NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Power rankings - Week 6

středa 9. října 2019, 16:00 NFL už má pouze dva týmy, které doposud neokusily hořkost porážky. V pátém hracím týdnu přišlo poprvé zaváhaní od jinak dominantních Chiefs a hrobníkovi z lopaty utekli Ravens. Jak to zahýbalo Power Rankingem?

Power rankings - Week 6

1. Patriots.png New England Patriots -

Patriots jsou stále bez prohry, ale útok se proti Redskins v první polovině lehce hledal. Obrana však hraje téměř bezchybně a znovu soupeři povolila skórovat pouze 7 bodů. Patriots čekají na svého prvního těžšího soupeře, aby ukázali pravé rozložení sil, ale zatím je to velká dominance.

2. Saints.png New Orleans Saints +5  

Teddy! Bridgewater je dočasnou spásou svatých z New Orleans. Saints i bez svého zraněného QB Breese hrají prostě skvěle a jasně dokazují, že tento tým je velmi dobře poskládán od A do Z. Po návratu Breese to bude ještě lepší a formuje se nám tu největší favorit v divizi NFC.

3. chiefs.png Kansas City Chiefs -1

Chiefs mají slabinu! První prohra Kansasu ukázala, že i útok pod taktovkou Mahomese se dá zastavit. Je zapotřebí skvělá běhová hra, dlouhé drivy a obrana, která dokáže vyvinout tlak bez přidaného blitzaře. Lehce se to řekne, ale hůř provede, nicméně tato prohra Chiefs ukázala jak na ně.

4. Packers.png Green Bay Packers -

Letos se nám už ukázala skvělá obrana Packers, vynikající Rodgers a na řadě byl tedy běhový útok. Ten se nenechal zahanbit a proti Cowboys jasně dominoval. Aaron Jones naběhal 107y a přidal 4 TD, a i když Rodgers neměl skvělý den, na důležitou výhru to stačilo. Nicméně passový útok bez Adamse byl lehce bezzubý, a to musí Packers dělat velké starosti.

5. rams.png Los Angeles Rams -2

Netrefený FG Zuerleina na konci zápasu stál Rams vítězství a propad až na třetí příčku v NFC West. Goff se svým útokem dokáží produkovat body, ale obrana obdržela přes třicet bodů podruhé v řadě. Rams navíc čeká další těžké utkání s 49ers, ve kterém musí vyhrát, aby jim divizní rival neodskočil.

6. 49ers.png San Francisco 49ers +11

Síla 49ers je zřejmě potvrzena. Po bye weeku 49ers vlétli na Browns, na hřišti jasně dominovali a jsou společně s Patriots stále neporaženi. Tým, který Kyle Shanahan buduje od roku 2017 konečně naplňuje potenciál, který v sobě má.

7. Eagles.png Philadelphia Eagles +2

Eagles si připsali povinnou výhru nad Jets a jsou znovu na té správné koleji. Navíc čekají na návrat některých zraněných hráčů, kteří tento tým můžou znovu posunout ještě o kousek výš. Každopádně Eagles jsou zpět ve hře.

8. seattle.png Seattle Seahawks +2

Russell Wilson je prostě skvělý. Tento QB znovu naházel 4 TD a spolu s vynikajícím běhovým útokem dokázal procházet obranou Rams. Na konci měli Seahawks štěstí, že Zuerlein netrefil vítězný field goal, ale štěstí k dobrému týmů patří, a takovým týmem Seahawks jsou.

9. Texans.png Houston Texans +4

Watson hraje letos na úrovni MVP ligy. Tento mladý QB znovu naházel přes 400y a přidal 5 TD. Obrana sice dovolila Falcons přes 30 bodů, ale útok hraje ve velké formě. Navíc Watson nebyl sackován a znovu se ukazuje, pokud je dobrá protekce tak Watson už zbytek zařídí.

10. Bears img.ashx.png Chicago Bears -5

Podnebí v Londýně Bears zřejmě neudělalo dobře. Stejně tak nakonec i absence Trubiskyho, kterého Daniel nedokázal dobře zastoupit. Obrana trochu netradičně dovolila Raiders přes 160 běhových yardů. Bears budou muset nastartovat svůj útok, jelikož při průměrném výkonu obrany znovu nedokázali vyhrát.

11. Bills.png Buffalo Bills +4

V těžkém utkání Bills dokázali přetlačit Titans a znovu ukázali, že dokáží vyhrávat těsné zápasy. Obrana zaznamenala pět sacků a z Bills se stává velmi nepříjemný soupeř v konferenci AFC.

12. vikings.png Minnesota Vikings -4

Rovnice slabých a silných týmů a výkonu Cousinse prostě platí. Vikings jasně přejeli slabé Giants a Cousins hrál skvěle. Minnesota však potřebuje porážet silné týmy, a to se jim zatím nedaří. Navíc aféra ohledně odchodu nebo setrvání Diggse u týmu klid do týmové šatny nepřidává.

