NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Matt Cassel pomohl utéci ženě z hořícího domu

pondělí 30. ledna 2012, 6:00 Quarterbackové jsou obvykle tváří celého týmu. Když se daří, sklidí většinu chvály, když se nedaří, jsou mezi prvními, koho fanoušci kritizují. Quarterback Kansas City Chiefs – Matt Cassel, který tuto stránku fotbalu moc dobře zná, dokázal během včerejšího dne, kdy díky bleskové reakci pomohl ženě ve svém sousedství z hořícího domu, a zabránil tak tragédii, že je především dobrým člověkem, kterému není lhostejný osud ostatních lidí.

Matt Cassel pomohl utéci ženě z hořícího domu Matt Cassel

Svědci celé události v rozhovoru pro KMBC 9 řekli, že Casselova žena si nejdříve všimla kouře a plamenů, které šlehaly z komínu sousedova domu. Cassel následně přiběhl k hořícímu domu, zazvonil na zvonek, tloukl na dveře a začal pobíhat kolem domu, dokud neviděl svou sousedku vyjít ven.

Žena ve své výpovědi uvedla, že netušila, že dům hoří, dokud si nevšimla pobíhajícího Cassela, který se ji snažil na požár všemožně upozornit. Nikdo nebyl naštěstí během požáru zraněn. Casselova sousedka dále v rozhovoru pro KMBC řekla: „Znám Matta a vím, že o podobnou pozornost nestojí, ale myslím si, že se minulou noc zachoval jako hrdina.“ Cassel na to řekl: „Nebylo na tom nic hrdinského. Zkrátka jsem přiběhl k jejich domu a varoval jsem je. Skuteční hrdinové jsou hasiči.“

Cassel před tím, než musel na operaci kvůli poraněné ruce, odehrál během letošní sezóny pouze devět zápasů. V té době měli Chiefs bilanci 4-5. Za zraněného Cassela nastoupil Tyler Palko a následně Kyle Orton. Chiefs nakonec zakončili sezónu s bilancí 7-9. Hlavní trenér Todd Haley byl těsně před koncem sezóny propuštěn a jeho místo zaujal defenzivní koordinátor Romeo Crennel.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 8)

7187 Jikin napsal před 103 měsíci:
dejte amíkům půl roku a Matt Cassel v podání Vina Diesela bude tahat Jessicu Albu z hořící budovy :-)
6949 Lubosinho napsal před 103 měsíci:
Nejak tak, ale aj tak mu patrí uznanie. 
6944 Jikin napsal před 103 měsíci:
dnes 14:30 záznam..

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Michael Vick

Michael Vick

Tým: Eagles (#7)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2001


Michael Dwayne Vick byl v roce 2001 během NFL Draftu vybrán v 1. kole, jako 1. hráč celkově, týmem Atlanta Falcons (stal se tak prvním Africko-Americkým… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Defensive back (DB)

Souhrnné označení pro hráče (cornerbacka, nebo safetyho), kteří tvoří poslední linii obrany tzv. secondary. Defensive back (DB)

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za červenec 2020:

+++ | off-line 0 bodů
0000Dunik13 | off-line 0 bodů
000 AndyGal | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
gaučový odborník | off-line 5018×
formic | off-line 4974×
Ježour | off-line 4533×
DebiQue | off-line 4494×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4