NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Power rankings - Week 4

středa 25. září 2019, 22:35 Třetí týden nám už pomalu ukázal, které týmy se zařadí mezi Contenders (týmy, které reálně přemýšlejí o postupu do playoff), a které naopak do skupiny Pretenders (týmy, které pouze „předvádějí“ že se budou rvát o playoff, kdy mají dobrou bilanci a vstup do sezóny, nicméně výkony na playoff rozhodně nejsou). Měsíc září by nám tyto skupiny měl ukázat v jasnějším světle a ten za chvíli končí, tak se pojďme podívat, jak si zatím kdo stojí. 

Power rankings - Week 4

1. Patriots.png New England Patriots -

Ani u Patriots projekt Antonio Brown nevydržel dlouho. Patriots ale znovu přejeli slabé Jets rozdílem dvou tříd . Vdalším týdnu je konečně čeká tým s vítěznou bilancí. Obrana i útok zatím hrají skvěle, jediné kaňky na kráse jsou zranění. Na IR listu už je LT Wynn, FB Develin, WR Harry a pouze dva z těchto tří hráčů mohou ještě zasáhnout do letošního ročníku.

2. chiefs.png Kansas City Chiefs -

Chiefs v utkání neporažených jasně přehráli Ravens. Mahomes letos znovu vypadá jako kandidát na MVP sezóny a zlepšená obranná hra by konečně Chiefs mohla dostat do vytouženého Super Bowlu.

3. rams.png Los Angeles Rams -

Rozdílovým hráčem, který chyběl Rams v loňském Super Bowlu, byl zřejmě WR Kupp. Ten je od začátku letošní sezóny skvělý a útok Rams začíná znovu vypadat jako v loňském roce. Navíc se obrana může opřít o nejlepšího defenzivního hráče Aarona Donalda, který, když je potřeba, vykouzlí hry, které rozhodnou celý zápas.

4. Packers.png Green Bay Packers -

V Green Bay mají konečně důvod k radosti. Aaron Rodgers je zdravý a zdá se, že si zatím se svým novým hlavním trenérem sednul. Obrana po několika letech v útlumu našla svoji novou tvář a Packers jsou znovu týmem, který míří do playoff.

5. Cowboys.png Dallas Cowboys -

Úvodní tři kola byla pro Cowboys brnkačka. Lehké rozlosování, ale také ukázka, že Cowboys budou znovu spoléhat na skvělý runnový útok za jednou z nejlepších OL v lize a tvrdou mladou obranu. Prescott navíc ukazuje, že fotbal hrát umí, a Cowboys zatím vypadají jako silný protivník. První ostřejší test přijde proti Saints, kde se ukáže, jaké je opravdové rozpoložení Cowboys v těžších zápasech.

6. vikings.png Minnesota Vikings +1

Vikings mají všechny předpoklady pro to, aby to letos dotáhli hodně daleko. Silná obrana a velmi dobrý běhový útok, který je podpořen i dvojicí výborných WRs. Proti slabším Raiders to bylo jednoduché, je však otázkou , jak zahraje Cousins proti týmům s vítěznou bilancí. To jediné zatím Vikings brzdí v cestě za větším úspěchem.

7. Ravens teamlogo.png Baltimore Ravens -1

V zápase s Chiefs se Ravens hrubě nevyvedla druhá čtvrtina a dotahovat na Arrowhead Stadium ztrátu je vždy složitá situace. Navíc Lamar rozhodně nevypadal tak dobře jako v úvodních zápasech tohoto ročníku. Nicméně Ravens dokázali hrát s Chiefs venku vcelku vyrovnanou partii, a kdyby si správně spočítali body u dvoubodových konverzí mohlo to být ještě lepší.

8. Bears img.ashx.png Chicago Bears -

V zápase s Chiefs se Ravens hrubě nevyvedla druhá čtvrtina a dotahovat na Arrowhead Stadium ztrátu je vždy složité. Navíc Lamar rozhodně nevypadal tak dobře jako v úvodních zápasech tohoto ročníku. Nicméně Ravens dokázali hrát s Chiefs venku vcelku vyrovnanou partii, a kdyby si správně spočítali body u dvoubodových konverzí, mohlo to být ještě lepší.

