NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Robert Griffin III obdržel playbook Redskins

neděle 29. dubna 2012, 11:00 Čerstvá posila Washingtonu Redskins – Robert Griffin III. – řekl na sobotní tiskové konferenci, během které byl oficiálně představen jako člen týmu Redskins, že od té doby, kdy byl v pátek Washingtonem draftován, se již dvakrát sešel s ofenzivním koordinátorem Kylem Shanahanem. Oba meetingy trvaly dohromady šest hodin. Během nich obdržel Griffin od Shanahana playbook Redskins, který se podle svých slov naučí „ovládat“, jak nejrychleji to půjde, a zároveň probírali signály ofenzivního systému Redskins a způsoby, jakými se jej budou snažit zastavit defenzívy soupeřů.

Robert Griffin III obdržel playbook Redskins Fanoušci Redskins doufají, že se RG3 stane jejich franchise quarterbackem

„Mám playbook a chystám se do něj ponořit,“ řekl Griffin v nedávném rozhovoru. „Budou mě využívat různými způsoby a budou na mně zakládat svou ofenzívu.“ Griffin, který bude ve Washingtonu nosit dres s číslem 10, tedy stejné číslo, které nosil, když hrál univerzitní fotbal za tým Baylor Bears, dodal, že půjde příkladem svým spoluhráčům v kabině. „Musíte tam jít a ukázat jim. Nemůžete přijít jako top pick a říct: ‚Hey, tohle je můj tým, budeme dělat vše po mém.’”

RG3, jak se Robertu Griffinovi III. zkráceně přezdívá, si je rovněž vědom toho, že do něj Redskins, kteří se neprobojovali do playoff od roku 2006, vkládají veškeré své naděje. „Draftovali mě proto, abych se stal řešením, a já mám v úmyslu být toho součástí,“ prohlásil.

Redskins zaplatili vysokou cenu za to, aby se posunuli na letošním draftu co nejvýše, a mohli si tak současného držitele Heisman Trophy vybrat do svého týmu. Redskins vyměnili dvě budoucí práva volby v prvním kole draftu roku 2013, 2014 a právo volby v letošním druhém kole draftu do St. Louis Rams. Griffin řekl, že si je vědom ceny, kterou za něj Redskins zaplatili, a že je připraven na tlak, který bude na něj kvůli tomu vyvíjen. „Tohle je byznys. Já jsem profesionál a hodlám z toho vytěžit co nejvíce,“ prohlásil budoucí starting quarterback týmu, který vyhrál Super Bowl naposledy v roce 1991.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 2)

9709 Lubosinho napsal před 92 měsíci:
Ten obrázok hore je dobrý. :)))
9703 RC14 napsal před 92 měsíci:
A co Luck?O RG3 se tu napsalo o hodně víc, rád bych se něco dozvěděl o Luckovi.Díky

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Forward Pass

Přihrávka, která přeletí line of scrimmage (letí směrem dopředu). Forward pass mohou zachytit pouze eligible receivers (hráči kteří smějí podle pravidel… Forward Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za listopad 2019:

pafka | off-line 100 bodů
Churandy | off-line 95 bodů
malach | off-line 95 bodů
panko | off-line 95 bodů
gaučový odborník | off-line 4594×
DebiQue | off-line 4188×
formic | off-line 4151×
Ježour | on-line 4097×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4