NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality

Nejen fotbalové zápisky z cest - vol. 6

Má jedenáctá cesta po amerických sportovních stadionech se pomalu chýlí ke  konci. Sedím v autobuse, který mě snad v pořádku doveze do Indianapolis, kde strávím tři dny a hurá domů. 

Diskuze ke článku:

celkem: 14 komentářů
131945 kh9 napsal před 10 měsíci:
S tou závistí, vím, že to nemyslíte zle, ale kdo může, jeďte. Asi nedostanete foto akreditaci, ale ono, upřímně, pokud nefotíte vášnivě, nic vám to nepřinese. Já právě teď dokoukal Falcons vs Saints ze záznamu a teprve teď můžu říct, že jsem ten zápas viděl. :-) Přes hledáček foťáku ze zápasu nic nemáte. Letenky jsou dneska poměrně levný, existují hostely, motely, airbnb a lístek taky nemusí mít každý do třetí řady. I ze shora je to super zážitek.
131952 DCC napsal před 10 měsíci:
Já jsem kdysi nakoupil elektronickou zrcadlovku s tím, že uvidím jestli mě to chytne. Nabral jsem rozumy od strýce fotografa. Když by mi to šlo a bavilo by mě to, šel bych do lepšího vybaveni atd. Přesně jak píšeš, tím že jsem fotil, uvědomil jsem si, že přicházím o událost samu - přece jen najít dobrej úhel, pohlídat si světlo, ořez, pozadí, vyfotit něco, na co se člověk podívá rád i po čase apod, tak jsem s tím přestal a okamžiky raději prožívám. Ale jsem rád za lidi, kteří dokáží fotit dobře a fotky dýchají životem.
132029 kh9 napsal před 10 měsíci:
Proto jezdím v posledních letech tak, že se to snažím kombinovat. Každá akreditace je super, ale k tomu chci vidět fotbal i jako divák. Po loňské i letošní zkušenosti vím, že dva zápasy s foťákem v ruce v průběhu těch cca dvou týdnů stačí. On takový zápas obnáší 6-7 hodin focení v kuse a třeba moje záda z toho nadšená nejsou. :-) Něco jiného je, když je člověk agenturní fotograf, na stadion přijede autem, foťák posadí na monopod a po konci zápasu ho zase dá do toho kufru auta. Já to mám ale úplně jinak a všechno si musím ty dva týdny odnosit sám. To si ale nestěžuju. Jen se to snažím vysvětlit. :-)
131953 mato Kreator napsal před 10 měsíci:
Buduci rok idem😁 6/7tyzdnov budem v usa nemam este presne istotu kde pojdem na zapasy ale packers,steelers by som strasne chcel pozret to je sen co stale mam ich stadiony su legendarne a snivam zazit priamo nfl na HF a LF aj do colorada by som rad zasiel uvidim aky bude rozpis zapasov 😀
132030 kh9 napsal před 10 měsíci:
Budu držet palce, ať se to podaří. Lístky na Packers budou asi trochu dražší, ale za ten zážitek to určitě stojí.
132023 SaintMiCkaeL napsal před 10 měsíci:
Miluju ty vaše články a zážitky. S tim Teddym to je velká paráda asi vytušil že jste taky “svatý” ⚜️😉 A konečně teda jste viděl Drewa čarovat :) z pozafoťáku to musí být na jednu stranu hrozný zážitek a na druhou hrozné peklo 🙂 Děkujem 👍
132031 kh9 napsal před 10 měsíci:
Děkuju. Já už Drewa viděl potřetí a pokaždé hrál skvěle a padlo hodně bodů. Jednou porazili Bucs 37-31 v prodloužení a pak prohráli 41-38 s Panthers. Ale poprvé jsem měl možnost ho fotit, to jo. :-) 
131943 OMAHA napsal před 10 měsíci:
To si niekto žije! Závisť je veliká, život mi utíká.....
Pekný článok, ale keby som tam bol, tak určite dám prednosť Greyhoundu, predsa len je to klasika. Gratulácia k Bridgewaterovi. Určite ťa potešil a nie málo.
131944 kh9 napsal před 10 měsíci:
Teddy potěšil moc, nejen tím, že si dal mou fotku na instagram, ale hlavně tím, že tam dal moje jméno. A i když se mi kvůli tomu život nezmění, znamená to pro mě strašně moc. Ono se to v dnešní době moc nenosí, cena fotky se s nástupem fotomobilů strašně devalvovala a lidi si myslí, že to je easy, zadarmo a umí to každej. A respektovat fakt, že i u fotky je někdo autorem, se moc nenosí. Mohl bych jmenovat dost příkladů, kdy si mé fotky někdo stáhnul, o(d)řízl copyright a dal si to jako profilovku. Ale dělat to nebudu. Fotografie mě neživí a nevím, jestli někdy bude, ale tyhle věci neúcty mi vadí. Teddy u mě tudíž dost zabodoval. S Greyhoundem jsem jel loni z Pittsburghu do Philadelphie a taky žádná sláva. Ale aspoň byla na palubě občas fungující wifi. Nicméně oba autobusy byly v takovém stavu a tak dlouho neviděly ruku uklízeče, že u nás bychom nevstoupili ani do jednoho. 
131942 EricBerry_Tribute napsal před 10 měsíci:
Fakt dne : Mahomes má víc kompletací levou rukou než interceptions pravou rukou 😁
131939 DCC napsal před 10 měsíci:
Díky za pěknou reportáž z cest.
131935 babel31 napsal před 10 měsíci:
Pekne se to cetlo...
131933 !!SKOL!! napsal před 10 měsíci:
Pěkný článek, dekuji.. také závidím..
131932 Ježour napsal před 10 měsíci:
Pěkné čtení, tichá závist u toho všeho být ;-)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Adrian Peterson

Adrian Peterson

Tým: Vikings (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2006


  Adrian Lewis Peterson se narodil 21. Března 1985 v Palestine ve státě Texas. Adrian Peterson, přezdívaný "A. D."("All Day" - "celý den") a "Purple Jesus"… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Shovel Pass

Shovel pass je někdy označován jako screen pass. Shovel pass je krátká přihrávka od quarterbacka na hráče netradičním hodem míče Shovel Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4220×
DebiQue | off-line 4062×
formic | off-line 3568×
Aleš | off-line 3562×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4