NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 2

neděle 15. září 2019, 15:15

Tipy na výsledky zápasů - Week 2

 Zápas  Doktor Ondra  Štigi  Ježour  Výsledek 
Saints
Rams 
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Saints.png
rams.png
49ers
Bengals
 
Bengals.png 49ers.png
49ers.png
Bengals.png
49ers.png
Chargers
Lions
Chargers. teamlogo.png
Chargers. teamlogo.png
Chargers. teamlogo.png
Chargers. teamlogo.png
Lions.png
Vikings
Packers
 
Packers.png
vikings.png
vikings.png
vikings.png
Packers.png
Colts
Titans
Titans.png
Titans.png
Titans.png
Colts.png
Colts.png
Patriots
Dolphins
 
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Bills
Giants
 
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Seahawks
Steelers
 
Steelers.png
Steelers.png
seattle.png
Steelers.png
seattle.png
Cowboys
Redskins
 
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Cardinals
Ravens
 
Ravens teamlogo.png Ravens teamlogo.png Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Ravens teamlogo.png
Jaguars
Texans 
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Chiefs
Raiders 
chiefs.png
chiefs.png
chiefs.png
chiefs.png
chiefs.png
Bears
Broncos
 
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Broncos.png
Bears img.ashx.png
Eagles
Falcons
 
Eagles.png
Falcons.png
Eagles.png
Eagles.png
Falcons.png
Browns
Jets 
 browns.png browns.png
browns.png
browns.png
browns.png

Cardinals – Ravens – Ravens

Baltimore v minulém týdnu smetl Miami a nyní ho čeká další lehký soupeř. Cardinals sice s Lions remizovali, ale Ravens budou jiný oříšek.

49ers – Bengals – 49ers

Bengals mne v prvním zápase příjemně překvapili, když hráli vyrovnanou partii se Seahawks. 49ers ale mají velmi talentovanou obranu, která zaznamenala hned 2 TD, a věřím, že v tomto zápase se také naplno ukáže dvojice Garoppolo-Kittle.

Chargers – Lions – Chargers

Lions se díky zkratu v poslední čtvrtině připravili o vítězství v zápase s Cardinals. Chargers jsou mnohem silnějším týmem a každou chybu Detroitu budou tvrdě trestat. Navíc OL Lions nemá odpověď na smrtící pass rush jménem Bosa.

Vikings – Packers – Vikings

Vikings nám v minulém týdnu předvedli skvělý výkon ve všech fázích hry. Packers se sice mohli spolehnout na skvělou obranu, ale ta bude mít proti produktivnímu útoku větší problémy než proti bezzubému útoku Bears.

Jaguars – Texans – Texans

Nick Foles má zlomenou klíční kost a Jaguars se bohužel dostávají do podobné situace, jako v minulých letech. Opět se budou muset obejít bez kvalitního QB. Minshew sice hrál jako záskok skvěle, ale teď už si na něj brousí zuby J.J.Watt.

Patriots – Dolphins – Patriots

Papírově nejjednoznačnější utkání kola. Dominantní Patriots s AB proti Dolphins, kde chtějí hráči po prvním týdnu být vyměněni, protože si myslí, že jejich tým vzdal sezónu… Avšak Patriots v Miami prostě hrát moc neumí. Prohráli pět z posledních šesti utkání a kdo ví, třeba tu bude další Miami Miracle.

Bills – Giants – Bills

Úkol pro Bills zní jasně: zastavit, nebo alespoň limitovat Barkleyho za každou cenu. Pokud se jim to povede, tak Allen může svůj tým dovést k druhé výhře.

Seahawks – Steelers – Seahawks

Steelers budou muset najít svou útočnou hru, protože ji v prvním týdnu proti Patriots zřejmě zapomněli v Pittsburghu. Proti tvrdé obraně to ale bude další těžká zkouška. Seahawks navíc ukázali, že mohou po dlouhé době zlobit i vzduchem, a věřím, že Wilson a spol. urvou druhé vítězství.

Colts – Titans – Titans

Colts v prvním týdnu bez Lucka hráli velmi dobře a ukázali, že tým je poskládaný velmi kvalitně. To samé se ale dá říct i o Titans, a pokud jejich obrana bude hrát stejně jako proti Browns, tak bude mít Brissett co dělat.

