NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Hráči Broncos navštívili oběti šíleného střelce, který vraždil v pátek na premiéře Batmana

pondělí 23. července 2012, 18:45 Jistě jste již ze zpráv slyšeli o šíleném střelci, který v pátek během půlnoční premiéry filmu „Dark Knight Rises“ zastřelil v Denveru 12 lidí a 58 lidí zranil. Někteří hráči Broncos navštívili v neděli v lékařském centru v Auroře postřelené osoby, aby jim vyjádřili psychickou podporu a pomohli jim překonat tuto tragickou životní zkušenost. Mezi hráči Broncos, kteří se osobně vydali navštívit poraněné pacienty, byli linebacker Joe Mays, left tackle Ryan Clady, offensive guard Chris Kuper, defensive tackle Ben Garland a bývalý safety Brian Dawkins, který ukončil nedávno kariéru.

Hráči Broncos navštívili oběti šíleného střelce, který vraždil v pátek  na premiéře Batmana James Holmes zabil během premiéry filmu "Dark Knight Rises" dvanáct lidí

„Co jsme se tam snažili udělat, bylo vyjádřit podporu a pokusit se ty lidi rozesmát. Ale pravdou je, že to byli oni, kdo nás rozesmál,“ řekl linebacker Joe Mays o setkání se zraněnými. „Měli velmi pozitivní postoj. Vědí, že byli požehnaní, aby mohli nadále žít, a vědí, že dostali další šanci být se svými rodinami. Měli jsme pocit, že tohle je to nejmenší, co můžeme udělat, abychom jim pomohli vypořádat se s touto tragickou událostí. Vyšli jsme odtamtud rovněž s úplně jiným pohledem na život. Přemýšleli jsme o našich životech a o tom, až budeme s našimi rodinami,“ dodal Mays.

Největší hvězda Broncos – Peyton Manning – sice nebyl mezi hráči, kteří navštívili lékařské centrum v Auroře, kde leželi oběti šíleného střelce, ale čtyřem pacientům osobně telefonoval.

Soud se čtyřiadvacetiletým Jamesem Holmesem se naplno rozběhne příští pondělí. Pachatel se zatím jeví jako šílený. Má vlasy obarvené naoranžovo a policistům tvrdí, že je Batmanův nejznámější protivník – Joker. Dá se předpokládat, že žaloba bude pro nepříčetného Holmese požadovat trest smrti.

Navzdory tomuto tragickému incidentu vydělal film Dark Knight Rises za první tři dny promítání 160 milionů dolarů (3,37 miliardy českých korun). "Zdá se, že tato tragédie výrazným způsobem návštěvnost neovlivnila," řekl analytik serveru Hollywood.com Paul Dergarabedian. "Že se tento snímek dostal mezi tři nejúspěšnější premiéry všech dob, je fenomenální - vzhledem k nešťastným okolnostem jeho uvedení do kin."

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 4)

10994 Lubosinho napsal před 71 měsíci:
Nechápem ako mohol byť JH v spoločnosti a ešte keď niekomu rozprával tie bludy... 
10985 Sedko napsal před 71 měsíci:
A niektorí z Hollywoodu počítaju len peniaze, viď tie vyhlásenia, to je na grc 
10977 Jikin napsal před 71 měsíci:
jak se může takhle někdo pomátnout..

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: C

Zkratka pro Centra. Centr je hráč útoku, který se nachází uprostřed ofenzivní lajny a jeho primárním úkolem je rozehrát míč. C

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za květen 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3360×
Aleš | off-line 3262×
Luc123 | off-line 3179×
Doktor | off-line 3163×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4