NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

NFL.cz Draft party bude v Bejzmentu!

úterý 31. března 2015, 10:27 Je rozhodnuto – máme Bejzment! Jsme velmi rádi, že se nám na naši 1. Draft party, která se uskuteční ve čtvrtek 30.4., podařilo zajistit právě tento bar, který se v Praze věnuje americkému fotbalu zdaleka nejvíce a z nějž čiší ta pravá americká atmosféra. A abychom se cítili skutečně jako na draft party v USA, tak nám v Bejzmentu zajistí i americké pivo a pravou tailgate food party! Navíc bude celý bar k dispozici pouze nám – redaktorům, čtenářům a fanouškům portálu nfl.cz. Draft se bude promítat přímo z webu nfl.com na velké plátno, na nějž je vidět z jakéhokoliv místa v baru. Lépe už to snad ani dopadnout nemohlo!

NFL.cz Draft party bude v Bejzmentu!

Ještě než se dostanu k programu a dalším informacím, rád bych na tomto místě poděkoval panu Zdeňku Střížkovi, jenž k naší žádosti o poskytnutí nejen prostor v Bejzmentu, ale i vysílání draftu na plátno a v neposlední řadě prodloužení zavíračky z obvyklých 24.00 na 6.00 ráno, přistoupil nesmírně vstřícně. Jak je mým zvykem, rád bych podle hesla “podpořme ty, kteří podporují nás” vyzval vás, fanoušky našeho webu (zejména ty pražské), abyste v případě, že budete mít chuť na dobrý burger nebo pivo, zabrousili právě do Bejzmentu. Konec konců Bejzment vysílá na plátno živě i samotné zápasy NFL!

A teď již k samotnému k programu. Roger Goodell spustí časomíru pro Bucs sice až ve dvě hodiny ráno, ale my naši akci odstartujeme už ve 20:00. A co všechno bychom chtěli do 2.00 stihnout?

20.00 – 22.00 meet and greet – klasická seznamovačka – tento čas bychom rádi využili k tomu, abychom se s vámi se všemi osobně pozdravili, navzájem se seznámili a probrali vše, co vás zajímá, jak ze světa NFL, tak z našeho webu. Aby nás tato náročná diskuse všechny nevyčerpala, tak nám bude po celou dobu k dispozici občerstvovací stanice se skvělými burgery, žebry a pravým americkým Budem.

22.00 – Top 50 prospects – představení 50 nejlepších hráčů letošního draftu – samozřejmě nelze vyloučit nějaké to překvapení, ale první kolo by mělo být skoro výhradně o těchto hráčích

23.00 – Mayock’s top 5 pro každou pozici – rozbor Mayockova žebříčku nejlepších hráčů na své pozici

23.30 – 32 draft needs – v této části probereme pozice, jež by jednotlivé týmy potřebovaly co nejdříve zaplnit, ideálně již v prvním kole draftu

24.00 Doktorův mock draft v. 3.0 – poprvé v historii vám představím svůj mock live! Samozřejmě bude následovat diskuse, v jejímž rámci mi ho celý roztrháte na cucky.

1.00 ráno – systém draftu a jeho pravidla – vysvětlení základních i méně známých pravidel draftu – vysvětlíme si, co znamená complimentary picks, forfeited pick atd.

1.30 – nfl.cz draft competition – představení pravidel naší soutěže týkající se draftu. Cena pro vítěze bude dres NFL dle jeho vlastního výběru.

2.00 NFL draft live + nfl.cz draft competition

Program i jeho časové rozvržení samozřejmě můžeme upravit podle toho, jak se nám bude chtít. Třeba mě do půlnoci opijete tak, že už ten mock bude muset prezentovat moje manželka. A to bych vám fakt nepřál.

Jak se sluší na správnou party, tak máme i doporučený dress code – tím jsou dresy, čepice, kulichy, ponožky, či jakákoliv jiná součást oděvu, která se vztahuje k vašemu oblíbenému týmu. Navlíkněte si na sebe cokoliv, co doma najdete – ať máme tu atmosféru draftu skutečně dokonalou!

A na závěr několik organizačních pokynů:

Adresa Bejzmentu je Zborovská 6, Praha 5. Web najdete na http://www.bejzment.cz/

Ubytování: Vzhledem k tomu, že se budeme nacházet na Smíchově, tak v blízkém okolí lze nalézt desítky hotelů a hostelů, kde je možné po náročné noci složit hlavu. Kompletní nabídku lze nalézt například na této webové stránce: http://www.booking.com/district/cz/prague/smichov.cs.html

Nezapomeňte, že 1.5. je státní svátek, takže omluvenky studentů a zaměstnanců nebudou akceptovány.

A poslední velmi důležitá věc. Bejzment disponuje stálou kapacitou cca 60 míst, Tento počet lze ještě o pár míst rozšířit, ale tenhle ugrade se musí realizovat předem. Proto bych vás chtěl požádat všechny, kdo na naši party plánují dorazit, aby napsali mail na adresu nflczparty@gmail.com. Stačí nám počet osob za jednu skupinu. Neplatí se žádné rezervační poplatky a když nakonec nedorazíte, tak vám hlavu taky trhat nebudeme – ale rádi bychom měli představu o tom, kolik vás dorazí, abychom měli připraveno dostatek míst, jídla a pití.

Věříme, že si tuhle jedinečnou šanci osobně se seznámit s ostatními fanoušky NFL v Čechách a na Slovensku a konec konců i s námi z redakce, nenecháte ujít! Pokud se vám bude akce líbit, rádi bychom z ní vytvořili tradici a zorganizovali podobnou sešlost každý rok. Takže určitě doražte – až totiž budeme mít za 20 let na tuhle akci vyprodanou Lucernu, protože fanoušků NFL už budou u nás tisíce, tak vy budete moct říct “já byl už na té první v Bejzmentu”.

Tohle bude party roku! My se na ni těšíme už teď!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 140)

54722 tthom napsal před 60 měsíci:
Halooooo haloooo, hlada sa Rhime :) Ozvi sa mi na mail tthom@azet.sk, ludoss mi uz poslal cislo este sa s tebou dohodnem a sme komplet.
54721 ludoss napsal před 60 měsíci:
Takze mail som ti poslal, cislo mas teraz by ste sa mohli dohodnut s Rhime a nejako sa dohodneme
54630 Macros napsal před 61 měsíci:
Kokooos, este ze som sa prihlasil hned na zaciatku:). Zaroven je mi luto vsetkych co sa nedostanu in.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Pro Bowl

Pro bowl je all star game (utkání hvězd) NFL. Tedy zápas hráčů, kteří byli zvoleni jako nejlepší v dané sezóně. Na rozdíl od jiných sportů, kde se all… Pro Bowl

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za duben 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4981×
formic | off-line 4903×
Ježour | off-line 4527×
DebiQue | off-line 4442×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4