Cowboys – Redskins – Cowboys

Redskins v prvním týdnu málem překvapili Eagles, ale dominantní OL a běhový útok Cowboys budou velkým problémem. Elliot je už v zápasovém tempu a Prescott se bude moci přiblížit dobrým výkonem ke svému vysněnému novému kontraktu.

Chiefs – Raiders – Chiefs

Kansas má sice své problémy v obraně a bude hrát bez zraněného Hilla, ale i přes povedený výkon Raiders v prvním týdnu nevidím na jejich soupisce tolik hráčů, kteří by zastavili útok pod vedením Mahomese.

Bears – Broncos – Bears

Bears mají skvělou obranu a se zastavením útoku Broncos by neměl být problém. Na druhé straně útok Bears rozhodně nezačal sezónu v herní pohodě. Pokud eliminují pass rush Vona Millera a Chubba, tak toto utkání bude pro Bears vítězné. Pokud ne může přijít trápení jako proti Packers.

Saints – Rams – Saints

Věřím, že v odvetě za NFC Championship game se Saints vybičují ke skvělému výkonu a budou chtít ukázat, že do Super Bowlu měli loni postoupit oni. Zároveň se těším, až Sean Payton využije nové pravidlo o review pass interference, a to bude úspěšné.

Eagles – Falcons – Eagles

Eagles nezvládli vstup do zápasu s Redskins, ale v druhé půlce už ukázali svou sílu, a to, proč jsou považováni za jeden z týmů, které by neměly v playoff chybět. Falcons stejně jako v posledních letech mají potenciál, ale nedokáží ho naplnit. Útok se může proti lehce pobité obraně chytnout, otázkou zůstává obrana Falcons, a to dle mého názoru rozhodne ve prospěch Eagles.

Browns – Jets – Browns

Cleveland v prvním zápase nic nepředvedl a hype okolo tohoto týmu lehce opadnul. Jets však nebudou mít Darnolda, který má mononukleózu, a bez QB se v NFL těžko vyhrává. Na Cleveland se tak usmálo štěstí, protože s Darnoldem to mohl být zcela jiný zápas.

autor: Jan Štiegler

_____________________________________________________________________________________

Cardinals@Ravens

Tip: Ravens

A další beránek na popravu. Nejdřív Havrani uklovali Delfínky a teď jsou na řadě ti malí ptáčci z Arizony. Hodně bych se divil, kdyby Ravens skórovali méně než 40 bodů. A ještě víc bych se divil, kdyby Cards dali přes 20.

49ers@Bengals

Tip: Bengals

Chlapci ze Cincy si fakt minulý týden nezasloužili prohrát. Jejich výkon byl neskutečně sympatický. A světe div se, Andy Dalton hrál úžasný zápas a John Ross se konečně probudil ze zimního spánku a začal hrát jako top 10 draft pick, který skutečně byl. Niners naproti tomu vyhráli nad Tampou, ale že by nějak oslnili, to tedy určitě ne. Zejména Jimmy G neměl úplně svůj den a jeho pick-six byl doslova ukázkový. Pokud Bosa s Fordem nerozpoutají v Ohiu naprosté peklo, tak Bengals tenhle zápas vyhrají. Nevěřil bych, že tohle před týdnem napíšu, ale je to proto, že mají lepšího quarterbacka.

Chargers@Lions

Tip: Chargers

Všiml jsem si, že hodně odborníků v tomhle zápase Lions věří. Ale tihle experti patrně nefandí Lions tak dlouho jako já. Osobně nevidím žádnou šanci, jak by naše defenzíva mohla zastavit famózně hrajícího Ekelera. A defenzíva Baterek si i bez Derwina Jamese s naší ofenzívou poradí. Proč? TO přece víte, to nemá cenu opakovat. A kdyby se to nějakou náhodou vyvrbilo tak, že bychom v poslední čtvrtině vedli o 14 bodů, tak my to stejně ještě nějak dokážeme vymňouknout a stihneme prohrát. P.S.: Že zdravím pana Bevella. Ten jeho timeout mě doteď budí ze spaní.

