NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

10 nejslavnějších fanoušků NFL

sobota 3. září 2011, 7:00 Komu fandí Will Smith, Gerge Clooney, Tiger Woods, George Bush nebo Tom Hanks? Miliony diváků sledují NFL, od malých kluků, kteří sní, že se jednou sami stanou hvězdou NFL, přes tvrdě pracující střední třídu, která si dává z každé výplaty peníze stranou, aby si mohli dovolit permanentku na svůj oblíbený tým. Každý tým NFL má ale své celebrity, které nesmějí chybět na žádném domácím zápase a jsou jedním ze symbolů týmu. Nevěříte, že můžete na zápase potkat ty největší světová jména?

10 nejslavnějších fanoušků NFL Brad Pitt je velikým fanouškem New Orleans Saints

foto: getty images

1. BRAD PITT – NEW ORLEANS SAINTS

Asi nejznámější herec světa, který je často považován za nejpřitažlivějšího muže je fanouškem New Orleans Saints. Jeho láska k tomuto klubu se zrodila v roce 2005, kdy New Orleans postihla obrovská tragédie v podobě hurikánu Katrína, nejen město ale i klub Saints se dostal úplně na dno a jeho existence byla velmi nejistá. Pitt, který je známý svou charitativní činností, byl požádán, aby se zapojil do natáčení dokumentu o saints America’s game: 2009 New Orleans Saints. Saints se obdivuhodně vzchopili, vyhráli Super Bowl a získali navíc nového fanouška, celebritu z největších.

2. SNOOP DOGG – PITTSBURGH STEELERS

Snoop Dog.jpg
foto: getty images

Snoop „doggie“ Dogg, který se narodil jako Calvin Brodaus Junior, je naprosto notoricky známý fanoušek Steelers! Asi nikdo není více spojen jako fanoušek nějakého týmu NFL, než Snoop Dogg. Není jediný zápas Pittsburghu, na kterém by tento rapper chyběl, pro tým nazpíval několik hitů a v každém svém klipu Steelers hrdě propaguje. Velmi často mu hráči po touchdownu hází na tribunu míč, nebo mu dávají nějaké suvenýry ze zápasu, jeho tvář v první řadě u side line je skutečný symbol zápasů Steelers. Většinu svého času ale tráví v Californii, takže ho mnozí obviňují, že Pittsburghu fandí jen proto, že je to skvělý tým.

3. GEORGE CLOONEY – CINCINNATI BENGALS

George Clooney.jpg
foto: getty images

Jedna z největších hvězd planety, který je milován všemi ženami, má také svojí velkou lásku. Jsou to Bengals ze Cincinnati a George je opravdu věrný fanoušek, jeho oblíbenými hráči jsou Chad Johnson, T.J. Houshmandzadeh a především Carson Palmer, dlouholetý quarterback Bengals, se kterým by Geroge, jak sám říká, šel rád na pivo. Geroge Clooney hrál jako kluk baseball, ale miluje hlavně americký fotbal, dokonce natočil film Leatherheads, o americkém fotbale z 20. let.

4. WILL SMITH – PHILADELPHIA EAGLES

Will Smith.jpg
foto: getty images

Will Smith, se narodil ve Philadelphii, kde jeho matka pracovala jako učitelka. Tak není Rocky Balboa jedinou celebritou spojenou s městem, kde jsou jedni z nejtvrdších a nejradikálnějších fanoušků NFL. Herec z filmů I, Robot, Hitch, Men in Black, Den nezávislosti, Bad Boys nebo Hitch, je oddaným fanouškem místních Eagles a můžete ho vidět na tribuně každého zápasu.

5. ADAM SANDLER – PITTSBURGH STEELERS

Adam Sandler.jpg
foto: getty images

Přesto, že Adam Sandler vyrůstal v New Yorku je dnes velkým fanouškem Pittsburghu Steelers. Sandler je opravdový „hardcore“ fanda a milovník NFL. To je vidět i na jeho tvorbě, natočil několik filmů spojených s americkým fotbalem. Například snímek Waterboy, pro ty, kteří neviděli jeho komedii The Longest Yard ( u nás jako Trestná lavice), vřele doporučujeme. Postava Paula Crewa, kterou vytvořil v této komedii, je bývalý quarterback…koho jiného než Steelers.

