NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality

Statistické zajímavosti, o nichž se nyní mluví v NFL - 8. týden

Opět zde máme několik rekordů, překonaných milníků a statistických kuriozit, jež zaujaly média, komentátory a fanoušky nejen za mořem. Přeji hezké počtení.

Diskuze ke článku:

celkem: 43 komentářů
164727 OMAHA napsal před 8 měsíci:
Drake a Sanders skvelé posily, ihneď zlepšenie útokov. Dnes fakt pekný zápas od oboch. Kyler je franchise QB, Cards to majú dobre rozbehnuté, Larry vydrží ďalšiu sezónu 😊 49 ers ma prekvapili, hrajú lepšie ako som čakal, ale majú pred sebou ťažšiu polovicu schedule, tak si počkám ako to s nimi vlastne je. PS: Nikdy by som si nepomyslel, že trénerom nevhodne vybraný TO v prvej polovici zápasu môže rozhodnúť zápas. 👊
164734 Luc123 napsal před 8 měsíci:
Nesouhlasím hned s řadou tvrzení, zaprvé každé rozhodnutí má vliv na výsledek. Kdyby si TO nevzal tak by nedostali TD, ale druhý poločas by se hrál úplně jinak a třeba by vyhrála Arizona nebo by to byl debakl. 49ers šli do kabiny s jasným vedením a tomu určitě byla přizpůsobena taktika a playcalling ve druhé půli. Co se týká Muryho, tak jsem mu moc nevěřil, ale letos hraje dobře ale po prvním 8 kolech napsat že je franchise QB je opravdu hodně unáhlené. Minimálně 2 roky je třeba počkat. Souhlasím jen s tím Larrym, vypadá skvěle a klidně ještě 2 roky by mohl hrát pokud nepřijde zranění.
164736 Ježour napsal před 8 měsíci:
Murray je pro tebe frančízák? Vidím ho a vzpomínám na Paklíče z Pevnosti Boyard. Cards budou muset přestavět celou O-line tak, aby v ní nikdo neměl víc než 170cm. To kvůli lepšímu výhledu, aby nemusel kvůli každému hodu ven z kapsy. Ještě pořád dokáže kvůli neokoukanosti něco uhrát, ale až budou mít na něj DC více studijního materiálu, tak si smlsnou. Celý tenhle experiment mi zatím přijde jako jeden velký vtip, nevěřím že tohle může dlouhodobě fungovat.
164739 Luc123 napsal před 8 měsíci:
Souhlasím se tebou, ale Kylerovi musím dát kladně body že to i tak zvládá lépe než jsem čekal. Ale obavu o které mluvíš sdílím také. Nebyl bych tak klidný být fandou Cards.
164744 12palcu napsal před 8 měsíci:
Dle tvojí optiky pak nechápu proč Osweiler hrál takový hovno... 6'8" a už nehraje, tenhle tvůj koment ti může jednou někdo pěkně omlátit o hlavu. Už běžte doprdele s těma kecama, že je někdo malej druhej levorukej další pomalej atd. To nejsou argumenty, akorát vám to zatemňuje mozek. Dyť tuhle ligu hraje kluk bez ruky proboha.!
164747 Ježour napsal před 8 měsíci:
Na to jsem samozřejmě připraven, že mi to nekdo omlátí o hlavu. Nemám problém uznat, že jsem se v něm mýlil. No musíme počkat, jen čas nás rozsoudí.
164745 potkan napsal před 8 měsíci:
veru, kyler ma 5 stop a desat palcov, nema nijaku sancu. podobne ako isty russel wilson, ktory ma len o palec viacej, alebo nejaky drew brees, ktory je vyssi o cele dva palce. stratene pripady, nechapem preco vlastne nieco skusaju
164724 EricBerry_Tribute napsal před 8 měsíci:
Tak a teď klidně můžou být Niners 8-8 s tím rozpisem a všechno bude zase při starém 😁
164725 Aleš napsal před 8 měsíci:
Vojta bude zlej.. to ubiti písmenky si nezasloužíš, Petře :D
164726 EricBerry_Tribute napsal před 8 měsíci:
To víš, musí tu být nějaká rovnováha 😁 Formic to tlačí extrémně hore, tak já musím extrémně dole 👍 ale čísla jsou neúprosná, rekord týmu se kterými už Niners hráli je skoro opacnej než proti kterým budou teď hrát. Cca 40-20 a 20-40.
164728 DCC napsal před 8 měsíci:
Jen poupravím :-). Prvních osm zápasů bilance týmů 20-40. Druhých osm týmů, které SF čekají mají nyní 40-23.

Na utkání s Packers, Seahawks a Saints se určitě podívám - jedno z toho může být NFC Championship. 
164730 OMAHA napsal před 8 měsíci:
Majú doma Cards, Falcons a Rams. To dajú, ostatné sa uvidí hneď budúce kolo ako to zmaknu so Seahawks. Ja tipujem 13:3.
164732 Šráma*NOTRE DAME napsal před 8 měsíci:
Teď už si tu všichni musíme přiznat, že jsou 49ers na dobré cestě mít skvělou sezónu. Otázkou je, co považujeme za skvělou sezónu. Z ohledem na minulé léta, je to Playoff? Konferenční finále? :-) 

Ale co, já jím to docela i přeju. Mají tam našeho Mika McGlincheyho a Sheldona Daye. :-)
164737 formic napsal před 8 měsíci:
to urcite no
164742 Šráma*NOTRE DAME napsal před 8 měsíci:
Laskavě si odpusť komentáře. Každej snad vidí, jak si proti mé osobě věčně zaujatej. A to nikoho nezajímá. Napíše takovouhle sračku. Místo toho, aby si napsal svůj pohled. Zaujatost sama. Duševní porucha? Asi. :-)
Zobrazit stránku:

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Tým: Packers (#12)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2004


Víte, co je?

Pojem: Lateral Pass

Lateral pass je název pro přihrávku, která neletí dopředu (forward pass) ale dozadu. Teprve po chycení míče, může hráč běžet dopředu. Lateral Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5019×
formic | off-line 4974×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4494×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4