Vikings@Packers

Tip: Packers

Fúha. Tohle je zápas, který se fakt tipuje těžko. Packers odehráli minulý týden skvělý zápas proti Bears a jejich defenzivní posily do jednoho zazářily. Oproti tomu Vikes přejeli Atlantu, Rhodes vymazal Julia ze hřiště a Dalvin byl k nezastavení. Díky tomu výbornému defenzivnímu výkonu se o ždibíček více přikláním k Packers, ale maximálně v poměru 55:45.

Jaguars@Texans

Tip: Texans

Jags sice přišli o Folese, ale to není jejich hlavní problém. Tím je jejich nesmírně talentovaná, ale o to více nedisciplinovaná obrana. Ano, nepopírám, že Campbell s Joshem Allenem budou mít nad O-line Texans výraznou převahu, nicméně Watson svým stylem „když nevíš, co s balónem, hoď ho někam, kde tušíš Hopkinse“ zase nějakých 30 bodů připíše. A tohle tempo patrně Gardner Minshew neudrží.  Leda, že by se ta defenzíva Jags srovnala a začala hrát jako předloni. Pak by měli Jags reálnou šanci tenhle zápas vyhrát.

Patriots@Dolphins

Tip: Patriots

Tady nepomůže ani 5 miamských zázraků. Tohle je jen otázka skóre.

Bills@Giants

Tip: Bills

Jak už jsem psal minulý týden, Josh Allen má spoustu chyb, ale jednou fantastickou vlastnost – dokáže najít cestu, jak vyhrávat těsné zápasy. Občas je ta cesta strnitá a kostrbatá, ale on ji prostě najde. A navíc v souboji ofenzívy Giants (což je v podstatě Barkley) s defenzívou Bills, jednoznačně věřím obraně hostů.

Seahawks@Steelers

Tip: Steelers

Seahawks minulý týden utrpěli výhru nad Bengals, ale jak říká Tonda Blaník „ale koukat se na to nedalo“. Jejich O-line byla opět jednou naprosto podprůměrná a v defenzívě Clowney taky všechno nezachrání (byť hrál výborně). Steelers sice dostali nabančeno od Pats, ale tady jsem si vcelku jist, že byli letos první, ale zcela jistě ne poslední. O-line Pats v čele s famózním Wynnem je nepustila k vyvinutí jakéhokoliv tlaku na Bradyho. To ovšem Seahawks nemají šanci zvládnout a T.J. Watt s Budem Dupreem udělají Russellovi ze života peklo.

Colts@Titans

Tip: Titans

Ještě před 8 dny vypadal tenhle duel tak trošku nudně. Colts bez Luck vs. Slaboučká ofenzíva Titans. Nic moc. No a dnes už se na tenhle zápas těším, jak na málokterý jiný. Colts odehráli velmi solidní zápas v LA a Brissett prokázal, že může být důstojným Štístkovým nástupcem. Titans pro změnu přejeli vyhypovaný Cleveland a znovu se ukázalo, jak je důležité míti svého Delanieho Walkera. Nicméně Luck proti Tennessee 11x za sebou vyhrál, zatímco Brissett ve dvou svých startech prohrál. Takže tady jdu se statistikami.

Cowboys@Redskins

Tip: Cowboys

Tenhle zápas nebude pro Dallas procházkou růžovým parkem. Redskins totiž disponují určitě lepší defenzívou než Giants. Nadto se nám ve Washingtonu pozvolna rodí ofenzivní hvězda jménem Terry McLaurin. Nicméně já jsem obrovskej fanda Kellena Moora – už když jej Lions podepsali jako nedraftovaného quarterbacka jsem o něm četl, že jeho táta je trenér a že má neskutečné fotbalové IQ a že z něj jednou bude excelentní coach. A pokud jste viděli první zápas Dallasu, tak myslím, že můžete jen souhlasit. Jeho playcalling může Boys letos dotáhnout hodně daleko.

