NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 11

neděle 17. listopadu 2019, 18:35

Tipy na výsledky zápasů - Week 11

Zápas Doktor  Ondra  Štigi  Ježour  Výsledek 
Cowboys
Lions
Cowboys.png
Cowboys.png

Cowboys.png
Cowboys.png
Jaguars
Colts
Colts.png
Colts.png

Colts.png
Colts.png
Bills
Dolphins
Bills.png
Bills.png

Dolphins.png
Bills.png
Broncos
Vikings
vikings.png
vikings.png

vikings.png
vikings.png
Saints
Buccaneers
Saints.png
Saints.png

buccaneers.png
Saints.png
Jets
Redskins
redskins.png
Jets.png

Jets.png
Jets.png
Falcons
Panthers
panthers.png
panthers.png

panthers.png
Falcons.png
Texnas
Ravens
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png

Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Cardinals
49ers
49ers.png
49ers.png

49ers.png
49ers.png
Bengals
Raiders
Raiders.png
Raiders.png

Raiders.png
Raiders.png
Patriots
Eagles
Patriots.png
Patriots.png

Patriots.png
Patriots.png
Bears
Rams
rams.png
rams.png

rams.png
rams.png
Chiefs
Chargers
Chargers. teamlogo.png
chiefs.png chiefs.png
chiefs.png
Úspěšnost 10 - 3 13 - 1   10 - 3  

Jets@Redskins

Tip: Redskins

Jets sice minulý týden zvítězili, ale obrana Redskins bude dělat Darnoldovi nemalý problém. Naopak Skins budou hrát s Haskinsem a s již uzdraveným Guicem – a právě tento running back by mohl být X-factorem zápasu dvou outsiderů.

Saints@Bucs

Tip: Saints

Svatí odehráli minulý týden jeden z nejhoršch zápasů za poslední roky. Nedařilo se jim absolutně nic. Od protekce Breese až po secondary. Takový kolaps už se ale podruhé za sebou opakovat nebude – dnes získá defenzíva proti Winstonovi několik turnoverů a Brees bude zpět v MVP formě.

Broncos@Vikings

Tip: Vikings

Obrana Broncos se sice lepší s každým zápasem, ale Vikes hrají momentálně v absolutní top formě. Na domácím hřišti žádné překvapení nepřipustí.

Bills@Dolphins

Tip: Bills

Miami vyhrálo dva zápasy za sebou a Bills pro změnu prohráli dva ze tří a skórují pramálo bodů. Nabízelo by se tedy vsadit na Dolphins. Ovšem já jsem toho názoru, že obrana Bills tentokrát zamotá Fitzmagicovi hlavu a běhový útok Bills zařídí zbytek. Kvalita je prostě na straně Buffala.

Jaguars@Colts

Tip: Colts

Duel comebacků – Jaguars se vrací Foles, Colts zase Brisett. Ovšem pro Colts je to výrazně významnější upgrade než pro Jags. Osobně jsem přesvědčen, že Brissett je jedním z nejpodceňovanějších quarterbacků v lize. A že i dnes dovede svůj tým k vítězství.

Cowboys@Lions

Tip: Cowboys

Boys minulý týden příliš nefungoval běhový útok. Ale proti nám se zase chytne. Naše obrana je jak dělaná na to, aby si na ní soupeř spravil sebevědomí.

Falcons@Panthers

Tip: Panthers

Falcons měli minulý týden na svědomí překvapení kola – ale blesk nikdy neuhodí dvakrát do stejného místa. Panthers už je nepodcení a tenhle zápas bez větších problémů ovládnou.

Texans@Ravens

Tip: Ravens

Šlágr tohoto kola. A to hned od sedmi hodin. Na souboj Deshauna s Lamarem se určitě těší každý fanda amerického fotbalu na světě. Z mého pohledu jsou ovšem Ravens komplexnějším týmem – mají lepší obranu a lepší play-calling. Jejich pistol formace budou zase k nezastavení.

Cardinals@49ers

Tip: 49ers

Niners už nejsou neporažení, ale skvělý Seattle je udolal až po obrovské bitvě v prodloužení. Cards jsou o dva levely níže a dnes nebudou mít proti výborně hrající defenzívě domácích nejmenší šanci.

Patriots@Eagles

Tip: Patriots

Repríza předloňského Super Bowlu bude určitě velkým tahákem odpoledních zápasů. Pats sice prohráli s Ravens a mohlo by se zdát, že silnější týmy jim budou dělat problémy, ale jejich obrana si dokáže s Eagles hravě poradit. Vytvoří na Wentze tlak, kterému nebude schopen čelit. A i díky tomu se dočkají odplaty za porážku v nejdůležitějším zápase roku.

Bengals@Raiders

Tip: Raiders

Sice mě trošku svědí ruka, že bych si vsadil na upset, protože Raiders jsou přesně tím týmem, který je schopen totálně zkolabovat i proti mnohem slabšímu soupeři, ale pořád je tu Josh Jacobs, Tyrell Williams a Darren Waller. A hlavně skvělá O-line. Too much to overcome…

Bears@Rams

Tip: Rams

Souboj možná dvou největších zklamání letošní sezóny. Běhová obrana Bears, přes kterou vloni neprošla ani myš, patří letos k podprůměru ligy. Rams, kteří vloni skórovali 40 bodů s prstem v nose, se nemohou prosadit a Goff hraje naprosto příšerně. Ovšem Trubisky hraje ještě hůř. A to dnes rozhodne.

Chiefs@Chargers

Tip: Chargers

Showdown in Mexico! U Chargers platí přímá úměra, že čím těžší soupeř je čeká, tím hrají líp. Jejich gameplan na tenhle zápas bude jasný – Gordon, Gordon, Gordon a držet Mahomese na lavičce jak dlouho to jen půjde. A vzhledem k tomu, že Melvin se dostává do top formy, by to i mohlo vyjít. Kdyby hráli Bolts s Bengals, tak bych hodně přemýšlel, na koho si vsadit. Ale proti Chiefs prostě musím položit kilo na ně.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 449)

167229 Doonku napsal před 8 měsíci:
Tua tet asi bude rád jak se dostane do top10 protože mít zranění na college a přejít na nfl které je rychlejší muže byt raz dva zase out pokud nebude mít off line dobrou.myslím si že jen ten trener který do toho pujde bud vyhraje nebo totalně prosere draft je to 50-50 ale myslím si že hodně ty top picky pujdou na jistotu  
167164 Maradona464 napsal před 8 měsíci:
Hip není myšlený bok, nýbrž kyčelní kloub.
167163 Oakley napsal před 8 měsíci:
https://youtu.be/bCeu2M7dlW8 Já bych to tak jednoznačně pro nás ani zdaleka neviděl, ale i tak zajímavej pohled na AFC West :)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Chris Johnson

Chris Johnson

Tým: Titans (#28)
Pozice: Running Back
Draft v roce: 2007


NFL kariéra v kostce Christopher Duan Johnson byl v roce 2008 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 24. hráč celkově, týmem Tennessee Titans. … Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Chain Gang

Jiné označení pro Chain crew. Chain Gang

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4975×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4495×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4