NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 14

neděle 8. prosince 2019, 17:30

Tipy na výsledky zápasů - Week 14

Zápas  Doktor  Ondra Štigi Ježour Výsledek
Panthers
Falcons
Falcons.png
Falcons.png
panthers.png
Falcons.png
Falcons.png
Ravens
Bills
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Bengals
Browns 
Bengals.png
Bengals.png
browns.png
browns.png
browns.png
Redskins
Packers
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Lions
Vikings
vikings.png
vikings.png
vikings.png
vikings.png
vikings.png
49ers
Saints
49ers.png
49ers.png
Saints.png
49ers.png
49ers.png
Dolphins
Jets
Dolphins.png
Dolphins.png
Jets.png
Dolphins.png
Jets.png
Colts
Buccanners
buccaneers.png
Colts.png
buccaneers.png
buccaneers.png
buccaneers.png
Broncos
Texans
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Broncos.png
Chargers
Jaguars
Chargers. teamlogo.png
jaguars.png
jaguars.png
jaguars.png
Chargers. teamlogo.png
Titans
Raiders
Titans.png
Titans.png
Titans.png
Titans.png
Titans.png
Chiefs
Patriots
chiefs.png
Patriots.png
chiefs.png
Patriots.png
chiefs.png
Steelers
Cardinals
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Seahawks
Rams
rams.png
seattle.png
seattle.png
rams.png
rams.png
Giants
Eagles
Giants.png
Eagles.png
Eagles.png
Giants.png
Eagles.png
Úspěšnost 11-4 8-7 10-5 10-5  

Colts@Bucs

Tip: Bucs

Běhová obrana Tampy patří k těm nejlepším v lize. A Colts mají ofenzívu založenou právě na běhové hře. Tampa s hvaězdným nováčkem Devinem Whitem running game Colts vymaže A Jameis i přes dva interceptiony nějakých 25-30 bodů zvládne. Tampa bude týmem prosince.

Dolphins@Jets

Tip: Dolphins

Fitzmagic hraje naprosto v klidu a v pohodě. Ví, že nemá, co ztratit, a tak si užívá každý snap. Navíc v Parkerovi našel dokonalý cíl svých pasů. Devante konečně naplno rozvinul svůj potenciál a jede neskutečné bomby. A ani Jets ho nezastaví.

49ers@Saints

Tip: 49ers

Pokud chcete Niners porazit, musíte mít nutně dual threat QB. Wilson a Lamar je trápili, naopak Aarona smázli jak nic. O-line Saints nehraje ani zdaleka v takové formě jako vloni a Saleh boys ji dneska rozervou na cucky.

Lions@Vikings

Tip: Vikings

Another day of pain….

Broncos@Texans

Tip: Texans

Domácí sice mohou mít s pass-rushem Broncos problémy, ale Lock si proti Crennelovým blitzům ani neškrtne. Už proti Chargers mu dělaly blitzy obrovské problémy a proti Texans to bude ještě horší. Víc, jak 20 bodů Broncos nedají a to na Houston stačit nebude.

Redskins@Packers

Tip: Packers

V současné formě Redskins na Lambeau opravdu vyhrát nemůžou. Smith-duo si Haskinse podá se vším všudy.

Bengals@Browns

Tip: Bengals

Browns hrají celou sezónu naprosto příšerně. A vůbec nejhůř hraje Baker. Co nenaběhá Chub s Huntem, to nemají. A proti Atkinsovi, Hubbardovi a Dunlapovi se běhá fakt blbě. Naopak Mixon září a Dalton si dokonale užívá svoje poslední týdny v Cincy. V tomhle zápase zvítězí nadšení nad kvalitou

Ravens@Bills

Tip: Ravens

Bez mučení se přiznám, že mě mrzí, že tenhle zápas nevysíláme na TV Sport. Saints s Niners je samozřejmě taky dobrá volba, ale Ravens s Bills je pro mě zápas týdne. Oba dva týmy hrají velmi podobným způsobem a tenhle duel by myslím byl pro naše diváky lahůdkou. Přestože Ravens vstupují do tohoto zápasu v roli favorita, tak Bills dle mého názoru disponují zbraněmi, které mohou Havrany pořádně potrápit. A tím mám na mysli zejména Edmundse, Milana a Hydea. Tahle trojka je schopná si poradit jak s pokrytím Lamarových běhů, tak i s bráněním tight-endů, na které Lamar velmi rád hází. A na běhy je tu Oliver. Svrbí mě ruka dát to na Bills, ale jsem měkkej a dám tip na Ravens. 

