NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Owens bude hrát v Halové fotbalové lize

pátek 20. ledna 2012, 9:30 Terrel Owens, který byl svého času považován za jednoho z nejlepších wide receiverů v NFL, bude hrát halovou fotbalovou ligu (Indoor Football League) za tým Allen Wrangles.

Owens bude hrát v Halové fotbalové lize Terrelle Owens odehrál v NFL 15 sezón

„Uh-oh, je to oficiální,“ řekl Owens ve videu, které umístil na své twitterové stránce. „Vracím se do Texasu. To je pravda. IFL, já přicházím. Allen, Texas já přicházím. Budu svůj… Allen, Texas, uvidíme se v endzóně,“ dodal Owens s širokým úsměvem na tváři.

Wrangles o zprávě, že se dohodli s Owensem na podmínkách smlouvy (Owens se stal spolumajitelem týmu), informovali na své webové stránce. Wrangles zahájí sezónu 25. ledna zápasem proti Wichitě Wild.

Spolumajitel Wrangles – John Frankler – o Owensovi řekl: „Je to skvělý hráč, vítěz a já jsem jeho velký fanoušek. Chci udělat z Allen Wrangles v Collin County atrakci číslo jedna.“

V IFL hraje šestnáct týmů, které pocházejí z různých států, včetně Green Bay, Sioux Falls, Chicaga, New Mexica, Wyomingu a Nebrasky.

Terrelle Owens vstoupil do NFL v roce 1996, kdy si ho v třetím kole během NFL draftu vybrali do svého týmu San Francisco 49ers. Během své patnáctileté kariéry v NFL hrál za pět různých týmů (49ers, Eagles, Cowboys, Bills a Bengals). Owens se nachází v historických tabulkách ligy na druhém místě v počtu zachycených yardů (15.934), na čtvrtém místě v počtu zachycených touchdownů (156), na šestém místě v počtu zachycených přihrávek (1.078), dále byl šestkrát vybrán do Pro Bowlu a pětkrát do All-Pro týmu.

V roce 2010 odehrál Owens v dresu Cincinnati Bengals poslední sezónu v NFL, během níž zachytil 72 přihrávek pro 983 yardů a 9 touchdownů. V letní přípravě na letošní sezónu si zpřetrhal přední křížový vaz v koleni, byl nucen podstoupit operaci a Bengals s ním odmítli prodloužit kontrakt.

Poté, co se uzdravil, se snažil během „ukázkového tréninku“ přesvědčit kluby NFL, že má ještě dostatek schopností a elánu na to, aby mohl nadále hrát v Národní fotbalové lize. Žádný z klubů však o služby 38letého wide receivera, který má neblahou pověst problémového hráče, neprojevil zájem.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 12)

6960 bob napsal před 94 měsíci:
Přeju mu ať se mu daří
6470 Jikin napsal před 94 měsíci:
v tolika letech klobouk dolů, že ještě něco chce dělat, bych se už válel někde na pláži v Miami :-)
6399 ny Giants-Super Bowl win napsal před 94 měsíci:
Je to škoda,že ho v NFL nechtějí.

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Julius Peppers

Julius Peppers

Tým: Bears (#90)
Pozice: Defensive End
Draft v roce: 2001


Julius Peppers byl v roce 2002 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 2. hráč celkově, týmem Carolina Panthers. Peppers měl raketový vstup do světa profesionálního… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Fumble

Situace, kdy hráč, který drží míč a má nad ním kontrolu, míč ztratí. Fumble může být vynucen bránícím hráčem, který vytrhne míč soupeři, praští do míče… Fumble

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za říjen 2019:

jana_fkt | off-line 120 bodů
Boubel | off-line 115 bodů
Didi | off-line 115 bodů
Keka | off-line 110 bodů
gaučový odborník | off-line 4499×
DebiQue | off-line 4114×
Ježour | off-line 3915×
formic | off-line 3861×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4