NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

NFL.cz fantasy liga

středa 9. září 2015, 17:04 Oficiální nfl.cz fantasy ligy jsou tu! Na nfl.com jsem právě založil 3 fantasy ligy + 1 ligu na pozvání, s cílem ukojit vaši žízeň po měření sil s jinými čtenáři našeho webu. Takže, ti, co se už nemohli dočkat (ač jsem opakovaně psal, že fantasy samozřejmě založím a že chci udělat draft až den před startem soutěže, aby byl co nejvíc fér vůči všem hráčům), mají jedinečnou příležitost se přihlásit a zahrát si proti mně a dalším fandům amerického fotbalu z nfl.cz.

NFL.cz fantasy liga

Každá liga je založena ve formátu 16 týmů (20 už bylo opravu moc) s tím, že do play-off, které se hraje v týdnech 14, 15 a 16, postupuje 8 nejlepších týmů. Liga je rozdělena na 2 divize po 8 týmech. Draft je standardně ve formátu „snake“ (draftové pozice se revertují z kola na kolo – takže kdo draftuje v prvním kole jako první, tak ve druhém kole jde na řadu až jako poslední) a bodování je též zcela standardní.

Zde jsou URL adresy na ony 3 fantasy ligy, ke kterým máte volný přístup. Ke každé lize uvádím i den a čas draftu, abyste si mohli vybrat, tu, která sedí vašim časovým preferencím nejvíc.

Nflcz2015one.league.fantasy.nfl.com – 9.9.2015 (středa) 18.00

Nflcz2015two.league.fantasy.nfl.com – 9.9.2015 (středa) 20.00

Nflcz2015three.league.fantasy.nfl.com – 9.9.2015 (středa) 22.00

Heslo do všech 3 lig je: nflcz

Současně jsem založil jednu fantasy ligu pro nejvěrnější uživatele našeho webu, jelikož bych nerad, aby jim unikla možnost si s námi zahrát. Takže pokud se cítíte, že patříte do skupiny těch nej nej nej, tak mi napište na adresu nflczparty@gmail.com a já vám obratem zašlu url na tuto ligu. Přihlášky budu posílat až do zaplnění všech 16 míst. Letos se zúčastní Adam, Grizzly, INZINIER a nově i Bogas, takže to tentokrát bude skutečná all-stars sestava!

Nicméně i ostatní ligy se budou hrát na ostří nože – budu v nich totiž hrát já. Minulou sezónu jsem hrál celkem 4 ligy, z nichž jsem dvě vyhrál, v jedné prohrál v semifinále a v jedné se nedostal do play-off, za což se už asi 8 měsíců stydím (zatracený starting running-backové…). Nyní jsem zpět a připraven bojovat do poslední kapky krve. Takže kdo touží po mém skalpu?

P.S.: Velmi bych vás chtěl poprosit, aby se přihlašovali pouze ti, kteří jsou si jistí, že hrát chtějí a budou! Minulou sezónu jsme měli v každé lize jednoho až tři hráče, kteří vůbec nehráli. Jednak tím zabírali místo pro jiné čtenáře, kteří zájem hrát měli a jednak nebylo možné s těmito hráči tradovat, což také snižuje atraktivitu dané ligy. Takže prosím buďte solidární k ostatním a vstupujte do lig pouze za předpokladu, že jste si jistí, že si s námi zahrát chcete – a to až do konce.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 144)

63415 Paradinhos napsal před 52 měsíci:
Hrajete někdo FantasyPRO? Pro Evropu to asi není legální, tak by mě zajímalo jak se to dodržuje?
Děkuji :)
61205 Paces napsal před 53 měsíci:
Čao, letos s fantasy začinám, jednu ligu hraju, u Vás už asi místo není což? nebo to už nemá cenu naskakovat do rozbehnuté soutěže? Díky za odpověď
60433 Silvio napsal před 53 měsíci:
..mrzí ma že som sa nestihol prihlásiť do týchto CZ líg (keďže som ešte nevedel ako to tu funguje), ale nakoniec som sa s tým pohral a podarilo sa mi prihlásiť aj zistiť princíp NFL Fantasy takže na skúšku hrám dve ligy (spravujem 2 tímy) a chcem si všetky možnosti vyskúšať aby som už na budúci rok mohol hrať proti našim CZ/SK hráčom ... Good Luck a vidíme sa vo NFL Fantasy 2016 ...
P.S. ak by bolo ešte niekde voľné miesto v CZ lige (i keď už rozbehnutej sezóny) pošlite link a ja by som sa aj prihlásil

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Chris Johnson

Chris Johnson

Tým: Titans (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2007


NFL kariéra v kostce Christopher Duan Johnson byl v roce 2008 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 24. hráč celkově, týmem Tennessee Titans. … Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Double Coverage

Je označení pro situaci, během které dva obránci (obvykle Cornerback a Safety) Double Coverage

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za leden 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | on-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4948×
formic | off-line 4777×
Ježour | off-line 4496×
DebiQue | off-line 4346×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4