NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Owens bude hrát v Halové fotbalové lize

pátek 20. ledna 2012, 9:30 Terrel Owens, který byl svého času považován za jednoho z nejlepších wide receiverů v NFL, bude hrát halovou fotbalovou ligu (Indoor Football League) za tým Allen Wrangles.

Owens bude hrát v Halové fotbalové lize Terrelle Owens odehrál v NFL 15 sezón

„Uh-oh, je to oficiální,“ řekl Owens ve videu, které umístil na své twitterové stránce. „Vracím se do Texasu. To je pravda. IFL, já přicházím. Allen, Texas já přicházím. Budu svůj… Allen, Texas, uvidíme se v endzóně,“ dodal Owens s širokým úsměvem na tváři.

Wrangles o zprávě, že se dohodli s Owensem na podmínkách smlouvy (Owens se stal spolumajitelem týmu), informovali na své webové stránce. Wrangles zahájí sezónu 25. ledna zápasem proti Wichitě Wild.

Spolumajitel Wrangles – John Frankler – o Owensovi řekl: „Je to skvělý hráč, vítěz a já jsem jeho velký fanoušek. Chci udělat z Allen Wrangles v Collin County atrakci číslo jedna.“

V IFL hraje šestnáct týmů, které pocházejí z různých států, včetně Green Bay, Sioux Falls, Chicaga, New Mexica, Wyomingu a Nebrasky.

Terrelle Owens vstoupil do NFL v roce 1996, kdy si ho v třetím kole během NFL draftu vybrali do svého týmu San Francisco 49ers. Během své patnáctileté kariéry v NFL hrál za pět různých týmů (49ers, Eagles, Cowboys, Bills a Bengals). Owens se nachází v historických tabulkách ligy na druhém místě v počtu zachycených yardů (15.934), na čtvrtém místě v počtu zachycených touchdownů (156), na šestém místě v počtu zachycených přihrávek (1.078), dále byl šestkrát vybrán do Pro Bowlu a pětkrát do All-Pro týmu.

V roce 2010 odehrál Owens v dresu Cincinnati Bengals poslední sezónu v NFL, během níž zachytil 72 přihrávek pro 983 yardů a 9 touchdownů. V letní přípravě na letošní sezónu si zpřetrhal přední křížový vaz v koleni, byl nucen podstoupit operaci a Bengals s ním odmítli prodloužit kontrakt.

Poté, co se uzdravil, se snažil během „ukázkového tréninku“ přesvědčit kluby NFL, že má ještě dostatek schopností a elánu na to, aby mohl nadále hrát v Národní fotbalové lize. Žádný z klubů však o služby 38letého wide receivera, který má neblahou pověst problémového hráče, neprojevil zájem.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 12)

6960 bob napsal před 81 měsíci:
Přeju mu ať se mu daří
6470 Jikin napsal před 81 měsíci:
v tolika letech klobouk dolů, že ještě něco chce dělat, bych se už válel někde na pláži v Miami :-)
6399 ny Giants-Super Bowl win napsal před 81 měsíci:
Je to škoda,že ho v NFL nechtějí.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Eli Manning

Eli Manning

Tým: Giants (#10)
Pozice: Quarterback
Draft v roce: 2003


Eli Manning se narodil do fotbalové rodiny. Jeho otec Archie strávil většinu své profesionální kariéry v týmu New Orleans. Dvakrát byl vybrán do Pro Bowlu, výraznějšího… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Exclusive Franchise tag

Hráči, na kterého je uplatněn tento druh franchise tag, musí tým garantovat kontrakt minimálně ve výši průměrného platu pěti nejlépe placených hráčů,… Exclusive Franchise tag

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za září 2018:

leria | off-line 125 bodů
045-Guláš | off-line 110 bodů
pekio | off-line 110 bodů
THB | off-line 110 bodů
DebiQue | off-line 3491×
Aleš | off-line 3338×
gaučový odborník | off-line 3246×
Luc123 | off-line 3205×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4