13. Cowboys.png Dallas Cowboys -5

Dva těžké zápasy pro Cowboys a dvě prohry. Po úspěšném vkročení do sezóny je to pro Dallas lehké vystřízlivění proti silnějším soupeřům. Prescott už není neomylný a Cowboys se budou muset vrátit k základům a navázat na úspěchy ze startu tohoto roku.

14. Colts.png Indianapolis Colts +7

Colts našli recept jak na Chiefs! Skvělý útočný plán Franka Reicha fungoval bezchybně a Colts za svou dominantní ofenzivní lajnou běhali celý zápas s velkým úspěchem. Obrana proti Mahomesovi zahrála taky skvěle a Colts jsou aspirantem na playoff.

15. Ravens teamlogo.png Baltiomre Ravens -4

Další týden a další nepřesvědčivý výkon Ravens a Lamara Jacksona. Baltimore urval vítězství proti Steelers až v prodloužení, a to na konci hráli oceláři až se třetím QB. Baltimore tak také zažívá lehkou kocovinu po úspěšném startu do sezóny.

16. Lions.png Detroit Lions -

Bye week pro Lions a možnost přeskupit a načerpat síly do zbytku sezóny. Lions jsou zatím příjemným překvapením a uvidíme, jestli v dobrých výkonech budou pokračovat i nadále.

17. panthers.png Carolina Panthers +1

Pokud se o MVP sezóny většinou mluví v souvislosti s QB, tak letos to může být jiné. McCaffrey je k nezastavení a bez zraněného Newtona táhne útok Panthers na svých zádech. V zápase s Jaguars si připsal 3 TD a celkových 237 yardů a tuto cenu by si rozhodně zasloužil. Panthers se navíc posunuli na vítěznou bilanci 3-2.

18. browns.png Cleveland Browns -6

Browns dostali od 49ers pořádně naloženo a Baker Meyfield zaznamenal jedno ze svých nejhorších utkání ve své mladé kariéře. U Browns je to s výkony jako na houpačce. Pokud chtějí, aby jejich sezóna byla úspěšná, budou muset na konzistentnosti zapracovat.

19. Chargers. teamlogo.png Los Angeles Chargers -5

Bolts nezvládli domácí utkání proti Denveru, který doslova vymazal jejich passový útok. Stejně jako několik dalších týmů i Chargers musí najít zpět svou identitu a znovu začít vyhrávat zápasy.

20. Raiders.png Oakland Raiders +3

Raiders trochu překvapivě porazili v Londýně Bears a znovu ukázali, že mají talentovaný tým. Pokud Raiders budou hrát stejně i v dalších zápasech, tak se budou rvát o playoff. Raiders zatím chybí vyrovnanost výkonů, ale Gruden s týmem udělal veliký pokrok.

21. buccaneers.png Tampa Bay Buccaneers -2

Ofenzivní lajna Bucs nezvládla utkání proti Saints a dovolila soupeři sackovat Winstona hned 6x. Obrana, která letos hraje velmi dobře se naopak na Bridgewatera vůbec nedostala, a to byl klíčový faktor zápasu. Bucs utkání proti silným Saints nevyšlo, ale zdá se, že dokážou hrát vyrovnaně s kterýmkoliv týmem v lize.

22. jaguars.png Jacksonville Jaguars -2

Minshew efekt v zápase proti Panthers ztratil své kouzlo. Mladý rozehrávač hrál sice znovu dobře, ale ani to na vítězství nestačilo. Obrana nedokázala bránit McCaffreyho, který byl rozdílovým hráčem. Jaguars mimo Minshewa našli i svého číslo jedna WR, protože Chark hraje v posledních týdnech fantasticky. Ještě by to chtělo návrat Ramseyho a Jags mohou znovu promluvit do bojů o playoff.

23. Titans.png Tennessee Titans -1

Titans nezvládli těsné utkání proti Bills a znovu tak odešli s prohrou. Obrana hrála dobře, ale rozdílový byl výkon OL, která dovolila soupeři 5 sacků. Titans však mají stále vše ve svých rukou, a pokud se zlepší OL a produkce útoku, budou bojovat o playoff.

24. Broncos.png Denver Broncos +1

Broncos vstupovali do pátého týdne bez výhry, ale proti Chargers jasně ukázali, že bilance vítězství a proher neodpovídá jejich celkovému výkonu. Na domácím hřišti obrana jasně dominovala nad Chargers a útok konečně zaznamenal lepší zápas. Broncos si tak konečně připsali první vítězství.

25. Falcons.png Atlanta Falcons -1

Falcons nám ukázali, že mají skvělý útok a dokáží skórovat body. Pokud však obrana dovolí přes 50 bodů vyhrává se těžko. Falcons letos nejsou dobrým týmem a jsem sám zvědav, jestli coaching staff vydrží u kormidla i pro další rok. Pokud se něco do konce sezóny významně nezmění, tak se Falcons zřejmě vydají jinou cestou.

