NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Chad Ochocinco byl okraden

čtvrtek 24. května 2012, 21:41 Neznámý zloděj ukradl ve středu z automobilu wide receivera New Englandu Patriots – Chada Ochocinca – Ipod a peněženku, ve které měl kreditní karty a řidičský průkaz. Ochocincovi podle jeho vyjádření nejvíce vadí, že mu byla ukradena zlatá karta do známé kavárny Starbucks.

Chad Ochocinco byl okraden Chad Ochocinco

Ochocinco si jel ve středu ráno zacvičit na stadión Patriots, ale když mu správce stadiónu oznámil, že nesmí kvůli nové kolektivní smlouvě použít týmovou posilovnu, rozhodl se, že si místo cvičení zajde na snídani do restaurace IHOP. Když se však vrátil ke svému automobilu značky Cadillac Escalade, zjistil, že se do něj někdo vloupal.

Ochocinco, který je mezi fanoušky NFL známý jako „velký šprýmař“, nahrál na Twitteru dvouminutové video, ve kterém vyjmenoval seznam věcí, které mu byly ukradeny, včetně zlaté karty do kavárny Starbucks. „Vysloužil jsem si zlatou kartu. Víte, kolik kafe jsem musel vypít a kolik citrónových bochníčků jsem si musel koupit, abych si mohl pořídit zlatou kartu? Měl jsem na ní okolo 220 dolarů. Nebyla to běžná karta do Starbucksu, ale zlatá karta,“ nechal se slyšet čtyřiatřicetiletý wide receiver, který byl za svou kariéru šestkrát vybrán do Pro Bowlu.

Nakonec pro Ochocinca vše dobře dopadlo, jeden z jeho fanoušků na Twitteru napsal, že jeho matka peněženku našla. Byly v ní nalezeny kreditní karty i řidičský průkaz, jediné, co zloděj odcizil, byla zlatá karta do Starbucksu, ale zástupce společnosti Starbucks sdělil, že společnost zašle slavnému wide receiverovi novou.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 8)

13407 Wes napsal před 76 měsíci:
Reklama..?!
10112 Lubosinho napsal před 81 měsíci:
No Kyle Vanden Bosch má červené šošovky a Ochocinco si môže dať zlaté, no skôr žlté. :)
10107 Jikin napsal před 81 měsíci:
co všechno může mít ze zlata ?? :-)

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Brian Urlacher

Brian Urlacher

Tým: Bears (#54)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1999


Brian Ulracher byl během NFL Draftu v roce 2000 vybrán v 1. kole, jako 9. hráč celkově, týmem Chicago Bears. Ulracher měl úžasný vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Fantasy Football

Strategická interaktivní online hra, ve které hráči řídí vlastní fotbalový klub (fantasy team). Cílem hry je zvítězit každý týden (během období kdy se… Fantasy Football

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za leden 2019:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 4061×
DebiQue | off-line 3789×
Ježour | off-line 3526×
Aleš | off-line 3514×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4