NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Online Nfl Draft party 2020

pondělí 20. dubna 2020, 21:30 Tak je to tu zase! Den, který má největší vliv na budoucí osudy všech 32 týmů, je za dveřmi. Už tento čtvrtek 23.4. se rozjede první kolo draftu!

Online Nfl Draft party 2020

V posledních dnes jste mne doslova zasypávali otázkami, zda bude i letos přenášet tuhle čím dál tím populárnější událost televizní stanice Sport 1. Ovšem definitivní odpověď zatím neznám ani já sám. Současný stav (20.4. večer) vypadá tak, že nejspíše draft na Sport 1 vysílán nebude, ale není to ještě jisté. To je ta špatná zpráva. 

Ovšem mám i dobrou – gamepass je momentálně zadarmo, takže, každý, kdo má připojení na internet, bude moci sledovat draft na této platformě. Stačí vám k tomu jakýkoliv standardní počítač nebo mobil. Do prohlížeče si pouze zadáte adresu „gamepass.nfl.com“, tam se zaregistrujete (případně přihlásíte, pokud již účet máte) a přímý přenos vám neuteče.

Další špatnou zprávou je to, že letos kvůli nám všem dobře známým opatřením nemůžeme uspořádat naši populární NFL.cz Draft party. Je to nejstarší a asi i nejoblíbenější setkání fandů našeho webu, na které se každý rok neskutečně těším. Ale i na to jsme vymysleli řešení! A myslím, že se vám opravdu bude zamlouvat!

Pár chytrých lidí totiž dalo hlavy dohromady, a není náhodou, že se tyto hlavy sešly v České republice a na Slovensku (to je teda zase trochu jinej film) a vymyslelo, že se propojíme přes rozhraní zvané Discord, kde pro vás připravíme kompletní před-draftový program a následně vám společně i draft odkomentujeme.

Začneme už ve 21.00 představením top 5 prospektů na každé pozici. Můžete se těšit na základní analýzu těchto budoucích hvězd NFL, včetně highlightů, které si budete moci při tomto rozboru na obrazovce prohlížet. Od 23.00 spustím já svůj mock draft a proberu jej sítem názorů svých kolegů (doufám, že mi do toho moc nebudou kecat). No a od 1.00 ráno se budeme věnovat Vašim nejzajímavějším dotazům, které nám budete moci v průběhu celého večera posílat do chatového okna. A samozřejmě od 2.00 budeme komentovat draft, jenž si budete moci pustit ve vedlejším okně na gamepassu. Pokusíme se to udělat opravdu tak, jak nejlépe umíme, a věřím, že se o jednotlivých hráčích dozvíte spoustu cenných informací.

Připravujeme se na tenhle event už několik dní, máme nachystanou grafiku (díky Ondrovi), webkamery, abyste viděli, že umíme nejenom strašně chytře mluvit, ale i se u toho moudře tvářit a fakt děláme vše pro to, aby se vám to, co nejvíc líbilo.

Co se týče moderátorů, tak kromě mé maličkosti, bude na kameře a u mikrofonu též Ondra Horák, Noro (Inzinier), Rolo a Bart. Takže velmi soidní sestavička.

Kapacita Discordu je neomezená, takže věřím, že se nás v místnosti „NFL Draft“ na platformě Discord sejde několik desítek a možná i stovek! Jsem přesvědčený, že v komunitě stejných bláznů, jako jste vy, si draft užijete mnohem více, než v tichosti u svých obrazovek. A navíc - první živý online přenos našeho webu NFL.cz si přece nemůžete nechat ujít, ne? Jednou budete moct říkat, že jste byli u toho!

Tady je link, který vás přímo zavede do místnosti „NFL Draft“ na Discordu. Stačí na něj ve čtvrtek ve 21.00 kliknout a my už tam na vás budeme čekat! 

https://discord.gg/9hA4cz2

A pokud si chcete nanečisto vyzkoušet, že se nikde neztratíte a bez problémů připojíte do správné místnosti, tak můžete vyzkoušet tenhle link už v úterý 21.4. od 20.00, kdy zde bude prezentovat zajímavosti a spekulace před drafte Bart. Jednak se budete skvěle bavit a jednak pak už půjdete ve čtvrtek najisto.

A tady ještě posíláme jednoduchý návod na to, jak se zaregistrovat na Discordu:

1) po kliknutí na zde přítomný odkaz se dostanete na jednoduchou stránku, kde je pouze potřeba souhlasit s podmínkami užívání a vyplnit vaši libovolnou přezdívku. A kliknete na "POKRAČOVAT"

2) V další obrazovce vyplníte váš e-mail a Vámi zvolené heslo

3) najdete si místnost NFL Draft s ikonkou míče a to je vše :)

Discord si můžete stáhnout přímo do mobilu nebo vašeho počítače, ale zároveň funguje i jako aplikace spuštěná přímo ve webovém prohlížeči. 

Takže ve čtvrtek večer od devíti se celý náš tým těší na viděnou a na slyšenou. Bude to paráda, uvidíte!

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 67)

179631 totalpatsfan napsal před měsícem:
FOREVER je FOREVER
179621 harykk napsal před měsícem:
mne by odradilo od Pats pouze to, pokud by podepsali Supermana, toho bytostně nesnáším !
179619 harykk napsal před měsícem:
neočekávám překvapení, starter bude Stidham.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Tom Brady

Tom Brady

Tým: Patriots (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1999


Brady byl během 2000 NFL draftu vybrán v 6. kole, jako 199. hráč celkově týmem, New England Patriots. Ve své dosud mimořádně úspěšné profesionální fotbalové… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Touchdown

Touchdown neboli „TD“ je způsob, jak skórovat. Dalo by se říci, že je to obdoba „gólu“ z klasického fotbalu. Touchdown

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4971×
Ježour | off-line 4532×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4