz Draft party:

Kdy: 25.4. od 22.00 

Předpokládané ukončení akce: 27.4. kolem 5.00 ráno 

Kde: Klub Joe – Revoluční 1, Praha 1 (klub se nachází v pasáži u obchodního domu Kotva, jež začíná hned vedle vchodu do restaurace Pizza Nuova) – začneme programem ve spodní části klubu a následně se přesuneme do horní části, kde bude na dvou plátnech promítáno vysílání TV Sport 2.

Rezervace: prostřednictvím webu: http://klubjoe.cz/rezervace/ Rezervujte si prosím stůl na datum 25.4. a klikněte na link „Přidat zprávu“, kde vepište poznámku „Draft party“.

Co s sebou: dresy, čepice, šály a jakékoliv jiné věci, týkající se vašeho oblíbeného týmu. Pojďme ukázat, že i my Češi a Slováci umíme udělat draft party jako v Americe!

Na shledanou v klubu Joe se s vámi těší Doktor a redakce našeho webu nfl.cz.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 59)

155094 Raiders napsal před 13 měsíci:
Dúfam, že ste si to tam užili ako sa patrí :)
154414 korek napsal před 14 měsíci:
Kdysi v roce 2010 se LeBron James, Dwyane Wade a Chris Bosh domluvili, že chtějí hrát spolu. Platové stropy NBA byly asi na polovině dnešní cen. Všichni tři měli nabídky prakticky z celé ligy na maximální kontrakty. A ti tři, aby mohli hrát spolu, podepsali smlouvy na nějakých 16 M ročně, tedy asi 2,5 M pod maximem, za což se tehdy v NBA dali podepsat další dva nadprůměrní hráči. Proti tomu se zvedla vlna odporu a následující 4 roky pro drtivou většinu fanoušků ten tým byl ne Miami Heat, ale Miami Hate.
154413 korek napsal před 14 měsíci:
Člověče, ty ses do něj zamiloval :D

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Patrick Willis

Patrick Willis

Tým: 49ers (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 2006


Patrick Willis byl během NFL draftu 2007 vybrán v 1. kole, jako 11. hráč celkově, týmem San Francisco 49ers. Willis měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Eligible Receivers

Označení pro hráče, kteří mohou podle pravidel zachytit přihrávku. Všichni členové obrany jsou Eligible Receivers - mohou zachytit přihrávku. V útoku jsou… Eligible Receivers

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4970×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4