NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipovačka 2018 - vyhodnocení

sobota 15. června 2019, 20:10 I AM BACK! Prý tu byla po mě sháňka :-)

Tipovačka 2018 - vyhodnocení

Zdravím všechny příznivce toho nejlepšího sportu na světě a zejména ty, kterým dlužím vyhodnocení Tipovací soutěže sezony 2018. Přijměte, prosím, mou omluvu nad opravdu dlouhým zpožděním. Nejen fotbalem živ je člověk a není na škodu si od něj na chvíli vyčistit hlavu. Aby toho nebylo málo, tak jsem navíc na konci března draftoval do rodiny v 1.kole (Ládík, 3.60kg, 53cm, University of Maminka), takže od té chvíle je volného času ještě méně, však to většina z vás zná. Ale dost bylo výmluv a pojďme na věc!

V srpnu vyhlášené soutěže se nakonec zúčastnilo a svoje tipy bez bázně vyplnilo 138 tipujících. Celkem 137 mužů + jedna fanynka - Daniela Krejčová -, která byla nakonec lepší než 77 z nich. Výborně, jen tak dál! Predikovat tak vyrovnanou soutěž jako je NFL je velmi složité, o to víc, když vám vaše tipy neúprosně drtí zranění, taktizující Le´Veon Bell, mrcha štěstěna a v neposlední řadě i naprostá nelogika. Dal jsem si tu práci a spočítal, že celkem 56 soutěžících tiplo Patriots na účast v SuperBowlu, ale z těchto 56 predikovalo zisk 6.titulu jen 14! To bych si hlavu nevěřícně ukroutil. A další zvláštnosti? Tak např. jméno konečného vítěze ceny MVP Patricka Mahomese jsem u všech tipérů vyčetl jen 3x. O to hůř, když se ve všech třech případech jednalo o tip na nejvíce hozených interceptions. A který tým jste nejčastěji hádali v kategorii "nejvíce povolených sacků"? Ano, Indianapolis Colts. A nakonec jich Nelson aspol.povolili ze všech o-lines nejméně. Čert aby se v tom vyznal, že? Nejvyšší průměr yardu na 1 běh u hráčů, kteří naběhali alespoň 400yardů získal ... tam dadadá ... QB Bills Josh Allen! Cože?! Všichni z vás jste tipovali hráče z pozice RB. Tohle jasně nezvládl organizátor soutěž, protože další v pořadí byli Mitch Trubisky a Deshaun Watson. Jak by napsal Jirka Robek - tohle se nepovedlo - a hranice se příští rok posunu určitě výš. Přesto se žádnému tipujícímu nestalo, aby neměl ani jednu správnou odpověď, a to hlavně díky Patriots v AFC - East. Také proto pro příští ročník chystám speciálně pro tuto divizi zcela jiný způsob bodování, můžete se těšit, bude to pecka ;-)

A jdeme na výherce!

Z 50 tipovaných kategorií trefil 14x do černého celkový vítěz tipovačky Tomáš Hartmann alias "cvak" z Brna, kterému tímto uznale tleskám a gratuluji. Jako hlavní cenu získává volnou objednávku v NFL shopu v hodnotě $30. Na druhém místě se se shodným počtem 13 správných tipů umístnili Libor Štěpán alias "libstep79" z Havířova a Dávid Gajdošík (bez nfl.cz registrace) z Nitry. Kluci shodně získávají volnou objednávku v NFL shopu v hodnotě $20. A pak tu mám jednu prekérku v podobě přeplněného 3.místa, kde se s 12 zásahy shodně umístnili Michal Fridrich alias "mfr" z Rosic, Dominik Kiss alias "domco_gb" z Bratislavy a Jiří Kufner alis "kiiifa" z Prahy. Abych nemusel dělat soudce z lidu, rozhodl jsem se bronzovou medaili a ceny udělit všem třem. Na americkém NFL shopu (ne na europe nfl shopu) si vyberete nějakou maličkost v hodně $15. Společný balík zpoza oceánu by měl dorazit někdy v průběhu srpna, takže zrbusu novým merchem budete na nadcházející sezonu zcela jistě vybaveni. Takže urychleně vybírejte a posílejte mi do emailu linky na vybraná trička, kšiltovky, dupačky, samolepky na auto apod.

Další ročník tipovačky 2019 vyhlásím se startem preseason zápasů, takže opět budeme moci změřit své odborné věštecké schopnosti a pak si nechápavě drbat hlavu. Těším se ohromně na další ročník NFL a na nové nervydrásající debaty na fóru.

autor: Honza "Ježour" Ježek

Sponzorem cen do tipovačky je společnost Tipsport a.s. ve spolupráci s New England Patriots. Děkujeme

Komentáře ke článku (celkem 43)

155805 Jonash napsal před 14 měsíci:
To už snad radši Kapelníka :O
155777 EricBerry_Tribute napsal před 14 měsíci:
Radši o Jimmy G než o Murrayho 😁
155776 Ježour napsal před 14 měsíci:
Že by jel Inža na výlet do Plzně? A mají vůbec fanshop?

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Free Agency

Trh s volnými hráči. Free Agency

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4507×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4