NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na Den díkuvzdání

čtvrtek 28. listopadu 2019, 18:00

Tipy na Den díkuvzdání

 Zápas Doktor  Ondra  Štigi  Ježour  Výsledek 
Bears
Lions
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Bills
Cowboys 
Bills.png
Bills.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Bills.png
Saints
Falcons
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Falcons.png
Saints.png

Bears@Lions

Tip: Bears

Bears sice nehrají žádný úžasný fotbal, ale Lions jsou na tom ještě hůř. Nemají obranu, nemají běhovou hru a nemají ani quarterbacka. Jsem zvědav, jak se David Blough při své premiéře předvede, ale to je tak asi to jediné, na co se v dnešní sváteční den od Lions těším. Jasná výhra pro Bears.

Bills@Cowboys

Tip: Bills

Buffalo je z mého pohledu nejpodceňovanějším týmem celé ligy. Drží stále skvělou bilanci a s ní a reálnou šanci na postup do play-off. Naopak Boys jsou výkonnostně na sestupu. Běhová hra zdaleka není tak efektivní jako v předchozích letech a když ubráníte Amariho, tak máte vyhráno. Pats všem ukázali recept na to, jak Dallas porazit. Stačí přibrzdit Elliotta (což běhová obrana Bills zvládne), ubránit Coopera (což by měl White zvládnout také) a porazit je během. Dnes to bude o čtveřici Allen – Singletary – Oliver – White. Ti by se měli postarat o splnění všech výše popsaných cílů. A Dallas porazit.

Saints@Falcons

Tip: Saints

Před třemi týdny dokázali Falcons naprosto šokujícím způsobem své rivaly z NFC South přejet. Vytvořili drtivý tlak na Breese a jejich obrana hrála jak vyměněná. Když jsem se na ten zápas díval, tak jsem se musel třikrát štípnout, abych uvěřil, že tohle je opravdu Falcons D. Za týdne se konala další parádní defenzivní jízda a Sokolové bez problémů uklovali i Pantery. Ovšem minulý týden už to byl zase ten obvyklý průchoďák, který Bucs provětrali tam a zpátky. Osud dnešního utkání tak bude záviset na tom, kterou obranu Falcons na hřišti uvidíme. Jestli tu z weeku 10 a 11 nebo tu ze zbytku sezóny. Ale protože mě život naučil, že motyka sice může vystřelit, ale nikdy nevystřelí dvakrát, tak se domnívám, že dnes Saints porážku týmu z Georgie oplatí. 

autor: Doktor

__________________________________________________________________________________

Bears@Lions

Bears 

Detroit hraje až s třetím QB a David Blough to bude mít proti Mackovi a spol. hodně těžké. Na druhou stranu Bears jsou v útoku nebezpečný, podobně jako Lions se třetím QB. Možná se dočkáme remízy 0:0…. žerty stranou tohle Bears musí zvládnout. 

Bills@Cowboys

Cowboys 

Oba týmy mají nálepku, že dokáží vyhrávat pouze se slabými týmy a oba týmy dnes mohou udělat důležitý krok k lepšímu vnímání své situace. Cowboys mají lepší tým jako celek, ale souboj útok Dallasu a obrany Buffala bude hodně zajímavý. 

Saints@Falcons

Saints

Svatí už se jednou od ptáčků nechali nachytat, ale dvakrát stejnou chybu neudělají. Navíc si mohou s předstihem zajistit divizní titul a nebylo by to hezké na Den díkuvzdání? Bude.

autor: Jan Štiegler

Komentáře ke článku (celkem 300)

168442 kraken1984 napsal před 9 měsíci:
Tak nechcete prece po hracich co maji 188 Jacobi a 193 harry aby to byli rychlici tipu Hill , cooks... ba naopak vyuzit jejich vysku proti cornerum jak dlouhe passy... dorset stejne ne i tolik rychly jako vyse zminovani :)
168441 DCC napsal před 9 měsíci:
Nechceš si ty příspěvky z mobilu po sobě alespoň přečíst a zrevidovat? :-D
168440 12palcu napsal před 9 měsíci:
neboli po česku: z prdele klika.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Randy Moss

Randy Moss

Tým: 49ers (#84)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 1999


Budoucí člen fotbalové síně slávy Randy Moss, započal svou profesionální fotbalovou kariéru v barvách Minnesoty Vikings, kteří si ho vybrali do svého týmu v 1.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Backfield

Označení pro území na hřišti, které se nachází za line of scrimmage. Backfield

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4507×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4