9. Texans.png Houston Texans +3

QB Watson hraje ve vynikající formě a proti silnému pass rush Chargers zabrala i ofenzivní lajna. Pokud bude hrát OL dobře, tak Texans mají všechny atributy playoff týmu. Watson se letos ukazuje jako kandidát na MVP sezóny a Texans to po velké výměně na začátku sezóny se Super Bowlem zřejmě myslí vážně.

10. Saints.png New Orleans Saints +3

Bez zraněného Breese jsem čekal, že Seattle bude nad síly všech Svatých. Sean Payton však připravil skvělé útočné schéma, kde prim hrál Alvin Kamara, který měl 161 total yards, a special team, který dokázal skórovat z punt returnu. Saints mají velmi silný tým a štěstí, že backup QB je bývalý člen Pro Bowl týmu. Ne nadarmo se říká, že tým je tak silný jako jeho backup QB, a Saints silní tedy jsou.

11. seattle.png Seattle Seahawks -2

Čekal jsem, že proti Saints s backup QB Seahawks uspějí. Obrana a special teams se však asi zapomněly v útrobách stadionu a ani skvělý výkon Wilsona proti oslabeným Saints nestačil. Seahawks se znovu dostávají do situace, kdy čekají, že jim to nějakým zázrakem vyhraje Russel Wilson. Někdy ano, ale spoléhat na to každý zápas? Tudy dlouhodobě cesta k úspěchu nevede.

12. Eagles.png Philadelphia Eagles -2

Eagles letos znovu sužují zranění, které jim naplno nedovolí ukázat svůj potenciál. Prohra s Lions však byla opravdu překvapivá. Nevím, jestli nepřeceňuji Eagles, nebo naopak nepodceňuji Lions, ale takovéto utkání by měli ve Philly zvládat.

13. Chargers. teamlogo.png Los Angeles Chargers -2

Ve vyrovnaném utkání proti Texans se Chargers znovu neradovali z výhry. Chargers mají rozhodně velmi talentovaný tým, ale ve vyrovnaných střetnutích zatím tahají za kratší konec provazu. V následujících třech zápasech proti Dolphins, Broncos a Steelers musí urvat tři výhry, jinak se jim playoff hodně vzdálí.

14. Colts.png Indianapolis Colts +5

Třetí týden a Colts jsou stále v horní části tabulky celé NFL. Zatím se ukazuje, že odchod Lucka do důchodu byl sice velkou ztrátou pro Colts, ale Brissett je legitimním starting QB. Tedy alespoň zatím. V následujících třech týdnech čeká Colts tým z Kansasu a Houstonu, a tam se ukáže pravá tvář tohoto týmu.

15. browns.png Cleveland Browns -1

Vyrovnané utkání proti velmi silnému týmu Rams, ale další prohra na konto Browns. Mayfield sice vyzývá fanoušky, ať jeho tým neodepisují, že je to jen začátek, nicméně další na řadě jsou Ravens, 49ers a Seahawks. Pokud Browns chtějí jít do playoff, budou muset tyto zápasy zvládnout na hřišti, a ne jen prohlašovat, že se to zvládne.

16. Bills.png Buffalo Bills -1

Asi největší překvapení sezóny - zatím neporažení Bills. Ano, v prvních týdnech narazili na Jets, Giants a Bengals, ale doma proti New Englandu mají skvělou šanci překvapit favorita a trochu zamotat divizi AFC East.

17. 49ers.png San Francisco 49ers -1

Podobný případ jako u Bills. Asi se nečekalo, že 49ers budou po třetím týdnu jedním z neporažených týmů. Proti oslabenému Pittsburghu to bylo o chlup, ale v NFL se počítají W nebo L a 49ers si připsali vítězství. Následující dva týdny proti Browns a Rams ukaží pravou sílu týmu ze zálivu.

