NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 10

neděle 10. listopadu 2019, 18:00

Tipy na výsledky zápasů - Week 10

Zápas Doktor  Ondra  Štigi  Ježour  Výsledek 
Lions
Bears
Bears img.ashx.png
Lions.png
Lions.png
Lions.png
Bears img.ashx.png
Ravens
Bengals
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Bills
Browns
browns.png
Bills.png
browns.png
browns.png
browns.png
Chiefs
Titans
chiefs.png
chiefs.png
chiefs.png
chiefs.png
Titans.png
Falcons
Saints
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Falcons.png
Giants
Jets
Giants.png
Giants.png
Giants.png
Giants.png
Jets.png
Cardinals
Buccaneers
buccaneers.png
buccaneers.png
cardinals.png
buccaneers.png
buccaneers.png
Dolphins
Colts
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Dolphins.png
Panthers
Packers
panthers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Rams
Steelers
rams.png
rams.png
rams.png
rams.png
Steelers.png
Vikings
Cowboys
vikings.png
vikings.png
vikings.png
Cowboys.png
vikings.png
Seahawks
49ers
49ers.png
49ers.png
seattle.png
49ers.png
seattle.png
Úspěšnost 5 - 7 4 - 8 5 - 7 4 - 8  

Chiefs@Titans

Chiefs

Návrat Patricka Mahomese po zranění rozhodně vleje nový impuls do útoku Chiefs, i když Andy Reid ukázal, že schéma má postavené skvěle a i náhradník Moore v něm odváděl výborné výkony. Chiefs budou pro Titans příliš těžký oříšek.

Cardinals@Buccaneers 

Cardinals

V tomto zápase se může rozstřílet Winston a hodit 5 TD, ale zároveň i zastřelovat a hodit soupeři 5 INT. Arizona se pod Murraym lepší každý zápas a věřím, že to v přestřelce proti Bucs urvou.

Giants@Jets

Giants

New Yorkské derby, bohužel za současné situace, kdy oba týmy spíše vyhlížejí další ročník. Giants proti Cowboys první půlku nehráli vůbec špatně, jen nebyli produktivní v koncovce u red zone. Naproti tomu Jets jsou ve velké herní krizi a v tomto derby bych věřil týmu z New Yorku…tedy Giants.

Falcons@Saints

Saints

Falcons se sice do sestavy vrací Matt Ryan, ale na rozjetou mašinu New Orleans Saints v Atlantě letos prostě nemají. Očekávám další útočné hody Breese a spol.

Bills@Browns

Browns

Browns jsou sice ve velké herní krizi, ale něco mi říká, že by to proti Bills mohli zvládnout. Buffalo v posledních týdnech bylo také jako na houpačce a případná prohra by ukázala jejich pravou tvář. Browns navíc musí v druhé polovině sezóny zachraňovat reputaci, a jinak než výhrami to nepůjde.

Ravens@Bengals

Ravens

Ravens jsou namlsaní ze zápasu s Patriots a chtějí celé lize ukázat, že budou velkým hráčem v AFC. Bengals, kteří ještě nevyhráli, by neměli proti útoku Lamara Jacksona klást velký odpor.

Lions@Bears

Lions

Lions sice venku nehrají tak dobře jako doma, ale útok Chicaga zatím nezahrál dobře snad ani na tréninku. Navíc útok Lions dokáže v některých zápasech nasázet soupeři přes 30 bodů, jako by se nic nedělo, a to může být i tento případ proti velmi dobré obraně Bears.

Dolphins@Colts

Colts

Dolphins mají na svém kontě W z minulého týdne a mohou se opět „soustředit“ na boj o první výběr draftu… Colts budou bez zraněného Brissetta a Dolphins by si mohli připsat druhé vítězství. Nicméně tým z Indianapolis nám už letos několikrát ukázal, že se dokáže adaptovat na složité situace a tento zápas zvládnou a udrží se v boji o playoff.

Rams@Steelers

Rams

Po prvních třech týdnech by to byla jasná sázka na Rams, ale Steelers se v posledních týdnech neskutečně zvedli a jejich obrana hraje skvěle. Steelers ale mají velkou marodku na RBs a proti Aaronu Donaldovi se bude hrát těžko.

Panthers@Packers

Packers

Panthers vyřešili situaci okolo Allena a Newtona zapsáním Super Cama na listinu IR a místo pro Allena být jasným QB1. Packers se v minulém týdnu hodně trápili proti Chargers a věřím, že tak neproduktivní útok Packers nezopakují dvakrát v řadě.

Vikings@Cowboys

Vikings

Tak tohle bude zápas týdne. Oba týmy potřebují vyhrát, aby si udržely své pozice na případné playoff. Dallas by vítězstvím mohl umlčet jejich kritiku, že vyhrávají pouze proti slabým týmům, a na druhé straně Vikes ukázat, že mají tým ready na playoff. Čekám hodně vyrovnané utkání, které pro sebe urvou na konci zápasu Vikings.

Seahawks@49ers

Seahawks

Upset alert! 49ers letošní sezónu nezakončí s bilancí 16-0 a myslím, že jejich první prohra přijde proti Seahawks. Na skvělou obranu 49ers potřebujete vykouzlit něco speciálního, a o Wilsonovi se ví, že kouzlit umí. Možná budoucí MVP letošního roku by tak mohl vykouzlit první prohru pro San Francisco.

autor: Jan Štiegler

Komentáře ke článku (celkem 584)

166404 DebiQue napsal před 9 měsíci:
Presne tam som to cital... :)
166323 Hooper napsal před 9 měsíci:
Třeba Kuppa, který nechytil v neděli ani jeden balón.
166322 odell13 napsal před 9 měsíci:
Za mě to byla reakce na Seahawk, že Jimmy podle něj nehrál úplně mizerne. No já tvrdím, že jo. Jo, WR mu nepomohli, ale spousta hodně vysokých míčů, prihravky daleko od WR. No a ten poslední drive v regulation a prodloužení, škoda slov.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Joe Namath

Joe Namath

Tým: (#)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1965


I přes těžké zranění kolene, které se Namathovi přihodilo na univerzitě v Alabamě, byl draftován do obou asociací, které tehdy existovaly. National Football League… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Onside Kick

Speciální výkop míče ze země. Na rozdíl od klasického kick off se kicker nesnaží kopnout míč co nejdál. Ale naopak co nejblíže před sebe a své spoluhráče. Onside Kick

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4