NFL Hot News: aktuální dění v NFL


NFL.cz > Registrovaný uživatel Velikost textu

Detail registrovaného uživatele

Profil fanouška amerického fotbalu na NFL.cz

Profil uživatele: Packer

registrován: pátek 6. ledna 2012

Nejnovější komentáře od uživatele:

celkem: 175 komentářů
154075 Packer Packer napsal před 7 měsíci:
A ta svatba byla v Praze, a přitom to nikdo z novinářů ani fanoušků nezaregistroval. I když třeba nakonec uvidíme doktora na svatebních fotkách :)
153959 Packer Packer napsal před 7 měsíci:

Jak Herbert (hlavně on), tak Tua mi přijdou víc připraveni na NFL (ať už mentálně nebo fyzicky), a za rok udělají určitě ještě další posun. A proto bych raději na místě Raiders i Cards dal ještě sezonu šanci svým současným, a pořád ještě perspektivním QB, a pak bych raději šel pro tyto dva. Proč nejít pickem dolů, posílit jinde kde tlačí bota, a ať tohoto zajíce prubne v draftu někdo jiný, kdo mi za můj pick pořádně zaplatí. Ale je to jen názor, a od toho tato diskuze je.  

153950 Packer Packer napsal před 7 měsíci:

Pokud to berete takto, tak příští rok si Cards podle vás mají říct: Je Tua (případně Herbert) lepší než Murray? Takže už potřetí za tři roky byste touto logikou vyplýtvali svůj první 1st pick na QB? Nehledě na to, že oba top QB pro příští draft lepší než Murray jsou :-) O tom, jestli je lepší Rosen, to si musí vyhodnotit ti, kteří s ním denně v organizaci Cards pracují.

153941 Packer Packer napsal před 7 měsíci:
Podle mě ta zásadní otázka by měla ohledně Murrayho a Cards znít: Je natolik dobrý, abychom kvůli němu hodili přes palubu svůj loňský 1st round pick, kterému jsme navíc ještě nedali šanci? (pár zápasů za děravou OL neberu). Jirkův rozbor KM je ale paradní
153360 Packer Packer napsal před 7 měsíci:
Budu se opakovat, zase tu schytám posměch, ale nezapomeň, že je na soupisce pořád Justin Blackmon !!! A teď, když mu přivedli takového QB... by mohl naplnit potenciál jednoho z nejvýše draftovaných WR této dekády. Já a pan Shahid Khan jsme nad ním, jako jediní na světě, hůl nezlomili :))))

Představujeme:

Ray Lewis

Ray Lewis

Tým: Ravens (#52)
Pozice: Linebacker
Draft v roce: 1995


  NFL kariéra ve zkratce Ray Anthony Lewis byl v roce 1996 během NFL draftu vybrán v 1. kole, jako 26. hráč celkově, týmem Baltimore Ravens.… Více informací o hráčovi

Víte, co je?

Pojem: Depth Chart

Základní sestava každého týmu, která se děli na útočnou sestavu (Offense), Depth Chart

Víte, co je?

Fanoušci s nejvíce body za říjen 2019:

jana_fkt | off-line 120 bodů
Boubel | off-line 115 bodů
Didi | off-line 115 bodů
Keka | off-line 110 bodů
gaučový odborník | off-line 4504×
DebiQue | off-line 4123×
Ježour | off-line 3927×
formic | off-line 3875×
PS4

Šéfredaktor na Twitteru:

Doktor na Twitteru:

PS4