18. Falcons.png Atlanta Falcons -1

Pokud jsem Falcons v minulém Power Rankingu přirovnával k houpačce, tak ta se v minulém týdnu bohužel znovu zhoupla na špatnou stranu. Proti Colts to bylo znovu těsně, ale Falcons mají na svém kontě už druhou prohru, ze které se budou muset rychle oklepat.

19. Lions.png Detroit Lions +6

Co se děje v Detroitu, to by mě zajímalo. Lions jsou zatím bez prohry a udivují všechny experty v lize. Následující zápasy proti Chiefs, Packers a Vikings ale ukáží, jestli to není zatím jen dobře schovaný Pretender. Každopádně od prvního týdne posun o 11 příček!

20. panthers.png Carolina Panthers -

Zraněný Cam konečně zůstal pouze na střídačce a dává si do kupy své zdraví, které ho v posledních letech několikrát zradilo. Proti Arizoně ho skvěle zastoupil náhradník Allen, který naházel 261y a 4 TD a na chvíli nechal zapomenout na svého slavného spoluhráče. CMC ukazuje, že je jedním z nejlepších hráčů v celé NFL, a pokud mu obrana soupeře dá jen trochu prostoru, tak to dokáže tvrdě trestat.

21. Raiders.png Oakland Raiders -

Proti Vikings hráli hráči Oaklandu druhé housle a rozpis dalších zápasů také nevypadá pro Raiders moc příznivě. Odrazit se tím správným směrem bude v následujících týdnech proti Colts, Bears, Packers a Texans velmi složité. Kdo souhlasí, že Raiders ani letos nepostoupí do playoff, ať zaťuká na dřevo… ťuk ťuk.

22. Titans.png Tennessee Titans -

Proti Jaguars to bylo ze strany Titans obrovské trápení. Ofenzivní lajna nechala Mariotu téměř bez bloku a ten může být rád, že po všech hitech, které mu připravila DL Jaguars, odešel po zápase v jednom celku.

23. jaguars.png Jacksonville Jaguars +4

Minshew mánie! Jinak se ani současný stav v Jacksonvillu popsat nedá. Tento výběr z šestého kola draftu pobláznil celou NFL svým vystupováním, a částečně i hrou. V zápase s Titans naházel Minshew 204y a připsal si i 2 TD. Jaguars tak konečně zapsali první vítězství.

24. buccaneers.png Tampa Bay Buccaneers -1

Prohra proti Giants může Tampu hodně mrzet. Kicker Gay si vybral slabší chvilku, a to bohužel Buccaneers stálo zápas. Bucs tak zůstávají týmem, který dokáže potrápit favority, ale také prohrát s nejhorším týmem v lize. To z nich aspiranta na playoff rozhodně nedělá.

25. Steelers.png Pittsburgh Steelers -7

Proti 49ers odehráli Steelers bez zraněného Big Bena dobrý zápas. QB Rudolph však Steelers s bilancí 0-3 zřejmě nezachrání, a Pittsburgh se tak po delší době bude dívat na boje o playoff jen ze zadních příček.

26. Broncos.png Denver Broncos -2

Proti Packers to od Broncos nebylo úplně špatné, ale pokud nedokážete vyhrávat zápasy, tak úspěšní být nemůžete. Denver je s bilancí 0-3 na posledním místě v divizi, a i přes to, že hraje lépe, než jeho bilance napovídá, začíná sezóna Broncos proklouzávat mezi prsty.

27. redskins.png Washington Redskins -1

U Giants už kormidlo převzal Daniel Jones. Ve Washingtonu se stále čeká, kdy se stane prvním QB nováček Haskins a Redskins tak napodobí svého divizního rivala. S bilancí 0-3 je to pouze otázka času, a ten se pro Keenuma krátí.

