NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

NFL.cz Madden 17 franchise - přihlášovací údaje

sobota 7. ledna 2017, 14:00

NFL.cz Madden 17 franchise - přihlášovací údaje

Jak jsem již avizoval včera, přesně ve 14.00 zveřejňuji přístupové údaje do naší první NFL.cz Franchise ve hře Madden 17:

ID ligy: NFLcz

Heslo: doktor

Informace pro nováčky nebo méně zkušené hráče, jak se k lize dostanete. V hlavním menu vyberete položku „Franchise“, následně položku „Cloud“ a poté „Search league“. Dostanete se do seznamu všech založených franchise. Mezi nimi nalezente franchise s názvem „NFLcz“, na ni kliknete, zadáte heslo „doktor“ a jste tam. Následuje výběr týmu, za který budete hrát (již zabrané týmy samozřejmě zvolit nelze) a výběr coache (buď si můžete vybrat stávajícího head coache daného týmu, ale já osobně doporučuji vytvořit si vlastní identitu (jméno, příjmení, vzhled, offensive playbook, defensive playbook) a pak už budete v lize.

Drobná změna v pravidlech zveřejněných včera: Hráče z free agency je možné podepisovat okamžitě kdykoliv po přihlášení do ligy. Původně jsem chtěl uplatnit 24-hodinovou ochrannou lhůtu, než se přihlásí další hráči, ale vzhledem k tomu, že nejsem efektivně schopen zabránit tomu, aby si někdo vzal hráče ve 13.59 (a následně řešit dohady o tom, zda si někdo vzal hráče o minutu dřív než bylo povoleno), tak opět uplatním oblíbenou metodu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Ohledně tradů platí stále to, že je lze začít uskutečňovat až od neděle od 14.00. Zde moratorium uplatnit dokážu, protože trady lze v settings vypnout. Tudíž budou vypnuté až do neděle do 14.00. Připomínám i pravidlo o trade dumpech – pokud dva hráči uskuteční trade, jenž bude evidentním dumpem, budou bez dalšího oba vyloučeni z ligy, s tím, že noví hráči nastupující na jejich místa budou povinni trade vrátit zpět. Trady s AI týmy (pokud nějaké zbydou), budou od neděle od 14.00 zcela volné.

V neděli od 14.00 do 15.00 budete mít možnost odehrát jeden preseason game, případně uskutečnit trady a v 15.00 odsimuluji preseason zápasy, abychom mohli skočit rovnou do regular season. Pokud tedy někdo bude chtít hrát hned v neděli, domluvte si prosím čas od 15.00 dále. 

Velmi důležité!!! Komu se podaří přihlásit do ligy, ať v komentářích k tomuto článku napíše svoje kontaktní údaje ve formě „tým – PS network user ID – e-mail“.

Pro příklad uvádím své: Dallas Cowboys – marinetti76 – nflczparty@gmail.com

Tyto údaje následně shrnu do google doc tabulky a nasdílím všem uživatelům, abyste se mohli navzájem kontaktovat a domlouvat si časy vzájemných zápasů.

Takže good luck, pánové. May the best one win!

autor: Doktor

P.S.: Pokud byste si chtěli zahrt Maddena na Xboxu, tak tady jsou údaje k lize, kterou pořádají naši čtenáři:

Název ligy: Czech online NFL

Heslo: ceskymadden

Komentáře ke článku (celkem 97)

91217 krakenKE napsal před 14 měsíci:
Ak si chcete zahrat ligu, pridajte sa ku nam ak chcete. Mame uz dost rozohrane a timy su pomenene, ale 6 je este volnych.

FCB skupina tu: https://www.facebook.com/groups/1740602862929957/
91178 bonito napsal před 14 měsíci:
Kto by mal záujem o založenie ďalšej ligy lebo sa mu neušiel tím v tejto doktorovej nech sa ozve na tomto fóre: 
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=55&t=2238
91149 donik22 napsal před 14 měsíci:
tiez sa rad pridam do ligy,kto ma organizacne schopnosti,ja to nie som :D a bude to na urovni ako ta co sa zalozila 

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Patrick Willis

Patrick Willis

Tým: 49ers (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 2006


Patrick Willis byl během NFL draftu 2007 vybrán v 1. kole, jako 11. hráč celkově, týmem San Francisco 49ers. Willis měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Muff

Situace velmi podobná fumblu (ztrátě míče). Muff označuje situaci, kdy se hráči nepodaří chytit letící míč, například z puntu nebo kick offu. Muff

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za únor 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3218×
Aleš | off-line 3208×
Luc123 | off-line 3176×
Doktor | off-line 3151×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4