NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 8

neděle 27. října 2019, 14:00

Tipy na výsledky zápasů - Week 8

Zápas  Doktor  Ondra  Štigi  Ježour  Výsledek 
Seahawks
Falcons
seattle.png
seattle.png
seattle.png
seattle.png
seattle.png
Eagles
Bills
Bills.png
Eagles.png
Bills.png
Eagles.png
Eagles.png
Chargers
Bears
Chargers. teamlogo.png
Bears img.ashx.png
Bears img.ashx.png
Chargers. teamlogo.png
Chargers. teamlogo.png
Giants
Lions 
Giants.png
Lions.png
Lions.png
Giants.png
Lions.png
Buccaneers
Titans 
Titans.png
buccaneers.png
buccaneers.png
buccaneers.png
Titans.png
Broncos
Colts 
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Bengals
Rams 
rams.png
rams.png
rams.png
rams.png
rams.png
Cardinals
Saints 
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Saints.png
Jets
Jaguars
Jets.png
jaguars.png
jaguars.png
Jets.png
jaguars.png
Panthers
49ers
panthers.png
49ers.png
panthers.png
49ers.png
49ers.png
Browns
Patriots
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Raiders
Texans
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Texans.png
Packers
Chiefs 
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Dolphins
Steelers 
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Steelers.png
Úspěšnost  10 - 4 12 - 2 11 - 3 11 - 3  

Broncos@Colts – Colts

Colts v minulém týdnu odehráli perfektní utkání proti diviznímu rivalovi z Houstonu. Proti Denveru by to mělo být o něco jednodušší, navíc je Denver v módu příprav na příští sezónu, zato domácí hrají o udržení prvního místa v divizi.

Buccaneers@Titans – Buccaneers

Jde o to, jaký Winston v tomto zápase nastoupí. Pokud Winston Turnover, tak Titans mohou připsat druhé vítězství v řadě. Pokud Winston Gunslinger tak to pro Tampu může být další vítězství.

Cardinals@Saints – Saints

Cardinals hráli v posledních týdnech velmi dobře a Kyler Murray se zlepšuje zápas od zápasu. New Orleans Saints jsou však trochu jiná káva a návrat Breese bude ve velkém stylu.

Bengals@Rams – Rams

Rams mají v této fázi lehčí schedule, který je může dostat zpět na vítěznou vlnu. V zápase proti Bengals musí vyhrát, pokud chtějí udržet kontakt s 49ers a Seahawks ve své divizi.

Jets@Jaguars – Jaguars

Jets byli v pondělní dohrávce ostudně přejeti na domácím hřišti týmem z New Englandu. Proti Jaguars to bude rozhodně lehčí zápas, ale obrana Jags dokáže být také hodně nepříjemná, a je otázkou, zdali Darnold neuvidí duchy i v tomto zápase.

Giants@Lions – Lions

Lions mají za sebou několik povedených utkání proti silným týmům, kde ale nedokázali zvítězit. Proti Giants mohou znovu zapsat W a udržet kontakt s vítěznými týmy.

Chargers@Bears – Bears

Disappointment Bowl. Zápas dvou týmů, které měly před letošní sezónou ty nejvyšší ambice, ale sezóna je z jejich strany zatím velké zklamání. Bears mají skvělou obranu, která sice v posledních týdnech nebyla tak neproniknutelná, ale tento zápas rozhodne.

Eagles@Bills – Bills

V tomto zápase bych spíše věřil Eagles, ale poté co předvedli proti Cowboys v minulém týdnu to budou mít proti silné obraně Bills hodně složité. 

Seahawks@Falcons – Seahawks

Seahawks si vybrali v minulém týdnu slabší chvilku, ale proti Falcons by se měli dostat zpátky na vítěznou dráhu. Atlanta bude možná navíc hrát bez Ryana a jejich zraky se spíše ubírají k následujícímu draftu.

Panthers@49ers – Panthers

Tohle bude hodně zajímavé utkání, ve kterém můžou Panthers trochu překvapit zatím neporažené 49ers. Každý čeká vítězství San Franciska, kteří mají skvělou obranu, ale Panthers letos dokáží najít cestičku k vítězství, i když nejsou považováni za favority.

Browns@Patriots – Patriots

Landry se nechal slyšet, že zápas proti Patriots prostě vyhrají. Pokud něco nechcete, tak dávat zbytečný materiál a motivaci proti týmu Billa Belichicka, což Landry právě udělal…

Raiders@Texans – Texans

Texans prohráli proti Colts a nesmí prohrát dvakrát po sobě, tak aby jim Colts neutekli v boji o první místo v divizi. Proti Raiders to rozhodně nebude jednoduché, ale pokud udrží OL Watsona bez většího tlaku pass rushe soupeře, tak by to měli Texans zvládnout.

Packers@Chiefs – Packers

Kdyby byl Mahomes v pořádku, tak jde rozhodně o nejočekávanější utkání celého kola. V tomto případě se však ukáže, jak moc je Mahomes pro svůj tým důležitý. 

