NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality Velikost textu

Tipy na výsledky zápasů - Week 9

neděle 3. listopadu 2019, 13:30

Tipy na výsledky zápasů - Week 9

Zápas Doktor  Ondra Štigi Ježour Výsledek
Texans
Jaguars
Texans.png
Texans.png
jaguars.png
Texans.png
Texans.png
Redskins
Bills
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Bills.png
Vikings
Chiefs
vikings.png
vikings.png
vikings.png
vikings.png
chiefs.png
Jets
Dolphins
Jets.png
Jets.png
Jets.png
Jets.png
Dolphins.png
Bears
Eagles
Eagles.png
Eagles.png
Eagles.png
Eagles.png
Eagles.png
Colts
Steelers
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Colts.png
Steelers.png
Titans
Panthers
Titans.png
panthers.png
panthers.png
panthers.png
panthers.png
Lions
Raiders
Raiders.png
Lions.png
Raiders.png
Raiders.png
Raiders.png
Buccaneers
Seahawks
seattle.png
seattle.png
seattle.png
seattle.png
seattle.png
Browns
Broncos
Broncos.png
browns.png
browns.png
browns.png
Broncos.png
Packers
Chargers
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Packers.png
Chargers. teamlogo.png
Patriots
Ravens
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Patriots.png
Ravens teamlogo.png
Giants
Cowboys
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Cowboys.png
Úspěšnost 7 - 6 6 - 7 6 - 7 7 - 6  

Texans – Jaguars

Texans Texans.png

Galapředstavení v Londýně začíná už o půl čtvrté a můžeme se těšit na parádní zápas mezi silnou obranou Jaguars a Watsonem. Osobně si myslím, že to Texans zvládnou, ale rozhodně to nebude procházka růžovou zahradou a zmíněný Deshaun Watson se bude muset setsakra otáčet, ještě o to víc, že Texans bude v zápase chybět Laremy Tunsil.

Redskins – Bills

Bills Bills.png

Tým z Buffala je v tomhle zápase určitě velkým favoritem. Redskins vyhráli pouze proti Dolphins a to v podstatě jen díky štěstí v závěru zápasu. Na druhou stranu jejich obrana zahrála proti Vikings opravdu dobře a především Matt Ioannidis předvádí výkony, které by jako ani nepatřili do týmů naprostých outsiderů. Bohužel útok svými výkony nesahá obraně ani po kotníky a na Buffalo to určitě stačit nebude. 

Vikings – Chiefs

Vikings vikings.png

Jedinou a naprosto zásadní otázkou tohohle zápasu je… Nastoupí Patrick Mahomes nebo ne? Zatím vyplývá na povrch, že bude zapsán jako questionable. Mohlo by se tedy klidně stát, že do zápasu nastoupí. Já si ale myslím, že je to jen takové strašení a ještě si v klidu počká na úplné uzdravení. Pro Chiefs je to sice veledůležitý zápas, ale jak se tak říká, nic se nemá uspěchat. A už vůbec návrat vašeho nejklíčovějšího hráče. Bez Mahomese by to měl být pro Vikings mnohem lehčí úkol, který musí zvládnout, pokud chtějí do play-off. 

Jets – Dolphins

Jets Jets.png

Souboj slepých o to, kdo bude jednookým králem. Oba týmy z AFC East si vedou příšerně. Jets mají na kontě sice výhru nad Cowboys, ale jinak nic. No a Dolphins jsou na tom ještě hůř. A když už to v minulém týdnu vypadalo, že přišli na to, jak hrát fotbal a první čtvrtinu válcovali Steelers, tak to hned v druhé čtvrtině zapomněli a pokračovali ve stylu, že spíš ani vyhrát nechtějí. Takže králem s jedním okem se stanou Jets.

Bears – Eagles

Eagles Eagles.png

Tým z Philadelphie je pro mě jeden z nejnevyzpytatelnějších týmu. Jeden zápas paráda, jeden zápas hrůza. Za to Bears jsou téměř konzistentní hrůza. Tohle musí Eagles zvládnout. 

Colts – Steelers

Colts Colts.png

Minulý týden se doma Colts setsakra natrápili proti Denveru. Ale Jacoby Brissett téměř zázračnou playí v posledním drivu udržel naděje a Adam Vinatieri rozhodl. Oproti tomu Steelers měli co dělat s poražením Dolphins. Tenhle zápas snad nemůže dopadnout jinak. 

Titans – Panthers

Panthers panthers.png

K mé nelibosti se Ryan Tannehill ukazuje jako lepší volba na pozici QB než Marcus Mariota. Na Tampu to stačilo na Panthers by nemělo. Carolina se potřebuje oklepat z výprasku od 49ers a budou dělat všechno proto, aby tuhle ostudu napravili. Christian McCaffrey se brání hodně těžko a v podstatě táhne celý tým na svých bedrech. Tohle může být další zápas, kdy by mohl otočit pomyslnou ručičku MVP vah na svoji stranu. 