Chiefs@Raiders

Tip: Chiefs

Raiders minulý týden ukázali, že se s nimi bude muset letos počítat. Carr konečně vypadal jako Carr 3 roky nazpět a de facto to samé se dalo říct o Burfictovi. A konečně se prosadil i Darren Waller, což je TE, za nějž jsem hrál v Maddenu už asi před 3 roky, protože už tehdy to byl nejrychlejší tight-end ve hře (fakt mu osobně moc fandím). Nicméně Chiefs jsou trochu jiná liga než Broncos. Zejména proto, že Mahomes je trochu jiná liga než Flacco. I bez Hilla dokáže obranu Raiders pořádně potrápit a Sammy Watkins přidá další statistickou nálož. Moc se na tenhle zápas těším a asi budu o trochu víc fandit Raiders. Nicméně tipovat musím Chiefs.

Bears@Broncos

Tip: Bears

Ofenzíva Broncos je v posledních letech závislá výhradně na běhové hře. Ovšem všichni víme, že proti Bears se prostě běhat nedá. Akiem Hicks je z mého pohledu nejlepším run-stopperem v celé lize a kolem něj je navíc parta obránců, která ten běh taky nebrání úplně blbě. Tudíž to bude muset vzít do ruky Joe Cool. A to většinou nedopadá dobře. Zvlášť když stojí proti Khalilu Mackovi a spol. Trubisky sice taky nepředvádí žádnou hitparádu, ale nějaké body na scoreboard dotlačí. A když ne, tak zaskóruje obrana.

Rams@Saints

Tip: Saints

The big rematch! Tady budou emoce ve vzduchu přímo hmatatelné a zmocněné. Saints musí dodnes cítit obrovskou křivdu za onen non-call v závěru Conference Championship z minulé sezóny. A budou se chtít pomstít. Jsem přesvědčený, že hráči New Orleans vstoupí do tohoto zápasu s neskutečnou motivací a že tenhle zápas dotáhnou do vítězného konce. Má to jedinou podmínku – jejich run defense musí zahrát lépe než minulý týden. Protože když jsem viděl, jak jim tam pobíhali Hyde s Johnsonem, tak si ani nechci představit, co by s nimi provedli Gurley s Brownem. Nicméně já si myslím, že Saints se budou na zastavování běhové hry soustředit mnohem více než před týdnem a že to přinese své ovoce.

Eagles@Falcons

Tip: Eagles

Ano, Falcons mají Matta Ryana a Julia Jonese. Ale také mají dost podprůměrnou O-line, která je po zranění slibně vypadajícího rookieho Chrise Lindstroma ještě o level slabší než byla. Naopak u Eagles je právě O-line patrně nejsilnější stránkou celého týmu. Proti podprůměrnému pass-rushi Sokolů by tenhle unit měl dát Wentzovi moře času na to, aby svými pasy opět neomylně nacházel ztaceného syna Deseana a znovunarozeného Alshona. S oblibou tvrdím, že O-line je momentálně nejdůležitější složkou celé hry. A proto se asi nelze divit, že v tomhle duelu dvou dravých ptáků jasně favorizuji Orly.

Browns@Jets

Tip: Browns

Po souboji Darnold – Allen nám bohužel duel Darnold-Mayfield překazila mononukleóza. Baker má kolem sebe spoustu talentu, nicméně velkou slabinou Clevelandu bude jejich O-line. Williams wall v. 2.0 bude patrně Pekaře terorizovat celý zápas, ale tenhle duel u prostě Cleveland vyhrát musí. Jinak je celý ten hype kolem tohohle týmu je, jak říká Cimrman, v prrrrachu.

autor: Doktor


Komentáře ke článku (celkem 588)

159701 SaintMiCkaeL napsal před 11 měsíci:
To by davalo asi vetsi smysl ;) to jsem to blbe pochopil
159697 LaSkala27 napsal před 11 měsíci:
a nebolo to naopak? že jeho agent kontaktoval tieto tímy? podľa mňa Colina už nikto nezoberie
159691 SaintMiCkaeL napsal před 11 měsíci:
Tak co vrati se nam Kapelnik do ligy ? Udajne jeho agent byl kontaktovan : Saints, Steelers a Jets 🤔

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Pro Bowl

Pro bowl je all star game (utkání hvězd) NFL. Tedy zápas hráčů, kteří byli zvoleni jako nejlepší v dané sezóně. Na rozdíl od jiných sportů, kde se all… Pro Bowl

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4