NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Novinky a aktuality

Weekly Quarterback: Trenéři na odstřel

V dnešním díle se podíváme, pod kterými trenéry NFL se houpe židle a proč. Plus tradiční postřehy z víkendu v NFL.

Diskuze ke článku:

celkem: 73 komentářů
139090 korek napsal před 7 měsíci:
Přemýšlím nad pozicí RB v draftu. Ano, vím, že Gurley, Fournette, McCaffrey, Barkley nebo Elliott jsou bestie. Ale když vidím, co předvádějí David Johnson, Ajayi, Lindsay, Conner, Chubb, Drake, Kerryon Johnson, Carson, Jones, řekli byste, že je obecně se lepší na draft RB řekněme v první desítce úplně vykašlat? Nebo prostě to brát tak, že RB z první desítky je real deal, se kterým člověk neudělá chybu?
139091 Ježour napsal před 7 měsíci:
Můj názor je ten, že v prvním kole by se obecně měl brát hráč, který bude v týmu aspoň 10 let. Samozřejmě v případě, že z něj nebude bust. Tohle až na čestné výjimky u RB neplatí. Také v 2.a 3.kole se dají nalézt skvělé kusy. Možná, že se ale postupně bude "životnost" na pozici RB prodlužovat s tím, jak se začíná více běhat okolo. Těch kladiv jdoucích sever-jih pro 3 yardy ubývá a hlavně ubývá i takových callů.
139094 prop napsal před 7 měsíci:
Myslíš, že při draftu uvažují týmy v horizontu 10+ let? Tedy pomineme-li extra talentovaného QB.
139095 Ježour napsal před 7 měsíci:
QB, jakýkoliv ofensivní lajnař ... spíš jsem to myslel tak, že to bude hráč, kterému bez problémů po vyprešení 5 letého rookie kontraktu budu moci nabídnout prodloužení smlouvy, takže dobře 8-10. A nevím, jak uvažují NFL týmy, psal jsem můj názor, jak bych to dělal :-)  runningaci většinou téhle "future value" nedosahují a jsou brzo otlučení jak píštalka.
139096 gaučový odborník napsal před 7 měsíci:
Já bych třeba zvažoval RB v případě nějakýho generačního talentu viz Eliott, hráč jako on dle mýho za 1. kolo stojí. Nevybavuju si, že by za poslední roky RB před draftem hodnocenej po combine jako "jeden z nejlepších RB na draftu nehrál dobře. Takže kdyby se o někom mluvilo jako o novým Sidney Crosbym s šiškou v ruce, tak bych do toho šel :) Ale je pravda, že dobrý kusy se dají najít i o hodně pozdějí a v posledních letech čím dál víc.

btw. Podle mně se ty kladiva pro 3y zase vrátěj za několik let :)
139092 formic napsal před 7 měsíci:
zapomnel si na Breidu.. on i treba takovej Kamara je 3 kolo a ted je top top 3 RB v lize. Podle me zalezi na teamu ci GM jakou ma filozofii. Ja jsem zastance toho ze RB dela o-line. V Pats, Rams, Steelers by letos mohl behat naprosto kdokoliv a mel by famozni cisla. Tohle je dost zajimava "problematika" ale trend poslednich let jasne ukazuje ze GMs se neboji draftovat RB doost vysoko :)
139097 DebiQue napsal před 7 měsíci:
Trafiť bust na pozícii v top 10 sa síce dá, viď Trent Richardson, ktorého všetci odborníci pasovali za top hráča v drafte a išiel hneď za Luckom a RGIII, ale vo všeobecnosti šanca, že RB s predpokladmi na top 10 je veľmi istá voľba na kvalitného playmakera. V treťom kole a nižšie už je to riziko omnoho vyššie, napríklad pre zdravotné pochybnosti, fumblovanie na college, charakterové problémy a podobne... Je veľa príkladov úspešných RB draftovaných v nižších kolách alebo aj nedraftovaných, ale ešte viac je takých, ktorí si v NFL zahrali len v špeciálnych tímoch... Treba uvažovať aj nad tým, či úspech RB je jeho vlastné umenie, alebo výsledok kvalitnej OL a vhodného systému. Hráč na drafte sa v prvom kole berie na 5 sezón, v ostatných na 4, potom ho bude treba draho zaplatiť, a takíto hráči sa často dostanú aj na trh voľných hráčov. Ak je to playmaker, tak stojí za to v prvom kole aj keď je to RB. Ja osobne som skôr zástancom budovania OL, ktorá má úžitok aj pre passový útok, a skúšať to z nižšie draftovanými RB.
139089 Daniel.kr88 napsal před 7 měsíci:
Chase Daniel bude starter proti Giants
139093 formic napsal před 7 měsíci:
letos mu bude 35.. po tyhle sezone jeste 3 roky da si myslim
139088 Marphony napsal před 7 měsíci:
Hele když jsme pořád u toho Rodgerse , kolik si myslíte že mu jako QB zbývá ? Myslíte že vydrží jako Brady nebo že bude jeho konec dříve ? 
139098 citrusfernet napsal před 7 měsíci:
Rodgers ide dosť dole výkonnostne už druhú sezónu. Rozhodovanie, presnosť, atď. Nemyslím že sa udrží na výslní tak dlho ako Brady. Ten kontrakt bude GB ešte ľutovať.
139102 Johnny_P napsal před 7 měsíci:
Už druhou sezónu? Vždyť tu minulou strávil ve velké většině mimo kvůli zranění ramene. Než se zranil, tak Packers měli bilanci 4-1. A Rodgers podával velmi solidní výkony. Ano, po zranění mu nevyšel zápas s Panthers, ale do toho nastupoval s rizikem jen kvůli do té doby reálným šancím na playoff.
139104 citrusfernet napsal před 7 měsíci:
Bilancia síce bola 4:1 ale už začal robiť to čo teraz. Strašne dlho držal loptu. Nevidel voľných hráčov a hádzal strasne I-cka, robil zle rozhodnutia.Jedno Pick-six mu bolo odpustené kvôli hodenemu flagu úplne mimo akcie. Zranenie bolo len vyvrcholenie toho že príliš dlho držal loptu a jeho zlých rozhodnutí. Koleduje si o to aj teraz , sackovany je až príliš často, pritom na krátky odhod tam má skoro vždy niekoho volneho. Pokým sa mu zborti kapsa na obyčajne oveľa viac času ako iní QB ale bohužiaľ ignoruje krátke odhody, ako aj väčšinu svojich spoluhráčov.
139082 !!SKOL!! napsal před 7 měsíci:
Kde nejlépe koupit (za nejlepší cenu) originál NFL merchandise? už jsem to tu viděl x krát, ale alkohol mi bohužel zničil mozek.. díky
139099 citrusfernet napsal před 7 měsíci:
Fansmania.sk prípadne europenflshop.com
Zobrazit stránku:

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Patrick Willis

Patrick Willis

Tým: 49ers (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 2006


Patrick Willis byl během NFL draftu 2007 vybrán v 1. kole, jako 11. hráč celkově, týmem San Francisco 49ers. Willis měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Bolts

Přezdívka pro San Diego Chargers. Bolts

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červen 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4219×
DebiQue | off-line 4051×
formic | off-line 3564×
Aleš | off-line 3562×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4