Lions – Raiders

Lions Lions.png

Na rozdíl od všech svých kolegů, já v tomhle zápase věřím Detroit Lions. Je to možná bláhové, ale mně se zkrátka líbí, jakým směrem vede Matt Patricia svůj tým. Raiders jsou určitě favoritem tohohle zápasu a Gruden odvádí skvělou trenérskou práci, ale myslím že si obrana Lions bude schopna poradit s běhovým útokem Raiders a to ve výsledku rozhodne. 

Buccaneers – Seahawks

Seahawks seattle.png

Tady snad ani není co řešit. Russel Wilson hraje v parádní formě a obrana Tampy nemá šanci ho nijak zastavit. 

Browns – Broncos

Browns browns.png

Dost možná poprvé v této sezóně opravdu pevně věřím ve vítězství Clevelandu. Broncos jsou bez Joe Flacca a nahradí ho Brandon Allen. Pro něj to bude před domácími fanoušky opravdu dlouhý den, protože jestli něco Cleveland umí na jedničku, tak je to pass-rush a co si budeme nalhávat OL Denveru není nic moc. Pro nováčka skoro jako noční můra. Denver bude rád za jakékoli body. 

Packers – Chargers

Packers Packers.png

Aaron Rodgers se rozjel a ačkoli měli Packers opravdu co dělat, aby porazili Chiefs bez Mahomese, tak tento týden proti nim budou stát slaboučcí Chargers. Ti v podstatě od prvního týdne, kdy porazili Colts nepředvedli dobrý zápas a dneska to proti kvalitním Packers, které může ještě posílit navrátivší se Davante Adams, nebude vůbec jednoduché. Ba naopak. 

Patriots – Ravens

Patriots Patriots.png

Pro mě jedna z největších rivalit v NFL. Od začátku, co koukám na tenhle úžasný sport, si pamatuju skvělé bitvy mezi Pats a Ravens. Vždycky to byly tvrdé nelítostné souboje. Myslím, že tentokrát tomu nebude jinak a na Patriots konečně čeká nějaký pořádný soupeř. Lamar Jackson je pro spoustu obran velkou neznámou a daří se mu neustále překvapovat i ty lepší. Nicméně na družinu Billa Bellichicka bude i tenhle rychlonohý QB krátký. Zápas asi nebude jednoznačná záležitost, ale Patriots si tohle pohlídají. Nikdy jsem neviděl hrát Pats defense v takové formě. 

Cowboys – Giants

Cowboys Cowboys.png

Giants se postupně zvedají ode dna a od dua Jones – Barkley se dají čekat velké věci. Tenhle tým už má určitě dobré jádro, teď je jen potřeba kolem toho jádra postavit dobré pracanty. Na Cowboys to stačit nejspíš nebude, na druhou stranu tým z Dallasu taky letošním ročníkem neproplouvá úplně hladce a ani bych se nedivil, kdyby právě na MetLife Stadium došlo k nějakému překvapení. 

autor: Ondra Horák

Komentáře ke článku (celkem 680)

165537 Šráma*NOTRE DAME napsal před 9 měsíci:
"Národní vysokoškolská atletická organizace bere do ligy pouze amatéry, kteří nikdy neměli profesionální kontrakt a nebrali za hokej peníze." http://www.nhl.cz/zamori-neni-jenom-nhl-poznejte-system-severoamerickych-juniorskych-lig-2/5011763
165533 korek napsal před 9 měsíci:
To není pravda. Hráč může mít profesionální kontrakt, ale částka vyplácená dle smlouvy musí být ve výši běžných životních nákladů. Je na to přímo komise, která to posuzuje. V basketbalu je to příklad Enese Kantera, který dostal od Fenerbahce nějakých 30.000 dolarů jako nějaké benefity a NCAA mu zatrhla hrát za Kentucky. 
165531 Šráma*NOTRE DAME napsal před 9 měsíci:
Na americkou univerzitu nemůže jít sportovat někdo, kdo už měl profesionální kontrakt. A tím mělo pár českých hokejistů už problémy a museli do kanadské juniorky. A srím souvisí to, proč by měl dostávat student peníze za něco, co mu umožnila škola? Semestr na Notre Dame stojí v přepočtu na český okolo jednoho milionu. Oni to maj zadarmo a ještě jim škola dopomáhá ve sportovním rozvoji, aby přešli pak do profi ligy, která je zajistí.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Division

(Divize) Národní fotbalová liga NFL se skládá ze dvou konferencí: American Football Conference (AFC) a National Football Conference (NFC). Division

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za srpen 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5020×
formic | off-line 4979×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4506×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4