Dolphins@Steelers – Steelers

Steelers ve svém posledním hracím týdnu hráli skvěle v obraně a duo Conner/Smith-Schuster, proti bezzubým Dolphins, může mít velký den. Na Miami se letos snad vsadit nedá, možná až v 16.týdnu proti Bengals.

autor: Jan Štiegler

________________________________________________________________________________

Broncos@Colts

Tip: Colts

Indy zvládli Texans a nebudou mít problém zvládnout ani Broncos. Brissett funguje, běhová hra také, Hilton ničí svoje strážce a obrana hraje na jedničku. Útok Broncos si proti ní dnes ani neškrtne.

Bucs@Titans

Tip: Titans

Obrana Titánů hraje výborně a s Tannehillem za centrem se zvedl už i útok. Tenokrát to bude ale Titans D, která rozhodne. Winston bude mít 3x interceptiony.

Cardinals@Saints

Tip: Saints

Brees je zpátky, takže tohle domácí zvládnou i bez Kamary. Michael Thomas bude mít monster game. Naopak Kyler proti výborné obraně Saints scary game.

Bengals@Rams

Tip: Rams

V londýně se občas dějí velké věci, ale aby Bengals porazili Rams, to už je pravděpodobnější, že spadne Big Ben i s Parlamentem najednou.

Jets@Jaguars

Tip: Jets

Gang Green byl sice minulý týden zbit Patrioty jako parta malých děcek, ale Pats jsou prostě momentálně úplně někde jinde. Robby Anderson už nebude hrát na Gilmora a ofenzíva Jets bude rázem na úplně jiném levelu.

Giants@Lions

Tip: Giants

Minulý týden jsem šel proti svým zvykům a vsadil si na Lions. Podruhé stejnou chybu neudělám. Vikings nám nasekali přes 500 yardů a obávám se, že Jonese s Barkleym pod 400 taky nedostaneme.

Chargers@Bears

Tip: Chargers

Bolts classic. Prohrají s jedněmi z nejslabších týmů a pak přijedou na Soldier Field a porazí Bears. Trubisky je hodně z formy a jeho potíže budou pokračovat i proti solidní obraně Baterek.

Eagles@Bills

Tip: Bills

Očekávám vyrovnaný zápas a vyrovnané zápasy Bills většinou vyhrávají. Jejich obrana hraje excelentně a Wentz s ní dnes bude mít obrovské problémy.

Seahawks@Falcons

Tip: Seahawks

Russell Wilson v MVP formě a Falcons bez Ryana a s mizernou obranou. Tady není co řešit.

Panthers@49ers

Tip: Panthers

Už poněkolikáté sázím proti Niners a ještě ani jednou mi to nevyšlo. Sorry, Niners fans, ale musím to zkusit znovu. McCaffrey je momentálně running backem z jiné planety a obrana Panthers donutí Jimmyho k pár chybám, které rozhodnou.

Browns@Pats

Tip: Patriots

Nobody can beat the Pats right now.

Raiders@Texans

Tip: Texans

Raiders opět dobře začnou a opět špatně skončí. Gruden je opravdu mistr v naskriptování první drivů, nicméně nedostatek kvality se nakonec vždycky projeví. Obrana Raiders prostě nemá šanci Deshauna a jeho melody boys zastavit.

Packers@Chiefs

Tip: Packers

Tak tohle bude parádní podívaná! Chiefs budou sice bez Mahomese, ale pod Reidem hraje každý QB o dvě třídy lépe než normálně. Nicméně Aarona momentálně fotbal hodně baví a obrana Chiefs jej nedokáže zastavit.

Dolphins@Steelers

Tip: Steelers

Tak na tenhle MNF se asi po dlouhé době ani nebudu dívat. Steeelrs patrně budou mít zpátky Rudolpha a nad Miami doma asi zvítězí. Ale ve finále – není to jedno?

autor: Doktor

Komentáře ke článku (celkem 646)

164708 DCC napsal před 7 měsíci:
Spolehlivý zdroj?
164697 prop napsal před 7 měsíci:
No tyhle pálkovací sporty.......  Já viděl i kriket a to je taky dost úmorné. To má x-variant, varianta na cca.3 hodiny nejkratší a nejexkluzivnější je varianta kde se zápas hraje pět dní. Ale asi jsem na to blbej, za boha nedovedu pochopit o co v těhle sportech jde a jak se k tomu má dojít :-)
164696 Toman napsal před 7 měsíci:
Trošku zpátky k trade deadline. Zrovna jsem četl že Redskins měli od Browns již 6týdnu zpátky nabídku prvního kola za Trenta Williamse... 6týdnů Redskins vyčkavalo, zřejmě čekali na ještě lepší nabídku a když odjinud žádná lepší nepřišla a oni se pak jakože ozvali Browns že teda za to první kolo tak ti už je tak nějak poslali do míst kam slunce nesvítí.. Jak se říká-kdo chce víc, nemá nic..

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Enchroachement

Faul kterým se může provinit obrana. Pokud obránce zaviní fyzický kontakt (např. vrazí) do útočícího hráče ještě před rozehráním míče (snap), dopustí se… Enchroachement

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5011×
formic | off-line 4971×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4486×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4