NFL Scoreboard: aktuální výsledky NFL


NFL.cz > Redakce > Zajímavosti Velikost textu

Rams odehrají v následujících letech zápas v Londýně

pátek 20. ledna 2012, 20:00 St. Louis Rams budou v následujících třech sezónách hrát jeden ze svých domácích zápasů na londýnském stadionu ve Wembley. Rams tuto informaci dnes potvrdili prostřednictvím své facebookovské stránky.

Rams odehrají v následujících letech zápas v Londýně Wembley Stadium hostí zápasy NFL od roku 2005

Rams svůj první zápas International series, který se pravidelně hraje od roku 2005 v hlavním městě Anglie, sehrají 28. října, což bude přibližně dva měsíce poté, co v Londýně skončí letošní letní olympijské hry. Rams dále oznámili, že i v roce 2013 a 2014 odehrají jeden svůj domácí zápas v Londýně.

Majitel Rams – Stan Kroenke, který je majoritním spolumajitelem prvoligového anglického fotbalového klubu Arsenal, ve svém prohlášení řekl: „Na vlastní oči jsem viděl, jak se zvedá popularita NFL nejenom v Londýně, ale v celé Evropě. To, že se budeme moci v následujících třech letech podílet na vzrůstající popularitě fotbalu, není skvělé jen pro NFL, ale i pro náš klub.“

Letošní zápas NFL bude již šestým, který se odehraje v Londýně. Přestože vedení ligy chtělo, aby se od příští sezóny odehrály ve Wembley dva zápasy, utkání mezi Patriots a Rams bude v roce 2012 jediným utkáním, které se v Anglii odehraje. „Chceme, aby se v Anglii hrál více než jeden zápas, a to co nejdříve.“

NFL komisař – Roger Goodell – hovořil několikrát o možnosti, že by chtěl, aby měl Londýn jednoho dne svůj domácí fotbalový tým, který by byl součástí NFL.

Rams zakončili letošní sezónu s bilancí 2-14 a během posledních pěti sezón vyhráli pouze patnáct zápasů. Minulý týden najali nového hlavního trenéra – Jeffa Fishera, který na lavičce St. Louis vystřídá propuštěného Steva Spagnuola.

První zápas NFL se ve Wembley odehrál v roce 2007, a to mezi New Yorkem Giants a Miami Dolphins. Giants tehdy porazili Dolphins poměrem 13:10. Od té doby hrálo v Anglii dalších sedm týmů. Tampa Bay Buccaneers navštívili Anglii dokonce dvakrát.

Patriots už v minulosti v Londýně hráli. V roce 2009 porazili poměrem 35:7 Buccaneers. Tampa Bay podlehli v prvním zápase letošní sezóny, který od té doby, co se hraje NFL v Londýně, nebyl vyprodán, Chicagu Bears v poměru 24:18.

Patriots vedeni quarterbackem Tomem Bradym patří v letošní sezóně k nejlepším týmům v lize. V neděli se v AFC Championship Game střetnou s Baltimorem Ravens a mají tak šanci se popáté během jedenácti let probojovat do Super Bowlu.

Majitel Patriots – Robert Kraft – řekl, že se velice těší na další cestu do Londýna. „Spojené Království je domovem mnoha vášnivých fanoušků Patriots, včetně UK Patriots, kteří patří mezi nejaktivnější fankluby nejen v zahraničí, ale také celkově,“ dodal Kraft.

autor: Bohumil Rajchl

Komentáře ke článku (celkem 21)

11934 mixaael0 napsal před 68 měsíci:
anooo idem :D
7310 FitzCard napsal před 76 měsíci:
tak lístky koupené, teď už jenom počkat na ten den D...
7168 Jikin napsal před 76 měsíci:
díky za info..

Pro vkládání komentářů se, prosím, přihlaste kliknutím zde.


Představujeme:

Randy Moss

Randy Moss

Tým: 49ers (#84)
Pozice: Wide Receiver
Draft v roce: 1999


Budoucí člen fotbalové síně slávy Randy Moss, započal svou profesionální fotbalovou kariéru v barvách Minnesoty Vikings, kteří si ho vybrali do svého týmu v 1.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Secondary

Souhrnný název pro defensive backs (DB), kráče obrany, kteří jsou hlouběji ve své obranné zóně. Tito hráči se nepohybují v blízkosti line of scrimmage,… Secondary

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za duben 2018:

+++ | off-line 0 bodů
000 Bedyk | off-line 0 bodů
000 fruhba | off-line 0 bodů
000 Marty | off-line 0 bodů
DebiQue | off-line 3328×
Aleš | off-line 3236×
Luc123 | off-line 3178×
Doktor | off-line 3157×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4