Panthers@Falcons

Tip: Falcons

Řekl bych, že ani Sherlock Holmes s Herculem Poirotem dohromady by nepřišli na to, kam se poděla běhová obrana Panthers. Ještě před rokem jste mohli proti Kuechlymu a spol. na běhovou hru zapomenout a letos si tam každý průměrný running back pobíhá jak zajíc v Central Parku. Davonta Freeman bude mít zápas sezóny. Sokolové nadto mají zpátky Lidstroma, Julia a Hoopera, a tudíž si na Panthers dnes smlsnou.

Chargers@Jaguars

Tip: Chargers

Opravdu si myslím, že Chargers by si zasloužili nějakou Murphyho cenu. Protože aby tým měl víc skórovaných bodů než obdržených, a přesto to dotáhl na bilanci 4-8, to je myslím fakt umění. Ale to jsou prostě Chargers. Naštěstí Jags jsou na tom ještě hůř a momentálně je lze směle hodnotit jako nejhorší tým v lize. Že se to dá za dva roky od konferenčního finále v New Englandu dotáhnout až takhle hluboko, to by jeden nevěřil.

Titans@Raiders

Tip: Titans

Součet skóre Raiders v posledních dvou zápasech je 12-74. Ofenzíva neexistuje a defenzíva taky ne. Jacobs to navíc bude mít proti velmi solidní front-7 Titans hodně složité. Jestli chcete na nějaký zápas tenhle týden vsadit peníze, tak tady je to tutovka.

Chiefs@Patriots

Tip: Chiefs

Obrana Pats hraje stále na špičkové úrovni, ale na ofenzívu se opravdu nedá dívat. Texans ukázali v plné kráse jak ofenzívu Pats dokonale vymazat. Edelmana zdvojit, na Whitea postavit cornera a je vymalováno. Ofenzíva Chiefs zdaleka není v takové formě jako vloni, ale man-to-man obrana, kterou Pats praktikují, jí bude svědčit. Tyreek ani Kelce se totiž man-to-man ubránit nedají.

Seahawks@Rams

Tip: Rams

Domácí se zlepšují zápas od zápasu a jejich pass-rush už konečně vypadá tak, jak by měl. Od weeku 7 nemá žádný tým víc sacků než právě Rams. Gurley bude opět řádit a Rams oplatí porážku Seattlu z úvodu sezóny a tentokráte zvítězí.

Giants@Eagles

Tip: Giants

The final rodeo. Eli je zpět a závěr kariéry si bude chtít užít naplno. Proti Eagles se mu vždycky dařilo a se současnou secondary Orlů to bude jedna velká jízda. Nadto se už uzdravil i Saquon a tak si Giants dokonale vychutnají porážku svého odvěkého rivala.

Steelers@Cardinals

Tip: Steelers

Ocelářům se i bez Roethlisbergera překvapivě otevřela cesta do play-off a v Arizoně určitě nezaváhají. Jak jsme se přesvědčili minulý týden, na Kylera platí vyvinout opravdu drtivý tlak. A O-line Cards nebude mít na front 7 Steeelrs odpověď.

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 896)

170215 LaSkala27 napsal před 8 měsíci:
sorry, tiež som už ako nejaká citlivka. len mi príde, že v poslednej dobe sa aj tu začína viac útočiť na človeka ako takého a nie na to, čo píše. zrejme to nebol tento prípad
170206 Scooter napsal před 8 měsíci:
To je slušne teda... Univerzálny TE je mega cenná vec!
170203 DCC napsal před 8 měsíci:
Tak chápu, že je formic ještě mlady ucho, ktery možná ví, ale má scestnou potřebu podporovat své argumenty vulgarismy a arogancí. 

Ale v klidu, taky jsem si tím kdysi prošel. 😎

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Calvin Johnson

Calvin Johnson

Tým: Lions (#81)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 2007


Calvin Johnson byl během NFL draftu v roce 2007 vybrán v 1. Kole, jako 2. hráč celkově, týmem Detroit Lions. Johnson podepsal s Lions 6 letý kontrakt na $64 milionů… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Forward Pass

Přihrávka, která přeletí line of scrimmage (letí směrem dopředu). Forward pass mohou zachytit pouze eligible receivers (hráči kteří smějí podle pravidel… Forward Pass

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | on-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4