28. Bengals.png Cincinnati Bengals -3

Proti Bills to bylo stejně jako v minulém týdnu proti Seahawks velmi těsné, ale v NFL jsou důležitá vítězství. Na to Bengals stále čekají, stejně tak asi na draft 2020, ve kterém budou Bengals vybírat velmi vysoko.

29. Giants.png New York Giants +1

Daniel Jones začal svou kariéru jako starting QB týmu z New Yorku úspěšně a dal fanouškům Giants naději k zářivějším zítřkům. V letošní sezóně to ještě nevyjde, ale v příštím roce se třeba Giants odrazí ode dna tabulky NFL.

30. cardinals.png Arizona Cardinals -1

Ofenzivní lajna Cardinals by se měla probrat, jinak jejich budoucnost na pozici QB bude brzo v nemocnici. Proti Panthers byl Murray sackován 8x a fanoušci Cardinals musejí mít o osud jejich franchise QB velký strach. A oprávněně.

31. Jets.png New York Jets -

QB Falk nedokázal s obranou Patriots držet krok a Jets tak čekají na návrat Sama Darnolda jako na smilování. Ten ale ještě chvíli bude pouze na lavičce, a Jets tak budou týmem, na kterém budou ostatní získávat vítězství.

32. Clemson Tigers

33. Alabama Crimson Tide

34. Mean Machines

35. Miami Sharks

32.(36.) Dolphins.png Miami Doplhins -

Co napsat o Miami? Brian Flores by zřejmě chtěl stroj času a přesunout se do ledna, kdy už pro většinu týmů končí sezóna. Jejich skóre za tři odehrané zápasy je 0-3, 16 skórovaných bodů a 133 obdržených. Horší už to téměř být nemůže, ale počkejme si na další týden…

Jan Štiegler

Komentáře ke článku (celkem 54)

160465 absinth napsal před 11 měsíci:
Mam na OAK-CHI, prisly predevcirem.. ale jak pisou jini, minule roky to chodilo pozdeji klidne az tyden pred
160370 TMonaghan napsal před 11 měsíci:
S výkonem obrany souhlasím, až do odchodu Witherspoona dobrý (i když ten 1. TD Steels byl jeho). A Verrett co tam šel za něj se chudák ani nerozkoukal a už přes něj šel TD.

Důvod proč jsem napsal, že hráli hrozně byly ovšem naprosto zbytečné chyby útoku. Drive 1 - INT po hození jednoduchého míče do protipohybu RB. Jimmy měl čas a i kolem RB bylo místo. Drive 2 - krátká příhra na RB - fumble získaná zpět ovšem pro ztátu 18y z čehož rezultoval Punt. Drive 3 - INT zde se dá poprvé říct vynucená obranou Steel. Drive 4 - fumble po špatném pokrytí míče RB při man/man tackle. Dle mého jednoznačná chyba RB, spíš než nějaká excelentní hra Steels. Drive 5 - fumble při předávce C - QB. Předposlední Drive - fumble při rozehrávce po špatně sehraném signálu. To je 6 chyb a z toho jen jedna vynucená obranou. "A Vám se to jako líbilo?..."

Tohle nebyl "neskutečný počin" 49ers ale "neskutečný průs#&" Steeler. Jen díky jejich nemohoucnosti a dvěma rozhodujícím chybám v závěru nám tahle WIN spadla do klína. Jsem za ní samozřejmě hodně rád, ale to nic nemění na faktu, že tenhle zápas si speciálně útok za rámeček fakt nedá...
160367 mm-majkl napsal před 11 měsíci:
Letos nemam, ale 2 roky zpet ano a prisly az cca 10 dni pred zapasem...

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Randy Moss

Randy Moss

Tým: 49ers (#84)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 1999


Budoucí člen fotbalové síně slávy Randy Moss, započal svou profesionální fotbalovou kariéru v barvách Minnesoty Vikings, kteří si ho vybrali do svého týmu v 1.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Draft

Každoroční pravidelná událost NFL, při které si 32 týmů NFL vybírá college hráče (hráči, kteří hrají na univerzitě). Draft

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4