6. TOM HANKS – OAKLAND RAIDERS

Tom Hanks.jpg
foto: getty images

Jedna z největších hvězd historie filmu má hluboko ve svém srdci místo pro tým Raiders. Dnes obrovská televizní hvězda, vydělávající miliony dolarů býval také mladý a skromný kluk, ale dávno pryč jsou časy, kdy jako malý kluk na stadionu Raiders (tehdy se jmenovali Athletics) prodával arašídy za pár centů.

7. DEMI MOORE – GREEN BAY PACKERS

Demi Moore.jpg
foto: getty images

Exmanželka Bruce Willise, hvězda filmů Duch nebo G.I. Jane a dlouholetý sex symbol, která si vzala o 15 let mladšího herce Ashtona Kutchera, je fanynkou Green Bay Packers. Spolu jsou častými návštěvníky na Lambeau Field, kde v čestné lóži sledují Packers, které Demi miluje. A Ashton? Jeho srdce bije pro Chicago Bears.

8. TIGER WOODS – OAKLAND RAIDERS

Tiger Woods.jpg
foto: getty images

Nejlepší světový golfista posledních let se narodil na v Californii na předměstí Los Angeles. Tak se už od mala stal fanouškem, týmu NFL, který byl nejblíže jeho domova. Slogan Raiders „Just win, baby“ si vzal Tiger opravdu k srdci, Oakland by se zase mohl inspirovat ve Woodsových vítězstvích.

9. DENZEL WASHINGTON – NEW YORK JETS

Denzel Washington.jpg
foto: getty images

Skvělý herec dvojnásobný držitel Oscara, jehož otec byl kněz a matka kadeřnice. Narodil se v Mt. Vernon ve státě New York, hrál ve filmech jako Trainig Day, Philadelphia, Malcom X nebo American Gangster a především ve filmu Remember the Titans (Vzpomínka na Titány), který je obecně považován za nejlepší film o americkém fotbale a musíte ho vidět. Denzel je dlouholetý fanoušek NFL a především New Yorku Jets. Jeden z jeho synů, John David dokonce v roce 2006 podepsal smlouvu s týmem St. Louis Rams jako running back.

10. JUSTIN TIMBERLAKE – GREEN BAY PACKERS

Justin Timberlake.jpg
foto: getty images

Herec, zpěvák a tanečník, který naposled zazářil ve filmu Social Network je velký fanda Green Bay Packers, velmi často ho můžete vidět na domácích zápasech tohoto týmu, který je Mekkou NFL. Nejvíce svoji osobu s NFL spojil, v roce 2004, když v poločasovém vystoupení při Super Bowlu XXXVIII v Houstonu „omylem“ odhalil ňadro Janet Jackson. Na to už svět NFL asi nikdy nezapomene.

Komentáře ke článku (celkem 27)

69642 petko napsal před 31 měsíci:
A kde sú Broncos????????
37138 Oakland.Raiders napsal před 45 měsíci:
Děláte si srandu??? Oakland Athletics proboha NENÍ bývalý název Raiders, ale úplně jiný klub z úplně jiného sportu!!! A pokud to nevíte, tak co pohledáváte na místě redaktora těchto stránek??? Athletics nebo také A's jsou klubem MLB, mimo jiné jakožto Oakland Athletics čtyřnásobní vítězové světové série, dalších 5 titulů mají ješte jako Philadelphia Athletics z 1. třetiny 20. století.
34305 Weatherby napsal před 47 měsíci:
...za fanusikov St. Louis RAMS (ak tu nejaki su) - Dean Cain, Nelly, John Cena, Will Ferrell, Zach Galifianakis

Inak full list celebrit tu -
http://www.footballbabble.com/football/fans/celebrity/

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Defensive Lineman

Defenzivní lajmen. Je hráč, který je součástí Defenzivní lajny. Defenzivní lajna je složena z čtyř Defenzivních linemanů (dvou Defenzivních Tacklů a dvou… Defensive Lineman

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červen 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3364×
Aleš | off-line 3265×
Luc123 | off-line 3179×
Doktor | off-line 3163×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4