NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

DT Detroitu Lions, Nick Fairley, byl zatčen

28. května 2012, 9:12 Defensive tackle Detroitu Lions byl v neděli ve státě Alabama zatčen za to, že řídil pod vlivem návykové látky, a rovněž za to, že se snažil ujet policii. Jedná se již o jeho druhé zatčení během dvou měsíců. Podle policie státu Alabamy jel Fairley ve svém automobilu Cadillac Escalade rychlostí 100 mph. Zpočátku nereagoval na policejní sirénu a světla, ale nakonec zastavil. Podle hlášení policistů byl pod vlivem návykové látky (pravděpodobně alkoholu nebo marihuany). Fairley při následném zatčení nekladl žádný odpor.

DT Detroitu Lions, Nick Fairley, byl zatčen Nick Fairley

Fairley byl v neděli po jedné hodině ráno vzat do vazby a krátce po deváté ráno byl propuštěn na svobodu za kauci 1.750 dolarů. Třiadvacetiletý defensive tackle Detroitu Lions byl rovněž podle hlášení policie pokutován za nebezpečné řízení, za to, že měl otevřený kufr, ve kterém byl podle některých zdrojů nalezen alkohol, a za to, že neprokázal povinné pojištění svého automobilu. Lions k celé situaci vydali prohlášení, ve kterém stojí: „Jsme si vědomi této zprávy, zatím shromažďujeme dostupné informace.“ Fairley byl zatčen již 3. dubna za držení marihuany.

Fairley není jediným hráčem Lions, který se během letošní offseason dostal do křížku se zákonem. Ofensive lineman Johny Culbreath byl zatčen v lednu v Jižní Carolině za držení marihuany a running back Mikel Leshoure byl zatčen za držení marihuany dvakrát v rozmezí jednoho měsíce. Leshoure byl odsouzen k pokutě 575 dolarů a musí se zúčastnit odvykacího programu, během kterého bude po dobu dvou let absolvovat dvakrát až třikrát týdně drogové testy. Prohřešku proti disciplíně se provinil i wide receiver Titus Young, který udeřil minulý týden během tréninku safetyho Louise Delmase. Za tento incident vyloučili Lions Younga dočasně z organizovaných týmových aktivit.

Nick Fairley prožil skvělou univerzitní fotbalovou kariéru v týmu Auburn Tigers. V roce 2010 byl za své výkony vybrán do All-American týmu a získal Lombardi Award (cenu udělovanou nejlepšímu defensive linemanovi, nebo linebackerovi). Fairley byl vyhlášen nejlepším obráncem BCS National Championship game, ve kterém Tigers porazili Oregon Ducks a získali tak národní titul. V roce 2011 si jej v prvním kole draftu vybrali do svého týmu jako třináctého hráče celkově Detroit Lions. Fairley odehrál v minulé sezóně kvůli poranění nohy pouhých deset zápasů, během kterých zaznamenal 15 tackles a 1 sack.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 11)

10135 Lubosinho napsal před 69 měsíci:
Len, aby toho nebolo niečo viac. 
10134 Jikin napsal před 69 měsíci:
tak jako vždycky .. chytne šišku a TD :-)
10131 Lubosinho napsal před 69 měsíci:
Normálne, že som zvedavý s čím príde Johnson. :)))

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Joe Namath

Joe Namath

Tým: (#)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 1965


I přes těžké zranění kolene, které se Namathovi přihodilo na univerzitě v Alabamě, byl draftován do obou asociací, které tehdy existovaly. National Football League… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Fantasy Football

Strategická interaktivní online hra, ve které hráči řídí vlastní fotbalový klub (fantasy team). Cílem hry je zvítězit každý týden (během období kdy se… Fantasy Football

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za leden 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
Luc123 | off-line 3153×
Aleš | off-line 3146×
Doktor | off-line 3123×
DebiQue | off-line 3099×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4