26. cardinals.png Arizona Cardinals +3

Murray si proti Bengals připsal své první vítězství a fanoušci Cardinals tak mohli okusit to, v co doufají, že uvidí v následujících sezónách. Murray hrál dobře po zemi i vzduchem a OL konečně začala blokovat soupeřův pass rush. Pro Cardinals rozhodně dobrý den.

27. Steelers.png Pittsburgh Steelers -

Velmi sympatický výkon od Steelers proti Ravens. Pittsburgh po zranění Rudolpha, který zůstal chvíli v bezvědomí po hitu Thomase, sahal po vítězství i se svým třetím QB. Steelers dokázali dotáhnout zápas až do prodloužení, v němž však rozhodla chyba Smith-Schustera, který na vlastní půlce přišel o míč.

28. Giants.png New York Giants -2

Proti Eagles si Giants moc neškrtli a tento rok asi budou chtít dostat do Jonese co nejvíc zkušeností, aby v další sezóně byli konkurenceschopným týmem.

29. Bengals.png Cincinnati Bengals -1

Bengals sice dokázali proti Cardinals v poslední čtvrtině srovnat stav skóre a prohráli až s vypršení času field goalem soupeře, ale výkony tohoto týmu nejsou vůbec dobré. V týmu se tak spíše spekuluje, kdo z velkých hráčů bude vyměněn před trade deadline.

30. redskins.png Washington Redskins -

Jay Gruden u Redskins skončil, ale problémy tohoto týmu pokračují dále. Redskins dlouhodobě nemůžou najít trenéra, který by je dostal zpět na výsluní. Otázkou je, jestli to je trenéry nebo špatnou prací front office… Já bych udělal čistku nejdříve tam.

31. Jets.png New York Jets -

Už je Darnold zpět? Ještě bohužel ne a vyhrát s Falkem zápas proti silnému týmu Eagles by se rovnalo zázraku. Jets nemají tak špatnou obranu, ale útok povolil Eagles 9 sacků a zaznamenal pouze 187 celkových yardů, a to je trestuhodně málo.

32. Dolphins.png Miami Doplhins -

Dolphins neprohráli!!! Měli totiž volný týden, ale i tak se musí umět radovat z maličkostí. Pokud nepřijde velký obrat po volném týdnu, tak jim budou zbývat pouze ty maličkosti.

autor: Jan Štiegler


Komentáře ke článku (celkem 85)

161904 leguan napsal před 5 měsíci:
POWER RANKING - je tu v kope 81 hlasujucich, myslim ze aspon trochu objektivne by to mohlo byt. Za tímom je aj priemerny pocet bodov (za 1.miesto - 32 bodov, za 32. mietso 1 bod)

1. New England Patriots 31,3
2. New Orleans Saints 30,5
3. Kansas City Chiefs 30,2
4. Green Bay Packers 28,1
5. San Francisco 49ers 27,0
6. Los Angeles Rams 26,9
7. Seattle Seahawks 26,8 
8. Philadelphia Eagles 24,8
9. Houston Texans 23,7
10. Buffalo Bills 22,3
11. Chicago Bears 21,0
12. Indianapolis Colts 20,7
13. Minnesota Vikings 20,3
14. Dallas Cowboys 19,9
15. Baltimore Ravens18,3
16. Detroit Lions 17,5
17. Carolina Panthers 16,3
18. Oakland Riders 14,6
19. Los Angeles Chargers 13,7
20. Cleveland Browns 13,3
21. Jacksonville Jaguars 11,8
22. Tampa Bay Buccaneers 11,3
23. Tennessee Titans 10,2
24. Denver Broncos 9,2
25. Atlanta Falcons 8,0
26. Pittsburgh Steelers 7,0
27. Arizona Cardinals 6,3
28. New York Giants 5,6
29. Cincinnati Bengals 3,7
30. New York Jets 3,1
31. Washington Redskins 3,0
32. Miami Dolphins 1,4

Budem tento link na power ranking kopirovat do prvej diskusie po skonceni kola a vzdy ked vyjde honzov, mozme ho porovnat. Dalsiemu kolu zdar
161893 mm-majkl napsal před 5 měsíci:
Mimo hru má být 3-4 měsíce po operaci, která proběhla někdy na konci srpna. Poslední informace někdy ze zaří je, že v prosinci by se mohl objevit na hřišti. Určitě i záleží, v jaké situaci Bolts budou. Pokud už bude po nadějích na PO, nemyslím si, že to budou nějak hrotit a max.mu dají "čuchnout" v pár snapech.
161839 Luc123 napsal před 5 měsíci:
Neříkám že je 20 lepších, ale že minimálně 20 hráčů hraje na jeho úrovni. 

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Tým: Packers (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2004


Víte, co je?

Pojem: Trade

Výměna hráčů mezi týmy. V NFL není zvykem, jako například ve fotbale, hráče kupovat. Trade

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za únor 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4959×
formic | on-line 4841×
Ježour | off-line 4519×
DebiQue | on-line 4389×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4